Jump to content

Monitors, primāri spēlēm


testmeplz
 Share

Recommended Posts

Tātad, ir doma ņemt spēlēm šo te http://www.salidzini.lv/search.php?q=34UC97

Cik lasīju atsauksmes netā/ skatījos video, tad 21:9 QHD jau tā ir awesome priekš immersion, bet curved visu padarot vēl fantastiskāku.

Vai kādam ir šāds un ir atsauksmes?

 

Gribēju it kā sagaidīt CES 2015, ja nu izziņo ko labāku/citādu, taču gribās arī sevi iepriecināt uz svētkiem.

Link to comment
Share on other sites

nu es nesūdzos ... savai lielai stacijai dabuju šo

http://www.1a.lv/datortehnika/led_monitori/lg_29ub65p?qrtc_slt=slt_home&qrtc_tpl=tpl_user_home&qrtc_typ=usr&qrtc_pos=3

šis arī 21:9 tikai 29'' ultra wide. Vakar spēlēju diablo 3 uz max un tīri smuki pašķaidiju monstriņus! kā arī labi uz filmām :)

Rekur vell piesūtiju klāt lightpack (tagad vell ir uz akciju)

skaties maybe iepatīkas tāds pats combo taka man .... kad būšu pabeidzis parādīšu kā izskatās !

Labots - kasharis
Link to comment
Share on other sites

Pirmajā postā bija runa par 930€. ;) Nu, katram jau savas prioritātes, neko nevar teikt. :)

Link to comment
Share on other sites

vienkārši kad biju un jautāju viņiem kas vissātrakais būs no monitoru sarakstu kuru var piegādāt 2h laika uz viņu to superūbero offisu tad teica šo un vell dažus jo parejiem teica ka būs jagaida diena (maksāšana un visas tās galvas skalošanas)

mazliet pastaigājot apkārt un pēc maza laika savacot monitoru ... nebiju nožēlojis jo bija vell sūdīgāki varianti... AOC vai kas ... neatceros perfekti

Labots - kasharis
Link to comment
Share on other sites

testmeplz

Es saprotu, ka liela daļa no tiem 930 ir tikai tāpēc, ka monitors ir pavisam jauns, diezgan unikāls nišas produkts un tēmēts āboļnieku virzienā.

Ar 21:9 pieredze ir OK (1080p izskatās kā caur pastkastīti skatoties), bet gribēju tieši par liektajiem monitoriem dabūt pieredzi. Vai ir tas papildus immersion utt.

 

Bet nu laikam jau jāsagaida 10. janvāris, kad būs ziņas no CES, jo negribas izlikt 1k, ja pēc mēneša kāds cits izlaiž ko labāku/tādu pašu par zemāku cenu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

izgrūst tādu naudu par monitoru??

Ej strādāt.

 

Pašam man ir http://www.dateks.lv/cenas/lcd-monitori/79202_philips_298p4qjeb_29_ . Spēlēm ir ok, filmas uz viņa neskatos, tam domāts tv. Darbam - labāk ir 2 16:9 monitori par vienu 2560x1080, bet tas LG 34" ir pavisam cita lieta.

Runājot par to 34" LG pats ļoti gribētu tādu, bet tomēr cena viņam ir lielāka par 4k monitoru... Un ja es pirktu tad es pirktu parasto LG 34", nevis ieliekto, mani tas galīgi nepiesaista.

Link to comment
Share on other sites

Ar 21:9 pieredze ir OK (1080p izskatās kā caur pastkastīti skatoties), bet gribēju tieši par liektajiem monitoriem dabūt pieredzi. Vai ir tas papildus immersion utt.

Skumīgi tā tas ir bet youtube vell nav pa lielam sācis atbalstīt normāli, max kvalitāte ir  16:9 tāpēc youtube daudz neizmantoju vai kādus citus ļoti noslogotus video adreses.

Vismaz esmu nolūrējis pāris 60 fps filmas bluray un kvalitāte uz ekrāna ir ok :)

Labots - kasharis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...