Jump to content

Viedtālruņa izvēle cenā līdz 200 eur


uzbrukums
 Share

Recommended Posts

Kur tev nexus 5 pa 200€? Ņem Moto G 2nd gen. Labākais variants tās cenas laukumā.

 

Nemanīju, ka autors iekavās minējis iespējamu nelielu cenas palielinājumu. Ja vari piemest savus ~80, tad nexus 5 ir variants.

Labots - Guest
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kā ir tam nexus'am ar 5'' displeju un 2300mAh aķi? Viņš vismaz līdz vakaram var izvilkt intensīvi lietojot?

Link to comment
Share on other sites

no Samsunga bēdz kā no uguns. Atkarībā no rocības - Nexus 5 vai Moto G. Nexus`u var lietotu pameklēt.

Link to comment
Share on other sites

@neJANIS 

 

Nestāsti ka neizvilksi, brālis lieto nexus 5 un nesūdzas, cik no citiem esmu dzirdējis arī tas pats, ja salīdzina ar citiem androidem, tie testi, kas ir linkā tika veikti 2013 gada novembrī, respektīvi kopā ar līdz šim saņemtajiem apdeitiem arī baterijas darbība ir uzlabota.. 

Labots - Andzs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uzbrukums

Samsung tiešām tik slikti, ka neviens neiesaka?

Līdz šim n-tos gadus staigāju ar Lg P500 - nezinīcināms telefons, ne reizi nav remontēts, nekas nav plīsis. Šī iemesla dēļ Nexus 5 pat šķistu vilinošš, tomēr diezgan jāpieliek cenā, lietotu nevēlos pirkt

Pagaidām skatos, šeit līdz 200e visi liek Moto G 2nd kā stingri labāko

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu no BM dual sim versiju. Vari iečekot manu postu topikā "Kādus telefonus lietojam?" Tur nedaudz aprakstīju par šo moto g.

Link to comment
Share on other sites

Samsung tiešām tik slikti, ka neviens neiesaka?

 

Nav jau tik traki, bet šis ir tāds neveiksmīgs kādreizējā flagmaņa atjauninājums. Es ar Galaxy S2 nodzīvoju ilgu laiku, tagad ir Galaxy S4 - kā telefoni viņi nav slikti, bet viņu pielāgojumi Androīdam gan ir mēsls.

 

Kur to moto LV pērk?

http://www.xlmobile.lv/lv/mobilie-talruni/motorola.html

http://www.bm.lv/?l=lat&c=100&sc=106 

 

Draudzenei paņēmu Moto G, bet pirmo paaudzi - 4G modeli, jo vajadzēja mazāku displeju par 5 collām. Tagad pa Somiju dzīvojas un viss strādā kā nākas - baterija tur 2-3 dienas, 4G internets strādā bez problēmām. Vienīgi vēl nav atjauninājums uz Lollipop, bet gan jau atnāks.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Paņēmu no BM dual sim versiju

 

Dual SIM versija laikam skaitās Eiropai - vismaz DE un UK Amazone veikalos ir tikai dual SIM. Precizitātei modelis ir XT1068. Vienu brīdi UK veikalā cena bija 119 mārciņas + 6 par šipingu. Nolažoju un nepaņēmu rezerves telefonu :( Šobrīd par 145 mārciņām nav jēgas ņemt, Rīgā var dabūt lētāk, ar garantiju un GBP/EUR kurss ir nepareizs. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

http://www.xlmobile....i/motorola.html http://www.bm.lv/?l=...t&c=100&sc=106

Draudzenei paņēmu Moto G, bet pirmo paaudzi - 4G modeli, jo vajadzēja mazāku displeju par 5 collām. Tagad pa Somiju dzīvojas un viss strādā kā nākas - baterija tur 2-3 dienas, 4G internets strādā bez problēmām. Vienīgi vēl nav atjauninājums uz Lollipop, bet gan jau atnāks.

