Jump to content

Kā vienkaršāk nodzēst šos failus?


Bonifacijs
 Share

Recommended Posts

Situācijas apraksts:

Bija Windows 8.1 AMD sistēma ar diskrēto Nvidia karti kas tika updeitota uz Intel sistēmu ar integrēto video un tā kā tā negaidot nemaz rūkdama aizgāja jau no ieslēgšanas brīža, tad uz win pārlikšanu nebiju iesprindzis. Šitajā jaukajā sistēmā darbojas Adobe Premier un viss bij jauki ar to Adobi un projektu eksportu līdz brīdim kad pamanīju ka ir tak vēl joprojām instalēti Nvidia draiveri un sadomāju tos aizvākt... šitais jaukais pasākums gludi notikās tikai pēc tā Adobe eksporta beigu fāzē noklājās un uz atkārtotu mēģinājumu notika tieši tas pats. Nu neko, noinstalēju to Adobi nost un pēc restarta uzliku pa jaunu un viss atkal lieliski darbojas, bet nelaime tāda ka ir palikuši pāri 2 milzīga izmēra Adobe eksporta "temp" faili eksporta direktorijā. Nepatīkami ir tas ka tas ir SSD disks un failu izmērs ir ap 10% no tā apjoma. 

Mēģināju nodzēst iepriekš dispečerā izrubījis visus Adobe servisus - nulle, tad paprovēju izrubīt turpat explorer un palaist atsevišķi failu menedžeri "explorer++" - arī nekas nesanāca.

 

Kādas idejas, kurp rakt?

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Paldies par ieteikumiem!

Biju jau sācis domāt par Volkov un Norton comanderiem un viss tādā garā a par Safe mode pat prāta nebij ienācis, nu ar to arī sākšu un ja ne tad meklēšu to unlocker. Citas sistēmas kur varētu piespraust īsti nav pa rokai a ar piekļūsanu BIOS un USB flash ir neērtības sakarā ar to ka WIN ir iekš Fast Boot mode un attiecīgi pie BIOS un flash pagaidām varu tikt klāt vien uzrīkojot elektroatslēgšanas diversiju PC startējoties


Unlocker izrādījās THE BEST!  Iekš Safe mode tā arī neizdevās tikt iekšā ar pirmajiem 2 mēģinājumiem, tas dēļ tā Fast Boot mode

 

Tencinu!

 

Problēma ir atrisināta, ja nu kāds vēl ko grib pateikt, atstāju pagaidām vaļā

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tad nu priekš citiem, kuri šo kādudien lasīs...

 

Kādas idejas, kurp rakt?

Rakt vajag sākt ar sarežģīto Windows Explorer error message teksta izlasīšanu un uzrakstīšanu šeit! Tālāk attiecīgi:

File in use - skatās/risina ar jau minēto Unlocker.
Access denied - Properties => Security => Advanced, jāsalabo vispirms Owner un tad Permissions.
Unknown error - chkdsk.

 

P.S. Nekas nav jāslēdz! Kas tā par slēgšanas slimību? Šis nav Tavs privātais čats.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Vairs īsti neatceros kas tieši tur bija rakstīts, man liekas ka vienkārši unable to delete  un tas pats arī ar adminstratora tiesībām, paplašinājuma failam nebija, tāpat iespējas izmainīt nosaukmu, vai noņemt read only. Es padomāju ka kāda proga nu visticamāk tas pats Adobe ir pateicis Explorer ka  ir verboten viņu aiztikt

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

un?

Link to comment
Share on other sites

Ar USB live, hirens vai srelec, vai da jebkāds linux,domāju, ka izdzēsīs uz Tavu atbildību gandrīz da jeb ko. Vai tad Tev prezervatīvu kabatiņā nekarājas USB flešs ar vismaz vairākām distrām? Man savulaik tur karājās 64GB fleš ar visu windu buķeti un dažām linux distrām. Esmu jucis uz šito...

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es tak jau rakstīju par Fast boot mode - netiek tur nearkādām flash klāt vai pie biosa bez elektrodiversijas, negribēju lieku reizi terorizēt PC. Jaunmodīga fiška, ielādējas nudien astoņās sekundēs, bet nu pie ierastām lietām klāt nelaiž nepakam, labi ka ir atstāts pareizais ķeksis pie elektronograušanas startēt nevis fast boot, bet tipo normal boot un no tā var tikt gan iekš bios gan flash iestumt

Link to comment
Share on other sites

Tev tak esot SSD, kas tā vēl par Fast boot mode? Tu esi iespraudis flešku tajā jancīgajā modē?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
gigabyte b85m-d3h 

 

Fast Boot

Enables or disables Fast Boot to shorten the OS boot process. Ultra Fast provides the fastest bootup speed. (Default: Disabled)

 

Cik saprotu šitā fiška nodrošina to ka startējoties tiek principā paskriets garām aparatūras testam, BIOSam, flash un mazums vēl kam. Tā startējoties, nedarbojas Fxx pogas, flash un iespējams vēl kaut kas, zato savu desktopu ieraugi jau 8s pec start pogas nospiešanas (win 8.1 64bit SSD Kingston Hyper 3X  240GB)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

a kā tad UEFI? ok nepētiju un neiedziļinājos, bet nu man liekas ka sistēma startējas tieši ar UEFI, bet MBR nevis GPT, jo sistēmu ta pēc upgrade nepārinstalēju

 

A vispar fig viņu zin kā tur viss patreiz darbojas, biju morāli gatavs ka vajadzēs tam visam burties cauri uzstādot jaunu sistēmu, bet tā kā viss tapat uz urrā aizgāja, tad šīs izklaides pa lielam man izpalika

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...