Jump to content

Gamepads ar trigeriem


Copmanis
 Share

Recommended Posts

Vito Ventura

Xbox 360 controller for windows. Man šķiet, ka arī wireless versiju tajā budžetā var atrast, vismaz mans bija zem 30€, kad vasarā iegādājos.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Uz datora līdz 30 eiro nav pārāk liela izvēle - vai nu Logitech vai Xbox 360 controller for Windows. Vairākus gadus biju lietojis Logitech Rumblepad 2, bet sačakarējās d-pads, tad nomainīju uz 360 un ar pēdējo ir patīkami, ka daudzās spēlēs jau ir iebūvēts atbalsts.

Link to comment
Share on other sites

Ds3 dārgs :)  Firestors neder tur trigeru vietā ir parastas pogas, konkrēti vajag gamepadu autosacīkstēm, stūri negribās..

Kur varētu nopirkt xbox 360 windoss versiju vienkārši visur ir only xbox variants.

Link to comment
Share on other sites

Par sony nemācēšu teikt, bet tev derēs jebkura xbox pults ar vadu. Bezvadu pultij vajag papildus kontrolieri, lai pieslēgtu viņu pie PC, bet vadam ir pofig kur tu viņu spraud, kaut vai pie Android telefona/planšetes.

 

Jaunu xkastes WIRED pulti uzjautā biedram DeeMonsS. Domāju ka stabili palīdīsi zem 30€ ;)

 

Lētas/lietotas xkastes pults meklējumos tev atliek SS.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

konkrēti vajag gamepadu autosacīkstēm, stūri negribās..
Stūre gan būtu labāks variants, bet cik esmu braucis ar pulti, vienmēr labāk paticis gan stūrēt, gan gāzēt ar joystikiem, tad katram īkšķim ir sava darbība, a ar triggeriem sanāk ka ar vienu roku tikai gāzē, ar otru gan bremzē, gan stūrē 
Link to comment
Share on other sites

Amazonē. Un Wireless Xbox gamepads ir tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju xbox 360 controller Paldies visiem :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...