Jump to content

Korpusa iegāde.


Guest
 Share

Recommended Posts

Grasos ņemt jaunu korpusu, jo vecā kaste ir saskrāpēta un nav SSD slots. Jāmaina uz kaut ko jaunu, kas priecēs acis.

 

Budžets līdz 70 euro.

Mātesplate mATX. 

 

Pagaidām esmu noskatījis Fractal Design 2300 un Cooler Master N500 N2. Iespējams variet pakomentēt šos iepriekš minētos.

 

Vajadzība noteikti būtu laba ventilācija (loģiski) un SSD sloti. Interesētu tāds korpuss, kuram pogas ir sānā, nevis augšā. (būtu liels pluss, bet cik esmu skatījies, tad retiem variantiem pogas ir sānos) Sānā logs arī būtu pluss, bet ne tik svarīgs. Ražotājs pokuj, ka tik labi dzesē un ir apveltīts ar visu nepieciešamo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Fraktāļiem tajos disku plauktos var ielikt kā HDD, tā arī SSD, ir skrūvcaurumi gan vienam, gan otram. Dzesēšana fraktāļiem pa lielam ir ok

Vispār, ja gribi pogas sānā, var paņemt Core 1000, nav gan izņemamu HDD plauku, bet tāapt ir vieta gan priekš SSD, gan HDD, un krietni zem budžeta

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/datoru_korpusi/fractal_design_core_1000_fdcacore1000usb3bl

Link to comment
Share on other sites

No abiem es noteikti ņemtu Fractal, tam būs labāks gaisa tunelis, Fractal fentilatoram priek''a nav nekādi bleķi, gaiss no priekšējā ventilatora pūtīs tieši uz videokarti.

http://benchmarkreviews.com/wp-content/uploads/2014/07/fractal-design-3500w-finished-build.jpg

 

http://www.thinkcomputers.org/images/news/cm-n500-2.jpg

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

ja vel es piekritu ka janjem ir normals PSU tad lai izskiestu taadu naudu par case ir jabut galigi Debil

Lidz 25eir var atrast labu labas brand case

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lidz 25eir var atrast labu labas brand case

Es ļoti gribu zināt kas tev būtu laab bren korpuss līdz 25 eiro, kas nodrošinātu kaut pusi no tā, ko nodrošina Fractial Design.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lidz 25eir var atrast labu labas brand case
Nu, nu, tā tik turpini :D. Neesmu redzējis normālu keisu zem vismaz  60 , bet tiešām labi jau ir ap 100 un vairāk.
Link to comment
Share on other sites

Sliecos uz Fractal Design pusi. Izskatās, ka tam 2300 vieta būs pietiekami liela. (spriežu pēc pcrukša ieliktā skrīnšota) Komplektā 2300 nāk 3 ventilatori?

 

Runājot par barošanas blokiem - PSU jāliek ar ventilatoru uz leju, lai netraucē gaisa plūsmu?

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Runājot par barošanas blokiem - PSU jāliek ar ventilatoru uz leju, lai netraucē gaisa plūsmu?

Jā, gan lai netraucētu gaisa plūsmu, gan arī tāpēc, lai pats baroklis dzesētos ar auksto gaisu no keisa apakšas, nevis silto gaisu no keisa 

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja vel es piekritu ka janjem ir normals PSU tad lai izskiestu taadu naudu par case ir jabut galigi Debil

Debil, ej strādāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...