Jump to content

Pārdod: gigabyte 970 g1 gaming


sheikys

Recommended Posts

Pārdod Gigabyte 970 g1 gaming oc versiju. Jaudīgākā no visām nopērkamajām versijām.

Pirkta 15.10.2014. ir garantijas papīri, kastīte, karte ideālā stāvoklī. Tika lietota kopā ar oculus dk2, tākā dk2 tika pārdots, karte vairs nav nepieciešama.

cena 300 eur

Link to comment

jauna tirgojās no 345 eur, jā tas viens veikals salidzini uzrāda 310 bet neticu, ka kadam izdosies nopirkt par to cenu, jo parastās kartes bez oc sak tirgot no 315eur kur loģika?

citāts no tā veikala klientiem : Mājas lapā, uzrāda prece ir un par noteiktu cenu. Pēc pasūtijuma zvana un saka, ka prece ir, bet par krietni augstāku cenu. Toties mājas lapā cena nav mainījusies arī nedēļu pēc sarunas...

labs mārketings

Link to comment

Jocīgi. Es vakar paņēmu bez jebkādas personīgas burvības par 310. Būs jāuzraksta pozitīva atsauksme.

Es gan šajās dienās novēroju interesantu parādību, ka divi veikali man atteica pasūtījumu sakarā ar to, ka noliktavā neesot minētās 4 preces. Vai arī vēl kāds ir saskāries ar to?

Labots - capstan
  • Patīk 1
Link to comment

Ja tur, tiesham, tik lēti var dabūt tad protams 300 liekās sālīti... Bet nu pats pirku pa 360 un roka neceļas atdot baigi zemu. Pamēģināšu laimi ss :D  Ja neies prom, tad izlabošu postu ar price dropu.

Link to comment
erikonkulis
noliktavā neesot minētās 4 preces. Vai arī vēl kāds ir saskāries ar to?

jāņem kristāla lādiņš un jāzīlē, kas tās par 4 precēm

Labots - erikonkulis
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...