Jump to content

Meklēju darbu - māku visu.


mickys
 Share

Recommended Posts

Māku visu :D
Elektrība, Ventilācija, Apkure, tehniskie darbiņi, automātika - visā ir saprašana, varbūt ne padziļināta, bet principiāla.
Pēc profesijas esmu elektriķis, ar novirzienu uz automātiku.

Pašlaik strādāju ēku servisā - remontējam visu, kas salūzt vai nedarbojas, veicam apkopes.

Pašreizējā darba vieta piekāsa ar stundu apmaksu, principiāli gribas prom.
Var piedāvāt visu kas ir saistīts ar tehniku, tai skaitā datortehniku, varbūt pat programmēšanu...
Ja ir piedāvājumi, raksti PZ.

 

Par to ko tieši māku un vai māku to, ko vajag tavai piedavātajai darba vietai labprāt pastāstītu darba intervijā.

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau izmisums, ja tāds sludinājums, bet Tu vismaz izglītību uzraksti, elektriķis neko nedot. :resent:

Man piemēram ir trīs klases un nepabeigti deju kursi, to arī neslēpju, bet cilvēkiem uzreiz ir skaidrs, par ko lieta grozās. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Man piemēram ir trīs klases un nepabeigti deju kursi, to arī neslēpju, bet cilvēkiem uzreiz ir skaidrs, par ko lieta grozās

Bet ir tādi ,kuriem papīru(par izglītību )kaudzīte padusē.

Ar jau cilvēkiem uzreiz ir skaidrs, par ko lieta grozās ne ?

Tik dzīvē izrādās ,ka tāds , kuram ir trīs klases un nepabeigti deju kursi,ir n-tās reizes vērtīgāks par to mūžīgo studentu ar papīru kaudzīti :).

Labots - jakslis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izglītību saki - vidējā. Bet principā vasarā pabeigšu Elektrotehnoloģiju datorvadību RTU EEF.

Es gan gribu domāt, ka manā gadījumā izglītība nebūs noteicošais, vairāk gribu uzsvērt to, ka ir plaša profila pieredze, nevis tā kā daudziem, kas var vai nu rakt, vai nerakt.

Jebkurā gadījumā, ja kādam ir reāls piedāvājums, tad droši sazinaties caur Privātajām Ziņām. Savu CV publiski izlikt negribu, lai nerādītu pasaulei, kurš ir tas uzņēmums ar kuru man nesanāca sadarboties. Šoreiz vaina nav uzņēmumā, bet tajā, ka es līdz galam nesarunāju visu. Vārdu sakot pats vainīgs, bet nākamreiz būšu gudrāks :)

 

Spams laipni lūgts, uzturēsiet manu tēmu augšgalā, būs lielāka iespēja ka kāds pamanīs :D

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man čoms ar šo pašu faķi pabeidza. Norukājām ar viņu vairāku gadus par elektriķiem.

 

 

 

Bet principā vasarā pabeigšu Elektrotehnoloģiju datorvadību RTU EEF
 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Blakus topikā cilvēki kā reiz meklē kādu, kas varētu pa lēto šo to uzprogrammēt. http://www.boot.lv/f...howtopic=162134UnBetons nācis pie prāta, beidzot sak operēt ar normāliem cipariem, nevis pa piečuku piedāvajas. Inflācija laikam ;)

Tik advancēts gan nebūšu, lai vienatnē uzņemtos šādu projektu. Būtu interesanti, bet nedomāju ka vienatnē varētu ko tādu pacelt..


 

 

Šitas bieži vien ir daudz sliktāk

Kā tieši tas var būt sliktāk?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā tieši tas var būt sliktāk?

Plaša profila pieredze visbiežāk nozīmē to, ka cilvēks bieži mainījis darba vietas , nekur viņu ilgi netur un neko viņš tolkom nejēdz.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Plaša profila pieredze visbiežāk nozīmē to, ka cilvēks bieži mainījis darba vietas , nekur viņu ilgi netur un neko viņš tolkom nejēdz.

