Jump to content

Vai tiešām beidzot R.I.P. TPB ?


motleyman
 Share

Recommended Posts

Nu un kā tagad saprast šo te ?  http://www.bbc.com/news/technology-30411782

Unexpectedly, the site's co-founder Peter Sunde - who is no longer involved - called for its permanent closure.

SOS !!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.smh.com.au/digital-life/digital-life-news/feels-good-pirate-bay-cofounder-celebrates-its-demise-20141211-124q1v.html

Labots - motleyman
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tas ir kaut kāds bisdec. Jau vakar maniju, ka šamējie nestrādā. :(


SOS!!!!!!!!!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Tas ir falš, ne spogulis, bet iekešota versija no pagātnes. Agrāk jau bija daudz spoguļu, tagad tie visi ir beigti.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Esmu loti priecigs, ka saadi. Un jaa TPB nedarbojas jau kaadu 3 vai ceturto dienu. Un ceru ku taa arii paliks.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kāpēc visi tā sēro par TPB. Protams, ka būs žēl, ka nebūs vairs slavenākais no slavenākajiem torrentiem, bet nu tā reiz notiek.

 

Latvijā OUTLAW arī bija lielākais un labākais, viss, sabijās noteikti un aizklopēja, kad paņēma ciet tos no FILE(kaut kāds) trakeri

Vai tad maz trakeru, ko izmantot?
 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

kur lai tagad ērti kačā staigājošie linuxi? viņam jau piektā sezona iet ;(

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

TPB šad tad apmeklēju, bet nu Krieviem ir vēl lielāki torrenti, kur ir viss ... tāpat kā te minēja sperdibens.so...

Link to comment
Share on other sites

Fruzz, tavi komentāri ļoti labi saskan ar tavu avataru! :D

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

 

 

krieviem nav "czech drunk orgy" utml.

 

Haha, ierēcu! Labi, labojums Krieviem ir viss, kas ir vajadzīgs man :D 

Link to comment
Share on other sites

seriālus var ērti dabūt extratorrent.cc, šķiet, ka tur ETTV viņus liek vispirms.

Link to comment
Share on other sites

No TPB parasti vilku dažādu zoftu, piemēram fotožopu, premjeri etc. jaunākās versijas. Krieviem jau parasti lokalizētās versijas vairāk izplatītas. Arī labos žurnālus angļu valodā, piemēram DSLR Photography u.c. neesmu citur manījis, ja nu vienīgi galīgi vecus izdevumus. Taisnības labadabad jāsaka, ka nessmu arī baigi meklējis.

Sausais atlikums - žēl, bija labs portāls :(


Bet šī tēma laba - uzzināšu daudz jaunu adrešu :) 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ivo, šops un laitrūms maksā mazpadsmit eurikus mēnesī. Neatmaksājas tas jebatorijs ar zagtajām versijām.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

nav tur nekāds jebatorijs, mājas vajadzībām kak raz :mrgreen::acute::sarkasms:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile

Kas kak raz? Domāt vai zālītes ir labas vai ne sevišķi un iepakots vēl kas papildus? Kad nopērc jaunu aparātu, ko neatbalsta vecā versija, sēdēt stundām torrentos un meklēt strādājošu?

Kamera maksā vismaz dažus simtus, katrs objektīvs arī. Es piekrītu, ka 800 Eur nolikt uz letes par kastīti ar softu LV apstākļos ir sāpīgi. Bet apmēram 12 Eur mēnesī ir ļoti adekvāti.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Principā tas ir skumji, jo pat lielākajos privātajos trakeros bieži vien nevar atrast failus, kas bija atrodami TPB.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Vai tik thepiratebay nav atpakal. Sēžu darbā, kur limiti, bet kaut ko dzirdēju par šo: The Pirate bay is now using a .cr (Costa Rica) domain. They're technically The Pirates of the Caribbean now!

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 gadiem, kad tpb pirmoreiz noklajas biju gatavs iet ielas un cinities. piespamoju pilnu internetu. oink ari tad aizveras. eiropai pari gaja piratu partijas vilnis.

 

tagad viss ir savadak, softu dabut var tapat, tv serialus pa 10 usd men var gandriz legali skatities amiishu onlainaa.

 

flacus pa 20 eur men ari klausities var.

 

tas filmu kompanijas kas cinas par tpb aizversanu tapat neko nepanaks, es vinju filmas nepirkshu un uz kino ieshu tikpat biezi ka lidz sim, velams uz eiropas filmam, festivaliem.

 

es loti ceru, ka kadi gudraki ka es un parejie vidusmera boot lietotaji sarupes kadu jaunu paversienu, izaugsmi un atkal brivibas bus vairak.

 

es so visu uztveru ka savas personiskas brivibas ierobezosanu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ar Kostariku kaut kas nav labi. Daudz kas nestrādā kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Kad nopērc jaunu aparātu
nu protams tie kas pi3,14ās visos caurumos ar krutām kamerām, tie var atļauties arī jaunās fotožopas un gaismas kambarus pirkt vai īrēt, bet tiem, kam kāda bilde jāpalabo ik pa laikam, domāju pilnīgi pietiek ar sazāļotu torrent versiju
Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Man tas .cr nepatīk daudzu torentu vietā ko novelku ir torents ar vienu nosaumu un izmeru 0b. Nosaukums ari labs kaut kas par good lie.

Link to comment
Share on other sites

gateriss, a priekš kam lietot visādus citus, ja ir vieta, kur viss ir vienuviet un parasti ar daudz draugiem? :)

Link to comment
Share on other sites

lapa nepatīk, joptvai.. viss kas vajadzīgs tur bija - ieraksti, ko meklē un atgriež tev rezultātus, āmen. novelc, izņem no torenta un dzīvo tālāk. nav ne kaut kādas mākslīgas attiecības jāuztur, ne "ziedojumi" jāpiešķir, jo redziet uzturēšana dārga (tas gan vairāk par LV pumpaiņu trakeriem). ja nu jāmeklē 1890. gada mēris, tad jau drošvien neatradīs pirātu līcī. cik nu es tik seriālus velku, tad vienmēr no turienes tika paņemts nepieciešamais, ātrums vienmēr ļoti augsts un dzīvoju tālāk mierīgu sirdi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...