Jump to content

Meklēju darbu - māku visu.


mickys
 Share

Recommended Posts

 

 

Vidē kur pēdējā gada laikā visiem ir tikušas samazinātas algas tas nestrādā.Te arī nav tāda termina ,,virsstundas,

 

Nu ko lai saka, veiksmīgs darba devējs, ja spēj uz tādiem noteikumiem piesaistīt darbiniekus.

Link to comment
Share on other sites

To vidi jau veido konkrēta reģiona iedzīvotāji. Kamēr ļaus sev kāpt uz galvas, tikmēr arī tiks izmantoti.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Autoram piemērots būtu kādas skolas saimnieka amats. Tur tieši no visā uzskaitītā pa druskai kaut kas jāsaprot!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar lodāmuru arī darbojies un plates remontē?

Remontējis neesmu, bet izgatavojis pārīti esmu. Šogad Studiju projektā uz Arduino bāzes izvedioju primitīvu sprieguma analizatoru, bija gan jāprogrammē, gan jāpalodē. Tiesa nopietnā elektronikā nejūtos īpaši spēcīgs, bet ja darbs ir vienveidīgs, vai dod iespēju mācīties, tad var apsvērt arī šādu iespēju.

Lodāmuru zinu aiz  kura gala jātur un lodēt māku.

 

 

 

Autoram piemērots būtu kādas skolas saimnieka amats. Tur tieši no visā uzskaitītā pa druskai kaut kas jāsaprot!

Jā, šāds amats mani apmierinātu.

 

 

A par tām stundām - jā, aizmirsu pieminēt, ka darbā jābūt no 8-22. Nu labi, izskaitam pusdienas, vakariņas - sanāk 12 stundas. Bet es tik daudz toč nepavadu ēdot.

Labots - mickys
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
15.01.2015 , 22:10, mickys teica:

Māku visu :D
Elektrība, Ventilācija, Apkure, tehniskie darbiņi, automātika - visā ir saprašana, varbūt ne padziļināta, bet principiāla.
Pēc profesijas esmu elektriķis, ar novirzienu uz automātiku.

Pašlaik strādāju ēku servisā - remontējam visu, kas salūzt vai nedarbojas, veicam apkopes.

Pašreizējā darba vieta piekāsa ar stundu apmaksu, principiāli gribas prom.
Var piedāvāt visu kas ir saistīts ar tehniku, tai skaitā datortehniku, varbūt pat programmēšanu...
Ja ir piedāvājumi, raksti PZ.

 

Par to ko tieši māku un vai māku to, ko vajag tavai piedavātajai darba vietai labprāt pastāstītu darba intervijā.


labāk jau būtu savu mājas lapu uztaisījis un piedāvātu savus pakalpojumus :)) vari pats optimizēt lapu, vari izmantot pakalpojumus piem. http://ahref-studija.com/uslugi/seo-optimizaciya-saitov/ SEO оптимизация u.c. pakalpojumi

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

  • mickys locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...