Ja tas ir 30-40-50 gados, tad varbūt (lai gan, protams, ir gana daudz izņēmumu). Ja skolas/studiju gados - IMHO ir pat ļoti labi, ka cilvēkam ir daudzpusīgākas zināšanas/saprašana, pat ja tās ir tikai pamatzināšanas šajās jomās.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Plaša profila pieredze visbiežāk nozīmē to, ka cilvēks bieži mainījis darba vietas , nekur viņu ilgi netur un neko viņš tolkom nejēdz.

 

Esmu strādājis divās firmās. Vienā par kurjeru, otrā par tehniķi - par tehniķi divos objektos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Esmu strādājis divās firmās. Vienā par kurjeru, otrā par tehniķi - par tehniķi divos objektos.

tas ir sarkasms, vai tas tiešām arī ir tas "māku visu".

 

Ja jau meklē kaut ko, tad saki, ko tieši darīji tajos divos obejktos. Ja ievirze uz automātiku, tad kādus verķus esi programmējis vai tml. 

Link to comment
Share on other sites

mickys, izmaini tēmas virsrakstu - māku visu ļoti velk uz "nemāku neko" ;)

 

Daudz labāk skanēs - māku ierīkot un salabot ventilāciju, elektrību un apkuri! 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kauns pa visu ģīmi var sanākt, kad paņems teiksim Miki kāds forumiets darbā, iedos šepti a šis atbild, va vellos, visu citu māku, bet vot tieši šito es nemāku darīt. Ko nu? A darba devējs - kas? ko? Kā nemāki? Tofikā rakstīji, ka māki visu, izrādās nemāki??? :mrgreen:

Labots - Konstatators
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

+, ka cilvēks godīgi uzrakstījis 

 

visā ir saprašana, varbūt ne padziļināta, bet principiāla

Un tas, manuprāt, atbilst +/- tehniķa amatam.

Tēmas nosaukums - visai izaicinošs :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tēmas nosaukums - visai izaicinošs :D

Tieši tāds bija mans mērķis, ko arī esmu sasniedzis - uzmanību piesaistīju.

 

visu citu māku, bet vot tieši šito es nemāku darīt

Nu tāpēc jau ir paredzētas darba intervijas, kurās izrunājam ko tieši jādara un noskaidrojam vai sadarbība sanāk vai nē.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

bij reiz viena filma kur sievišķim tajā caurumā sāka zobi augt :D vot tur kautkas varētu sanākt :D i zobārstam i ginekologam :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pašreizējā darba vieta piekāsa ar stundu apmaksu, principiāli gribas prom.
Tātad Tevi neapmierina darbs,kur darba devējs vēlas maksāt par reāli nostrādātu laiku? Bet zini,tas ir normāli un arvien vairāk tiks ieviesta reālas stundas likme. Nu protams būs izņēmumi ,bet specifiskiem projektiem.Tas tik laika jautājums.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad Tevi neapmierina darbs,kur darba devējs vēlas maksāt par reāli nostrādātu laiku? Bet zini,tas ir normāli un arvien vairāk tiks ieviesta reālas stundas likme. Nu protams būs izņēmumi ,bet specifiskiem projektiem.Tas tik laika jautājums.

Tur jau tā lieta, ka nevēlas maksāt par reāli nostrādāto laiku, bet liek strādāt vairāk par veco algu.

 

 

 

Redzi kur ir problēma, Tu vēl neko neesi tādu uzrakstījis, lai tevi sauktu uz tādu interviju! No elektriķiem uz programmētājiem, ir tik pat garš ceļš, kā zobārstam līdz ginekologam, abiem darbā ir kaut, kas līdzīgs, abi caurumos skatās, bet ūuu cik dažādi caurumi. :yahoo:

Nu vairāk es skatos uz tehniķa - elektriķa amatiem, tāpēc rakstīju varbūt pat programmēšanu - tur gan ir tikai zināšanas tik cik Arduino un sen PHP. Apsveru domu, ka varētu mainīt novirzienu un mācīties par programmētāju strādājot. Bet tas ir pats pēdējākais variants :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur jau tā lieta, ka nevēlas maksāt par reāli nostrādāto laiku, bet liek strādāt vairāk par veco algu.

