Jump to content

Atsauksmes par SONY SMARTWATCH 2


marts4
 Share

Recommended Posts

Pamatojums - kas der visam neder nekam. Principā kāda jēga uz rokas nēsāt kompi? Drīzumā būs tupeles kā Maksvelam Smārtam no kurām varēs zvanīt un instagramoties.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Sony pulkstenis laikam bija visjēdzīgākais, jo tam ir ekrāns, kas pulksteņa laiku (štruntīgi, bet) tomēr rāda pie izslēgta apgaismojuma. Par 99 eiro pat varētu ņemt. Vienīgi besis varētu uznākt ar visādiem ziņojumiem no telefona, ja tie nāk bieži. Ir dzirdēts, ka cilvēki tad slēdzot ārā paziņojumus un pulkstenis zaudē 50% jēgas.

Link to comment
Share on other sites

lielākā problēma varētu būt uzlāde. Mehāniskie pulksteņi bija jāuzvelk katru otro dienu. Tad nāca progress - kvarci un pašuzvelkoši. Tagad nāk regress - pulkstenis nestrādā, jo beidzās baterija.

Link to comment
Share on other sites

Par tupelēm pagaidām nedomāju.

Braucot ar velo būtu ļoti noderīgi redzēt kas zvana/raksta, nevelkot telefonu ārā no kabatas.

Pulksteni uz rokas man vajag tā pat- kāpēc man neapvienot ar vēl papildus fīčām? To kas nepatīk- atslēdz.

Gribēju uzzināt- viņš mēdz uzkārties, freezot utt?

 

Un uzlādēt man arī nav problēmu kaut katru nakti.

Link to comment
Share on other sites

Es, ja braucu ar riteni, tad braucu, un telepons var mierīgi dusēt kabatā, kad būs vēlēšanās, apskatīšos kas traucējis braukt. Īpaši, ja kāds raksta, tad tāpat nekas steidzams tur nebūs. Un kārtīgu pareizu Šveices rokaspulksteni nekādi ūbermodernie gadžeti aizvietot nespēs. Bet nu katram savs piegājiens.

Link to comment
Share on other sites

+ braucot ar velo kaut vai viena auss ir aizbāsta es nejūtos droši, tas ir kā neredzēt pusi no ceļa.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Pebble smartwatch ir gudrākais pulkstenis, kāds ir izdomāts - tas dzīvo nedēļu uz baterijas un var pateikt tev, kas tev zvana un raksta īsziņas. Un neko citu gudram pulkstenim nevajadzētu darīt. 

A šitie aziātu premium klases smārtfōnu ražotāji var iet skriet, uzreiz kā viedtelefonu tirgus sāk stabilizēties, šie jau ir gatavi krāmēt katram patērētājam purnā nākamo 'must-have' ierīci bez pielietojuma. Nu fig pulkstenim, kuram visi 'use-case'i ir datu sūtīšana/saņemšana no telefona un datu atrādīšana, vajag divus kodolus un gigabaitiem atmiņas, un androīdu ? 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...