Jump to content

Meklēju IPB un PHPBB programmētāju


RomRom
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Meklēju atjautīgu programmētāju, kurš palīdzētu tikt galā ar PHPBB un IPB forumiem.

Es meklēju ilgstošu sadarbību, kura sevī iekļauj, bet nebeidzas ar atjauninājumu un modu instalēšanu, pielāgošanu un nestandarta risinājumu izveidi, iespējamu forumu pārvietošanu uz citu serveri utt.

 

Darbs ir paredzets ar vairākiem tehniski virzītiem forumiem, kuriem ir potenciāli liels apmeklētāju loks.

 

Ja Tu esi atbildīgs/a, ieintresēts/a piedāvājumā un varēsi tikt ar to galā, vai zini, kādu, kuram šis piedāvājums varētu interesēt, raksti privāti.

Godīga samaksa par darbiem/posmiem.

Vairāk info PM.


Samaksa adekvāta, zelta kalnus nesolu, tomēr nekad nečakarējos ar izmaksām.

Labots - RomRom
Link to comment
Share on other sites

Mož kāds šo spameri varētu, lūdzu, beidzot likvidēt? Pāris dienu laikā šis jau ir 3. topiks, kurš (kā pārējie) paliks nevienam neintresējoš. Topika autoram derētu saprast, ka neviens to būdu nesponsorēs, jo vel vairāk, pēc šādas aktivitātes skaidrs ir viens, kkāds tirliņš vienk vēlas sagopīt naudu un pazust interneta dzīlēs.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau topiks ir tikai viens.

 

Nedaudz neiebraucu tekstā par sponsoriem utt?

Man ir vairāki forumi ar noteiktu attīstības plānu, pašam nav laika un iespēju to visu paveikt, tādēļ arī tiek meklēts darbinieks. Samaksa godīga, pēc vienošanās, par izdarītu darbu - nevis pabeidzot visu projektu, bet kaut vai reizi dienā, ja tik ātri tiks galā ar katru no posmiem.

Link to comment
Share on other sites

Par detalizāciju varētu piekrist, tomēr to vairāk privāti tā pat kā budžetu, jo pēdējais ir ļoti atkarīgs no daudziem faktoriem.

 

Man šķiet interesanti, ka neesmu saņēmis šeit nevienu pieteikumu nosacīti vieglam piepelnīšanās veidam, protams, ja ir kaut kāda izpratne un vēlme.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet interesanti, ka neesmu saņēmis šeit nevienu pieteikumu nosacīti vieglam piepelnīšanās veidam,

Nu kā jau rakstīja tomēr nedaudz par maz informācijas, skaidrs uun saprotams ka negribi daudz atklāt BET kautkādus finansiālus pieķeres - atbalsta punktus tomēr iespējams ka vajag lai būtu lielāka interese.

 

Nu tomēr pārāk viss miglā tīts lai ieinteresētu.

Tas tā... lai lielāka iespēja ka atrastu.

Labots - deriksx
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...