 

Varbūt vienkārši pamanīja cik ļoti cītīgi strādā par to naudu, ko maksā :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt vienkārši pamanīja cik ļoti cītīgi strādā par to naudu, ko maksā :D

 

 

 

Šoreiz vaina nav uzņēmumā, bet tajā, ka es līdz galam nesarunāju visu. Vārdu sakot pats vainīgs, bet nākamreiz būšu gudrāks :)

 

Uzlika uz slīdošo grafiku 2 strādā 2 brīvas, līdz šim strādāju 5 dienas nedēļā pa 8 stundām.

Link to comment
Share on other sites

Nu vecīt, ja Tu strādā pēc šāda jaunā grafika 8 stundas dienā, tad 2 nedēļās reālais stundu skaits tak pat mazāks, par ko sūdzies?

Link to comment
Share on other sites

x_rays, ne visiem ir vēlme strādāt 3/4 slodzes (un saņemt 3/4 algas).

Link to comment
Share on other sites

Zato Tev brīvais laiks parādās, un tur jau ka reiz var izpausties - vai nu sevis izglītošanā investēt, vai nu haltūrās - pieej tak radoši.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzlika uz slīdošo grafiku 2 strādā 2 brīvas, līdz šim strādāju 5 dienas nedēļā pa 8 stundām.
Varbūt neiebraucu,bet šķiet Tev tieši alga ir pacelta nevis ,kā saki tā pati alga tikai vairāk jastrādā.

 

liek strādāt vairāk par veco algu.

 

 

ne visiem ir vēlme strādāt 3/4 slodzes
kā tas sanāk?

Pie Tava darba grafika.

Link to comment
Share on other sites

slīdošais grafiks mēdz būt nevis pa 8, bet pa vairāk stundām. 12, piemēram.

Tādā gadījumā ir nevis 20 dienas * 8h == 160h/mēn (kā parasti) bet gan 15 dienas pa 12h == 180h/mēn.

 

Bet tas ir tikai tā - spriedelēšana un minējumi. Bet ja darbs NAV ar galvu, aukstā angārā vai 100% uz kājām, tad biežākas brīvdienas - kur problēma? Tāpat datoriķi pa 9..10h mierīgi var nosēdēt, neuzskatot to par ko īpašu. :)

Daudz kur tā pat foršāk - teiksim, ja vari pabūt mājās ar bērniem biežāk. Ja man būtu darbs uz laiku, nevis apjomu, tad es tādu iespēju apsvērtu.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

 

 

Stundu likme ir lielisks instruments kā nesamaksāt par padarīto,nekad nevarēsi pierādīt ka esi strādājis tik un tik stundu

 

Kas Tev kādam japierāda? Reku darba laiks sākās un reku beidzās. Vot i tava stundu likme. Zvans nozvana un uz nameli. Viss.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet viss kas ir virs Tavām oficiālajām stundām ir virsstundas, ja nezināji? Nu un ja pats neprasi par tām samaksu, tad darba devējs noteikti ka būs laimīgs par tādu darbinieku.

Link to comment
Share on other sites

Tu pamēģini zobārstam izstāstīt ka viņš, ar tevi neņēmās divas stundas, bet tikai vienu! Gribu redzēt tavu nākošo vizīti pie viņa. :shok:

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu zobārstiem jau vispār izcenojumi ir par konkrētajiem darbiem, ne stundās mērāmi, cik nu es zinu. 

Vajadzētu būt, bet nav, katrs gadījums ir individuāls, vienam to tu vari izdarīt 5 minūtēs, citam vajag stundu, cilvēki nav vienādi. 

 

edit: vienam taisns žoklis, otram astotnieks, pie viena darba laiks būs atšķirīgs no otra. 

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

automātika - visā ir saprašana, varbūt ne padziļināta, bet principiāla.
Ar lodāmuru arī darbojies un plates remontē?

 

 

Var piedāvāt visu kas ir saistīts ar tehniku,

Kā ir ar virpošanu, frēzēšanu? Kādus metināšanas darbus proti?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • mickys locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...