Jump to content

Ip camera corrupted


telits
 Share

Recommended Posts

Labdien, Tautieši!

Ir man problēma ar ip kameru! Kamera kaut kāda hondong_hvz.. bij ļoti laba (wifi, lan, 5mega pisekļi), bet niezēja nagi updeitu uztaisīt un kā vienmēr sanāca palikt bez elektrības īstajā momentā, tagat neko ar vīņu vairs darīt nevar. Un kā par nelaimi tagat arī pagalmā malku sākuši zagt :(

Vienvārd sakot, tīklā kameru neatrod un resets nepalīdz, pēc šīs pamācības arī neizdodas : http://www.maygion.com/en/index.htm

p.s. kaut kādā brīdī kamera uzrodas tīklā pēc reseta, angry ip scaneris rāda *  192.168.1.111 bet pieslēgties nevar (www, ftp)

 

Ir kādas idejas vai jāpērk jauna kamera, latos bij padārga? Kaut kur netā vēl maniju, ka ar kaut kādu jtag varot mēģināt ieliet pa jaunu firmware! Tā var būt ?

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

ja nekaadi nesanaak tad chipaa jebkuraa laikaa varees pa taisno ieshuut fw ar attieciigo roku lenkji un riikiem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs, kas tai ir par proci, kāds ir os būtloaderis.

Ja tas būtu atheros ar redbūtu, tad kaut ko varētu izpīpēt, kā (ka) viņš tanī brīdī pa t-ftp mēģina pieslēgtie savam defaultajam serverim un uzbōōtot, flešoties...

 

Vēl visādi varianti tikt pie seriālās konsoles (pielodēties, vai caur /neesošo/ usb)..

 

Principā, ja vai nu galīgi nav ko darīt vai kamera vairāk kā pāris simtus būtu vērta, tad jēga pinckāties.


?: nezinu, bet var parakt par šito tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Paskrūvē vaļā un ieliec kādu bildi, kas lācītim vēderā. Tālāk jau var kaut ko domāt..

Link to comment
Share on other sites

Izskatās čips ir Winbond W90N745 un atjaunošana tik pa seriālo iespējama. Pēc pinout sanāk, ka seriālais ir divi padi pie J2 konektora, redzu, ka viņi aiziet tālāk - interesanti kur? Bildes mazas, neko nevar saprast..

 

Kur tu dabūji to firmware ar ko sabeidzi to kameru? Kaut gan tu pats bez 3.3v seriālā pārveidotāja tāpat neko prātīgu nevari iesākt, ja arī izdotos izvilkt tos img/zip failus no update un sekot kaut kā līdzīga aprakstam.

Link to comment
Share on other sites

Seriālais pārveidotājs par daži $ ir nopērkams, pasūtināms. Man ir bet laukos ...@Walm...

Link to comment
Share on other sites

Bļāviens, es cilvēka anatomijā šariju :) tā kā Jūs tajās platēs!

Cik tā pāršūšana maksā, labāk lai to dara kas saprot nevis ar tika metodi!

Varat iemest linku kāds konkrēti tas 3.3v seriālu pārveidotājs ir vajadzīgs?!

Paldies

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

a kursj tev mikreni lodees laukaa?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Gribēju šo papildināt

 

Interesēja kā iespējams saslēgt 2 IP kameras izmantojot tikai vienu statisko IP adresi. Negribu un īsti nevaru izmantot rakstītāju, jo nav sausas un siltas vietas kur viņu turēt un īsti nevajag lai ieraksta. Nepieciešams tikai tiešsaistē skatīties.

 

Varbūt kāds šo ir izkodis?

Link to comment
Share on other sites

Izdevās ar port forwarding saslēgt kameras, bet problēma ir ka web es redzu, bet aplikācijā uz telefona kur svarīgāk neiet. Nez kuru portu jāizmanto telefona aplikācijai?

Ir kāds kurš var palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Man liekas. ka tas katrai kamerai un aplikācijai ir savs, iespējams 554, ja izmantots tiek RSTP protokols. Paskaties programmu iestatījumos

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...