Jump to content

MSI portatīvais


Kagors
 Share

Recommended Posts

Ir doma tuvājakā laikā iegādāties šo portatīvo: 

http://www.1shop.lv/msi-leopard-pro-gaming-gp60-2pf-644xpl-8gb-500gb-gtx850m-i5-4210h-dos/

 

1. Varbūt kāds ar to ir saskāries un var atstāt kādu atsauksmi?

2. Vai cena ir atbilstoša?

3. Vai 1shop.lv ir droša vieta, kur to ņemt?
Paldies!

Labots - Kagors
Link to comment
Share on other sites

Nu tad gaidu saites ar labākiem variantiem!

 

Vēlams: gtx 850m, 500 gb cietais, i5 un bez operētājsistēmas!

Labots - Kagors
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, kam tjetljeps tiks izmantots? :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirmkārt, kam tjetljeps tiks izmantots?
 

 

Internetam, spēlēm, multimedijiem. Gribās arī sagaidīt 5. GTA un uz vidējām grafikām pamēģināt ;)

Link to comment
Share on other sites

Porķiks pa 750€ un nav full hd?? Nu jā, ja godīgi, par to portatīvo runājot tur nav nekā izteikti laba, ja nu vienīgi GTX 850m.

Link to comment
Share on other sites

Jā, bļ. vēl te kāds nesagribēs UHD matricu vai 3D - 740 euro lētā laptopā, kurā ir pirmspēdējās paaudzes nvidia GTX? Prātam un smadzenēm tač ir jābūt robežas.

 

Un tieši runājot - nu nah tas FHD displejs tur vajadzīgs? uz to 15.6 tāpat neko īpaši nemanīsi - tieši tapat vai tavam i7 ir 2.9Ghz vai turboboosts uz 3.4Ghz. Šeit ir tas variants - man ir FHD - esmu kruts! nu nah?!! pēc 3 gadiem tāpat ja gribēsi jaunāko spēli uzspēlēt mainīsi rezulūciju uz HD+ / HD vai pat zemāk un ar medium iestatījumiem. Es neredzu vienkārši jēgu, ja tur būtu FHD..

Foruma biedrs ir tikai viens, kam ir REĀLAS smadzens galvas kaulā: http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/161872-p%C4%81rdod-acer-aspire-one/

ardisb
Link to comment
Share on other sites

msi serviss ir LT. ja saplīsīs, lapsis uz mēnesi prom. ja maksas remonts - cenas slimas. detālas grūti dabūt. es teiktu turies pa gabalu no msi - labs laptops kamēr nekas slikts nenotiek. vispār - kvalitāte msi parasti ir sūdīga. lēta trausla plastmasa...

 

es ieteiktu skaties kaut ko: dell, hp, lenovo, samsung, toshiba - kam autorizētie servisi ir LV.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...