Jump to content

Doremi kantoris


NeticuNevienam
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,

 

vēlējos iegādāties dziesmu "RYGA & Ērika Eglija - Mani Vēl" no portāla doremi.lv

Autorizējos ar fb profilu, ierakstīju epastu, kur nosūtīt failu, apmaksāju ar sms, saņēmu atbildes sms, "paldies par pirkumu. Sam. 1.41e"

Bet dziesmas kā nav tā nav. 

 

Var jau būt, ka satraucos par daudz un pārāk ātri, bet nu servisu taču piedāvā. Tad man stundām ilgi tagad jāgaida? (vēlreiz pārbaidīju epastu - nav)

Iegāju atkārtoti doremi lapā ar fb profilu - nekā. 

 

Kādu trešo reizi iepērkos tur. Agrāk nebija autorizēšnās, tikai pasts un apmaksas iespējas izvēle. Tagad sa#isuši visu?

 

Kas tas ir, ja cilvēks grib maksāt, tad paliek bešā, kad zog, tad dabū sodu? 

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Labi, marrtins, soda reāli tādiem vieniniekiem nav, neviens tādus neķer, bet princips kā tāds. Gribēšu citu izpildītāju darbus, veselus albumus vai filmas, programmas? Ko tad?

Tagad runa par to, ka samaksāju, bet teju 1.5 stundu laikā viņu serviss nav spējīgs nodrošināt mani ar pakalpojumu, kuru piedāvā.

Motivācija būt godigam un maksāt? Kur?

Nu gaidīsim, redzēs, kas būs. 

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Nu bet tak šeit skatījies savā Doremi profilā?

 

dziesmu lejupielādei atradīsi arī doremi profila sadaļā "Nopirktā mūzika" 48 stundas no maksājuma pieņemšanas brīža.


Ēpastā varbūt pie spama.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Doremi profila maisā tukšums, bija jau tikko pēc atbildes sms saņemšanas.

 

Spamu epastā auto  režīmā nedzēš, (pēc mana apstiprinājuma tikai, ka tiešām nevēlams) Pārbaudīju - nekā.

Link to comment
Share on other sites

Drīkst lejupielādēt citur. 1,41 par dziesmu ir jau laupīšana.

Labots - Fruzz
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Jā, līdz šim nekā ēpastā

 

Paldies, savu vēlēšanos esmu piepildījis - dabūju, vēlamo dziesmu, lieki piebilst kā!

Par doremi uzmetējiem - lai aizrijas!

 

Lai citiem tā negadītos - neterējiet laiku un naudu tādiem murgiem. Ņemiet tur, kur var dabūt un viss. 

Pa ausīm neviens nedos. 

Labots - NeticuNevienam
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kur Tev izkrīt 1.41€ cena ?

Atradu divus linkus tajā lapā ar dažādām cenām, vienā sms 0.85 otrā 0.99€. Viena un tā pati dziesma dažādos albūmos. Khe ?

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

kada formata tu sanem dziesmu perkot doremi.lv ? 

 

edit: nvm atradu. 1.42 eur par vienu mp3 formata dziesmu ir laupisana

Labots - Homer J. Simpson
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man doremi tādas problēmas nav bijušas. Un parasti viena dziesma ir dārgāk nekā viss albums. Protams ja vajag visu albumu.

Tracina kas cits - mp3 faila formāts.

320kbps JointStereo!!!!

Joint Stereo ir atrauga no laikiem kad 6MB mp3 fails skatījās milzīgs, jo internets lēns.

Viņš kropļo skaņu, īpaši jau stereo efektu, teorijā doma laba bet praksē realizācija ne visai.

Un vienīgā pievienotā vērtība - kā jau teicu - iekonomēt mazliet vietas, kas pie 320kbps bitreita ir bezjēdzīgi.

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 +100!  Tur jau tā lieta, ka piedāvā mp3. Kurā gadsimtā dzīvojam? Kamēr nebūs pieejami normāli wav vai vismaz flac, ape, wv - šādi kantori, tāpat kā visi interneta radio nav lietojami.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

laikamtak un visi pārējie - atbildes sms stāv rakstīts melns uz balta 0.99 Ls (hvz kāpēc vēljoprojām) un 1.41e

 

Pilns teksts ----

 

Sam.Ls0.99EUR1.41

par

doremi.lv.Labdien.

Paldies par pirkumu.

 

Sender:

 

157

 

(Pārrakstot ievēroju visu pilnīgi precīzi, interpunkciju un sms tekstu)

 

Lūk, kur tā cena ir 1.41, bet lapā ir tas pats 0.99 un eiro zīme klāt par sms un 0.85 ar pārskaitījumu

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nez cik no tā 1.42 e tiek autoram.
Domā vispār kas autoram tiek maksāts? :) Ir tak daudz lejuplādes serveru kur maksā par ātru lejuplādi pa dienu vai mēnesi,trīs mēnešiem.Un neviens neko izpildītājam,autoram nemaksā.Vienkārši biznes :mrgreen: .
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu cepienu par .ape un vēl kādiem sazintur eksotiskiem formātiem. 

Varu vēl saprast redzēt vēlmi pēc flac, kā kvalitatīvāku alternatīvu mp3.

