Jump to content

Izsole: Gigabyte HD 7770 OC 1 GB.


Guest

Recommended Posts

Biju atstājis karti "nebaltām dienām" rezervē. Aizņem lieku vietu un vēlos no viņas atbrīvoties. 

 

Ķersimies vērsim pie ragiem - esmu vienīgais īpašnieks, nav pirkta lietota vai kas tamlīdzīgs. Lietota ir 2 gadus. Garantija beigusies. Tīrīta, pasta mainīta. Ir kaste un visi pričendāļi. Uz garantijas beigām lielā slodzē sāka crashot draiveri. Nestādos priekšā kas par problēmu. CSGO, LoL un tāda tipa neprasīgas spēles griezās bez problēmām, bet BF3 gan ik pa pus stundai crashoja draiveri. Griezās uz ļoti veca 500W Xilenca, iespējams bija barokļa vaina. Bija lieks cash un uztaisīju upgrade. Nav lietota kopš 2014. augusta. Tā arī tā karte malā stāv, izdomāju atbrīvoties. 

 

Gigabyte HD 7770 OC 1 GB

Izsoles sākumcena - 10 EURO. 

Solis 2 EURO.

Termiņš 15. 01. 2015.

 

Bildes - http://imgur.com/a/DkiHs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Es iesaku vispirms to karti notestēt, vai tā tomēr bija barokļa vaina, vai nebija. Šaubos, ka kāds riskēs īpaši daudz solīt, ja pastāv iespēja, ka karte ir defektīva. Ja izrādās, ka karte iet labi, noteikti nosolīs  vairāk.

  • Patīk 1
Link to comment

Vakarā iestumšu karti kastē. Apskatīšos ko saka. Editošu šo postu ar rezultātu.

 

Edits: Karte ielikta. Griežas bez problēmām. Uzliku 14.12 Omega draiverus.

 

Palaidu pāris reizes caur Valley benchmark - 0 crashu, viss solīdi. Grādi arī nav augstāk par 64.

3e4df21fba.png

c939af6371.jpg

Padzenāju pa Assetto Corsa ar augstiem grafiskajiem iestatījumiem - nekas necrasho, griežas. 

 

Valley grafiskie iestatījumi -

828d4c4ac3.jpg

 

Vēl padzenāšu pa DayZ: Standalone, Shadow Warrior u.c. Editošu vēlreiz.

 

Edits 2x: 

Paspēlēju Shadow Warrior. (grafiski skaista spēle) Iestatījumi ultra/high. Fps savi ~30. Paspēlēju 10+ minūtes, gpu usage gandrīz vislaik 100%, bet neviena draivera crasha. 

 

Domāju, ka tā bija PSU vaina un viss. Videokarte ir vesela, nav nekādu crashu.

Labots - Guest
Link to comment

Atšķirībā kāds CPU un uz kādu izšķirtspēju spēlē. Ar manu i3-2100 uz 1920x1080 bija starp 100-200. GPU tur nav liela loma.

 

Defektīvs bija barošanas bloks, ne karte. 

Link to comment
erikonkulis

37 pajaat par to pokemonu cs go kaa iet dayz standalone uz sitas kartes???

Link to comment
erikonkulis

nuu optimizeeta optimizeeta. man jau liekas ka dayz tur nekas nav optimizeets :D arma3 man labaak iet uz patreizejas kartes nekaa dayz :D domaaju, kad dayz iznaaks beta, tad arii kaut cik tur buus kaut kas optimizeets.

Link to comment

DayZ ar augstāk minēto CPU/rezolūciju - viss uz low un izslēgtiem AA u.t.t. Klajā vietā savi +/- 60 jau bija, bet pilsētā gan zem 40. Īsti pēc DayZ nevar noteikt kartes jaudu, jo spēle ir alfā.

 

Apskaties benchmarkus un redzēsi uz ko karte ir spējīga. ;)

Link to comment

Ar tādu pašu karti Tomb Rider 1080p uz Medium iestatījumiem 40-50 fps ar 34 Min un 44 Average.

Link to comment
erikonkulis

ble laikam karti nepirksu lidz neiznaks vismaz beta. vai arii ja gta 5 uz min settingiem neies uz gt9400 1gb :D

Link to comment

 

 

rubeni, bet nevar jau zināt vēl

Cerība mirst pēdējā... :D 

Link to comment

Uz Rīgu karti varu dabūt 1dien, tā nav problēma.

 

Izsole beidzās sākoties 16tajam datumam.

Labots - Guest
Link to comment
Bomaars/C12

Muļķit solis ir minimālais pa cik jasola uz priekšu no iepriekšejās likmes kas bij 39 eiro un tad tev vajadzēja solīt 41 eiro

tas ka cipars nesagaja pāra ir tāpēc ka citi jau uzreiz uzsita lidz 25 teiksim.


īsāk sakot tava likme nederīga un jau pa velu, bet to lai skaidro autors   :)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
viesturs0711

Ja biedrs UnKnOwN solija 39 un tu soli 40, tad izskaidro man kā tu ierakstijies šajā: 

 

 

 

Solis 2 EURO

 

postā #1 nekas nav minēts par minimālo vai maksimālo soli, ir tikai solis.

 

 

 

Gigabyte HD 7770 OC 1 GB Izsoles sākumcena - 10 EURO.  Solis 2 EURO. Termiņš 15. 01. 2015.
 
Link to comment

 

 

īsāk sakot mana likme derīga

Nope. Nebūt nav gan. 

Link to comment

Solis par +2 vai augstāk kopš pēdējā soļa būs derīgs, bet no 1 uz 2 nesanāks. 
Karte tiek UnKnOwN.

Edit: karte pārdota UnKnOwN kungam. Gaidam viņa rezumē.

Labots - Guest
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...