Jump to content

SAMSUNG BD-H5500 BD pleijeris ar DLNA


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Vai kāds ir provējis SAMSUNG BD-H5500? Tam it kā ir DLNA atbalsts un daudzas citas figņas, kas pieejamas arī 10x dārgākiem BD pleijeriem.

 

P.S. uz apskeilu nepretendēju. Interesē tieši tīkla spēlēšanas iesējas ar DVD un BD vienā kastē.

 

http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/blu-ray-players/blu-ray-players/BD-H5500/XU

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

DLNA parasti ir normālos TV. Es izmantoju, un esmu apmierināts.

Ja šo aparātu gribi izmantot, lai papildinātu TV funkcijas, tad tur visam vajadzētu strādāt.

Link to comment
Share on other sites

@@Žaks Noriss, Varbūt apskaties no open softa ? Varbūt lētāk un tās pašas fīčas ir.... ja vell nedomā tik ātri ņemt ! jo es zinu kad DLNA var laikam pat uz Raspberry pi palaist ar kādu custom softu, piemeram Xbmc?

Vismaz izsaku savu viedokli ja tieši tāpēc skaties viņu! Vismaz tos DVD un bluray es pa to hvz .... jo man tie visi diski kas nāk beigu beigās iet plauktā vai arī iet backup uz Nas un viss :O

Labots - kasharis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

DLNA parasti ir normālos TV

 

ir dumb TV, to nemainīšu.

 

@@kasharis, bija plāns ieviest vienu BD tīri lai būtu, bet DLNA funkcija ir kā pamata vērtība, nevis kā bonuss.

Link to comment
Share on other sites

Avene vs šitais smukais pleijers ar visu pulti, pie kam par cenu līdz 70eur, kautkā nebūs konkurenti.

Link to comment
Share on other sites

@kasharis, bija plāns ieviest vienu BD tīri lai būtu, bet DLNA funkcija ir kā pamata vērtība, nevis kā bonuss.

 

Piemet vēl kādu usb bezvada maģisko zizlīti vai pulti un super es domāju kā viens tā arī otrs būs. laba kvalitāte un ja gribēsi pielikt televizoram kādas jaunas fīčas kā es to darīšu uzliekot lightpack tad tas būs kruti..... japaštuko varbūt ouya varētu būt stiprāks :?

 

Rooot un visas fīčas .... esmu pārsteigts :O Princips gudrs ... to japaštuko ... varbūt kādu skriptu jaizdomā!

Lūdzu laikam atbildēju uz tavu jautājumu un + vēl vari pieliek klāt ko vēlies pēc savas izvēles ! :)

Labots - kasharis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...