Jump to content

Dzīvoklis Jelgavā


CAP
 Share

Recommended Posts

Labsrīts, bootieši!

 

Sen neesmu pats veidojis tēmu, bet nu ir pienācis laiks to darīt.

 

Dzīve rada.. dzīve piespiež un lieta ir tāda, ka esmu dzīvokļa meklējumos Jelgavā, tāpēc ir radušies daži jautājumi saistībā ar to visu padarīšanu.

 

Visi mēs zinām par ss.lv, bet mans jautājums ir sekojošs, vai ir kāda lapa/portāls u.c. vieta, kur ir adekvāti piedāvājumi, jo apšaubu, ka viss notiek tikai ss.lv ietvaros, varbūt ir zināmi nekustamo īpašumu kantori, kuri vairāk specializējas uz Jelgavu?

 

Varbūt kāds jelgavnieks zin kādu radu/draugu utt, kas pārdod sakarīgu dzīvokli?

 

Vēlamie dzīvokļa parametri:

 

1) 3 istabas.. (ar sievu nolemts, ka 2 istabas pašreizējā un nākotnes situācijā būs par maz);

2) ~60kvm, (var arī vairāk, bet max ~75-80kvm);

3) nav nepieciešams remonts.. (kapitālais.. ka bez maz vai dzīvoklis viss jāpārjauc);

4) ļoti vēlams sakoptā mājā/renovētā/jaunā (viesojoties Jelgavā esmu manījis daudzas koptas/sakoptas renovētas mājas)

5) Cena.. +/- 30000 EUR (tikai orientējoša);

6) no 2. stāva (obligāti lifts) līdz... 4-6.. augstāk kaut kā nevelk.. visu mūžu esmu nodzīvojis 5. stāvā, bez lifta, man jau nav grūti, bet sievai ar mazo/ratiem utt.. :)

 

p.s. nesūtiet mani uz googli, to es māku lietot.. :)

p.p.s. info gan jau vēl papildināšu, pēc nepieciešamības.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Lēti dzivokļi aiziet ļoooti ātri, visās izsolēs firmām uc kantoriem ir savi cilvēki, bet tas ir labākais variants ja esi maksātspējigs! Ir itkā viens piedāvājums darba kolēģim, uzjautāšu, kas un kā, padošu ziņu!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cena nav atsevišķs jautājums, jo nav vērts diskutēt par to, ko tu nevari atļauties. Jānosaka maksimālie finanšu griesti, vēlamās ekstras un tad jāsāk filtrēt no esošiem piedāvājumiem. Tā jau nestāv rinda ar labiem dzīvokļiem, kas tiek tirgoti. 

Link to comment
Share on other sites

@@Mezavecis, man šobrīd svarīgāk ir apzināt piedāvājumu kā tādu.. cena ir sekundāra, bet ok.. to norādīšu kā orientējošu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Mežavecis, man šobrīd svarīgāk ir apzināt piedāvājumu kā tādu.. cena ir sekundāra, bet ok.. to norādīšu kā orientējošu.

 

aha.

pirmais punkts - vēlamā vieta/rajons. no tā drīz vien secināsi kāda tipa mājās vispār ir piedāvājums, un kādā stāvoklī.

otrais punkts - max cena / kopējais budžets.

 

nu un tad atliek tikai ķemmēt visus iespējamos avotus un interesēties pie paziņām.

 

ļoti derīgi ir iet skatīties kā izskatās dzīvē tie sludinātie piedāvājumi, un kas tur apkārt notiekas.

 

kaut kā neticas, ka pa 500eur/m2 (30000eur@60m2) ir iespējams dzīvoklis kurā ir nomainīts / izdarīts viss, kas kvalificējas zem "dzīvokļa pārjaukšanas" :)

 

(pats netālu no finiša taisnes dzīvoklim, kurā tika nomainītas komunikācijas, taisnotas sienas, mainīti logi utt)

Link to comment
Share on other sites

Pirms gadiem 4, pētot  3.istabu dzīvokļa iegādes iespējas, vienu no variantiem izskatīju Loka magistrāles 9 stāvenes Jelgavā,  normāla vieta, arī taisnā izeja uz Rīgas šosi. Cits jautājums ka beigās paliku Rīgā ;)

Link to comment
Share on other sites

nav labak nopirkt maju ar darzu jelgava ?

 

jo pa lielam tomer blokmajas dzivot ir ka ir jauno projektu jelgava ir diezgan maz

pie tam rajons ir diezgan smagi krievisks

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pardevejam tak vajadzeja labu piedavajumu

maja tomer ir stabila vertiba kamer dzivoklis maja kura saks brukt pec n laicina

iesaku ielikt sludinajumu jelgavas vestnesi vinam tiraza ir liekas 55 k :D

pasvaldibas propagandas laikraksts kas liekas sanema 280 k eur dotaciju ja nekludos :D

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Tā kā radi arī dzīvo Jelgavā.. gan jau sakarīgs variants atradīsies.. neķeršu jau pirmo pagadījušos.. un summa jau arī nav akmenī kalta..

Link to comment
Share on other sites

nav dzīvoklis un nav 30 000 https://www.ss.lv/ms...gava/bbhjx.htmlgan jau kas vēl jāremontē

 

noteikti ari pa 30k varetu dabut vinu...bet nu vai es gribetu 30k par tadu maksat.noteikti ne.

Ik pa laikam uzpeld jelgavas apkartne lidz galam nepabeigtas jaunbuves pa 25-30k kuraas vel 10k jaieliek un bus norm maja vismaz.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

nav dzīvoklis un nav 30 000

Grausts kaut kāds, bildes no iekšpuses kauns likt, gan jau nav pat elementāri nosiltināts  :bad:

Pluss - zemes platība.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Par māju vienu brīdi iedomājos.. bet šo prieku laikam atstāšu vecumdienām laukos, kur jau ir varianti.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...