Par BM savulaik tik labas lietas dzirdētas, bet XLMobile nezinu. Kā tiem ar reputāciju?

Pirmā paaudze 4G, ja par 145, šķiet izteikti laba ideja. Lollipop noteikti jābūt.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par BM savulaik tik labas lietas dzirdētas, bet XLMobile nezinu. Kā tiem ar reputāciju?

BM ir izcila reputācija, XL mobile es izdomāju pamēģināt, jo tobrīd cena bija par 50 eiro zemāka kā citos veikalos, ieskaitot BM. Īsi sakot - ļoti laipna, ātra apkalpošana, pateica konkrēti kurā dienā kurjers būs klāt, rēķinu atsūtīja momentā. Īsāk sakot, pirmā pieredze man ir ar to veikalu lieliska.

Link to comment
Share on other sites

Tāds arī man tas modelis ir. Značit BM iepērk no DE vai UK. Runājot par BM - iepērkos jau vairāk kā gadu, problēmas nekādas, cenas ir labas un viss ir kārtībā. +birojā skaistas meitenes.  :)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds var paskaidrot, kādēļ gan lai Nexus 5 būtu labāka izvēlē par, piemēram, LG G2, ja tam ir labāka baterija, par piektdaļcollu lielāks ekrāns(bet body ir tādos pašos izmēros), labāka kamera, un tas ir pat lētāks?

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

nexus 5 atskiriba no lg g2 nak tirais android un atjauninajumi iznak visatrak par citiem.

btw neieteiktu skatities uz 16gb versiju var sanakt par isu telefonam, kam nav iespejas ievietot atminas karti

Link to comment
Share on other sites

 

 

tirais android un atjauninajumi iznak visatrak par citiem
 

Par atjauninājumiem vēl varu saprast, bet par 'tīro android' ne gluži. Tas tiešām atsver visas tās lietas, ko es nosaucu? Jeb par to nav pat nekādas diskusijas, jo tas taču ir Nexus. Es tiešām nezinu, lai arī man ir androīda flagmanis, es neesmu tik liels telefonu fanāts, tādēļ pastāsti.

Link to comment
Share on other sites

LG G2 dizains neiet pie sirds, bet Nexus 5 ir reāls google produkts, rezultātā ielāpi un viss pārējais ir ātrāk, ko jau iepriekš minēja. Ja man būtu jāizvēlas starp tiem abiem, tad ņemtu Nexus 5. Kāpēc? Vienkārši patīk. Esmu spaidījis gan LG G2, gan Nexus 5, bet nexus patīk labāk. Foršāks dizains. LG G2 patīk atbloķēšanas iespēja. (2x uzsitot pa ekrānu) Specifikācijās LG G2 ir nedaudz labāks, tas tiesa, bet viss jau rezumējas pie gaumes, jo abi telefoni darīs savu darbu gana labi.

 

Autors var droši apskatīties jūķūbā apskatus un tikt pie kopsaucēja. +Ir vēl variants nedaudz paaugstināt cenu un paņemt LG G3. :)

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Par atjauninājumiem vēl varu saprast, bet par 'tīro android' ne gluži.
 

Pirmkārt tu dabon arī izmantot savu kruto speceņu lapu lietojot telefonu, nevis griežot cmukās animācijas, ko virsū ir sakrāmējis LG. Un applikācijas nereti strādā pareizāk, jo ir mazāk bagu, jo neviens el džī vai samtisungs nav atnācis un nepareizi implementējis kādu no API'iem. Un vairāk vietas uz ierobežotās diska vietas ir brīva. Kā arī atvērt būtlouderu ir vienkāršāk. Kā arī dev scene ir lielāks, jo telefons ir atvērtāks. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uzbrukums

Apskatot reviewus, Nexus 5 patīk labāk par G2, izskatās ērtāks lietojamībā un cmukākx arī :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...