Jump to content

1GB pievienošana jau 2GB esošajiem


laimonis2222
 Share

Recommended Posts

Sveiki, es no laukiem! 

 

Man tagad datorā ir 2GB DDR2 400mhz RAMS (2x1GB kartes) un man ir vēl divi brīvi sloti un atradu sev mājās vēl 1gb (2x512MB DDR2 600MHZ). Vai var likt klāt? Cik skatos parsati datoriem ir 2gb vai 4gb utt. Sloti man mātesplatē vēl divi ir brīvi, teorētiski varētu pielikt klāt, bet - vai tas vsp strādās? un ja jā - vai ir starpība - kādā secībā es saspraužu kartes? Skatos, man ir divas kabatas atdalītas (2 sloti un 2 sloti)

 

P.S. Varbūt kāds var man pa lēto pārdot 2x1GB ddr2 ?

Labots - laimonis2222
Link to comment
Share on other sites

spraud iekšā un varbūt strādās. ja nestrādā, tad gan jau nebūsi kārtīgi iespraudis vai kaut ko citu būsi izčakarējis.

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk strādās, bet protams, ar 400 MHz .  Likt 4 GB ir jēga, tikai ja tev ir 64 bit OS, 32bit to "nesapratīs".  Var gadīties, ka pieliekot moduli, jāreseto BIOSs, lai moduli atpazītu, bet ne vienmēr to vajag.

Link to comment
Share on other sites

laimonis2222

es pieliku klāt abus 512 ramus bet dators neslēdzās iekšā - noskanēja 3 pīkstieni un pie ram sadaļas mātesplatē iedegās sarkana lampiņa.. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kaads no ramiem ir metams.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

muteres modeli studijaa un ramus studijaa. nav izsleegts ka mutere neatbalsta konkretus moduljus, varbuut procis intel bet tu meegini spraust high density ramus. te totaala ziileeshana sanaak. varbuut mutere tik suudiiga ka max 2gb atbalsta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laimonis2222

Mātesplate ir Intel Cube Cove DQ45CB, procesors ir Intel QuadCore Q8400, un rams DDR2SDRAM. 

 

Domāju drīzumā piepirkt klāt 2x1GB Kingston 800mhz ramu - viņam būtu jāstrādā vai ne?  Atradu internetā, kur džeki pa 8 eur tirgo vienu gabalu.

 

P.S. Varbūt kāds var ieteikt kādu žīdisku variantu videokartei, lai var World of Warcraft paspēlēt uz sakarīgiem setingiem?

Link to comment
Share on other sites

Nu par RAM saderību jau pats varēji paskatīties.    Ar tādu info, kā  DDR2 un GB/MHz vien būs par maz, lai saprastu, vai sader.

Un protams - jāmaina OS uz 64 bit, ja reiz vēlies 4 GB RAM.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...