Bet jāsaprot ka pasaulē viss ir iekārtojies apmērām tā - gribi high-end - pērc CD, SACD, BD Audio vai vinilu ja esi cienītājs.

Un tad ripo tos uz flac, ape wav utt uz nebēdu.

Visam pārējam - mp3. Flac iespējams prasa naudu par licenzi vai komercvajadzībām nevar lietot, nekrata iedziļināties.

Bez tam - mp3 garantē ka dajebkurš devaiss spēlēs, bet flacu vārgāks devaiss var arī neņemt.

Nafig doremi liekas klapatas ar lietotāju atbalstīšanu?

Link to comment
Share on other sites

Kas tev nepatīk .ape un .alac?

 

Es domāju, ka ar Spotify, google music u.t.t. parādīšanos Latvijā, visa tā mūzikas pirkšana ir izbeigusies. Bet laikam jau kāds pērk ar.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nafig doremi liekas klapatas ar lietotāju atbalstīšanu?

- lai flac ir kā opcija tiem,kam tas vajadzīgs.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nafig doremi liekas klapatas ar lietotāju atbalstīšanu?
Nu kā,biedrs grībēja oficiāli iegādāties dziesmu,bet sanāca šaize ar lejuplādi,kaut naudu paņēma. Ja šis kantoris izplata mūziku oficiāli tad bij jabūt pieejami jebkādi formāti lietotāja vajadzībām.Ja kā piemēram piratebay tikai ar atšķirību,ka maksā par lejuplādes linku tad gan ņem kas ir. Un tā arī izskatās :) .
Link to comment
Share on other sites

Kas tev nepatīk .ape un .alac?

MAN nepatīk? :D

Esmu vienaldzīgs pret maza zadrotu pulciņa izdomātiem formātiem tikai viņiem.

 

Cik grūti ir saprast, ka patērētājam vulgaris ir tikai viens de-facto formāts - mp3.

Visi pārējie viņiem ir ķīniešu ābece, līdz ar to ne pašiem patērētājiem krata, nedz arī ražotājiem.

Labi, Pionieris un vēl daži savos resīveros .flac atbalsta, cepums viņiem par to.

Andrīštelefonā vairāk no aplikācijas atkarīgs. Bet atkal - vairumam būs vienkāršāk ar mp3.

 

Var forumos spazmot, var cepties, bet tāda ir patreizējā tirgus realitāte - mp3 ir nogalinājis praktiski visu.

Skaidrībai: šis fakts nenozīmē, ka es personīgi esmu par to sajūsmā.

Bet nu visu mūziku izplatīt Over9000 formātos, lai visiem izdabātu, ir neizpildāma prasība.

 

Nu un par Spotify utml - jā, serviss labs, ja nelimitēts internets. Tā kā man telefonā bezlimita nav, tad vismaz telefonā mūziku nēsāju līdzi offlainā. Jā, zinu, ka Spotify Premium ir offlain iespējas. Bet tas sanāk par naudu, līdz ar to tā pati maksāšana vien ir.

Piedevām - Spotify latviešu nav tik daudz, lielākais vairums LV mūzikas ir apkopots doremi.

Eksotika jāmeklē pa malām. Tā es netīšām uzgāju filmas "Vajadzīga Soliste" saundtreku vienā neta nostūrī.

 

@@Tufjord, bet vai biedrs pašiem doremi ir izteicis savu sāpi?

Pirkuma fakts ir noticis, nauda paņemta, uz e-pastu rēķins atnāca?

Tad viss - rēķinu aizsūtam doremi un uzdodam jautājumu.

 

"Jebkādi formāti" - katrs formāts ir papildus izdevumi. Neies neviens turēt visu iespējamo.

Ir pāris populārākie formāti un uz tiem orientējas.

Cik esmu skatījies rietumu mūzikas veikalos, arī tur nemana diži ko vairāk par mp3.

 

Līdz ar to, ja gribas baigo "high-end" datorā, tad vai nu atliek zagt, vai arī nopirkt disku ar mūziku un pašam noripot tādā formātā, kādā gribas, kaut vai .ogm (uz sitiena nekas eksotiskāks prātā neienāca).

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

patērētājam vulgaris ir tikai viens de-facto formāts - mp3.
Un tas formāts nemaz nav tik sūdīgs, pat ļoti OK ! 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Pirkss - doremi lapā atsauksmes, jautājumus vai sūdzību stendu atrast neizdevās, un par cik tā sāpe pārgāja ar mūzikas sadabūšanu citā veidā, tad tas nav aktuāli kasīties ar viņiem. Kā jau teicu - lai aizrijas.

Runājot par rēķinu - pavedienu lasīji? Rēķins ir sms formātā, jo apmaksāju ar sms starpniecību. Nezinu, kā būtu pārskaitījuma gadījumā. Laikam arī nemēģināšu.

 

Un vispār, tēmu slēdzu, jo te nupat jau aizgāja kariņi par audio failiem, to dažādību, kvalitāti un citiem faktoriem, kas nav īsti saistībā ar to, ka maksas serviss, kas tiek piedāvāts, nespēj veikt funkciju.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...