Jump to content

Labs portativais dators


staylez
 Share

Recommended Posts

Labs vakars,

 

Esmu noskatijis vienu portativo datoru un gribetu, lai kads ari varetu padalieties savos viedoklos par Jusu prat labaka portativa datora izveli ieklaujoties 600 naudinas? teiksim ta, lai butu pratigi iztereta dauda uz labu pc, negribu letu plastmasa tosteri!

Datoram vajadzetu standarta i5 cpu diskreto videokarti ta, lai kartigs portativais +/-

Patreiz sliecos uz DELL Inspiron 7537 15.6 i5-4210U 6GB 500GB vai DELL Vostro 5470 Silver 14" i3-4030U 4GB 500GB varbut kads lieto kadu no siem jaunajiem modeliem? un zinas vairak teikt?

Varbut kadam ir labaki varaianti? cenas un veiktspejas zina, rakstu bez garumzimem, ja un saprotu kad tadu tekstu ir neciesami lasit, bet nu nav mans dators, lidz ar to, lai nu paliek, ar ko Jus varetu labu pateikt ja mes turpinam par temu?

 

Link to comment
Share on other sites

gribilabu laptopu?!

meklē bez uzlodētu APU. Ja spēlēm - tad ar MXM. "Trīskāršo" wifi ar intel čipu, online spēļu gadījumā killera čipu. Tam pašam wi-fi, lai ir "pilnekrāna" uztvērējs aiz ekrāna. Nav uzlodēts dc džeks, atsevišķs/a ram, usb un visdažādāko portu plates - tanī skaitā pati galvenā uz kuru atrodas soketa ligzda. webcamera ar stabiliem ~30fps filmēšanas režīmā. Viegli piekļūt, lai apkopi uztaisītu. LCD matricai priekšā aizsargplastmasa. Audio skaļumu regulēšana, lai notiek ar taustiņiem un izvairīties no jebkādiem skārienjūtīgiem daiktiem. Tālāk pašam jāskatas, kur patīk un ir parocīgāk izvietoti porti. Protams 3G,4G slots, brīvs m-sata slots.  Ja nav ssd, tad cietnis ar 7200rpm. Nav uzlodēta bios baterija.  Vot, kko tam līdzīgu ir jāmeklē nevis pēc Intel i procesoriem, lielo ram apjomu vai virs 500GB cietni, kuri brūk nost, kā sēnes griež.  Bet katram jau sava izpratne par laptopu :D

 

Ai, vienkārši ņem kurš patīk :D

Labots - Lappy
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja spēlēm - tad ar MXM... ...Nav uzlodēta bios baterija.

 

Satriecoši, un galvenais - ļoti noderīgi ieteikumi.

Link to comment
Share on other sites

Lapsis būs paredzēts HD filmām un internetam pārsvarā, spēles tiešām nespēlēšu, ja hd filmām pietiek ar integrēto, tad diskrētā gpu varētu būt rezervei, vai arī tas būs nevajadzīgi un ēdis akumulatoru lieki?

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

Ar Celeron cpu vari pats skaitieties hd filmas, bet nu ja pietiktu arī ar i3 un intel hd grafiku, domājams.

Par bateriju jā būtu labi 6+

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Kad tu pēdējo reizi lietoji celeronu ? 

Ticu, ka vispār neorientējies mūsdienīgajos CPU, ne ? 

Labots - nevertell
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

celeronu ?

 

Ja tā nopietni, tad šovasar jūlijā, kaut kāds acers un filmas baudīšana nekāda nesanāca, jo filmas kvalitāte beidzās ar to ka bilde raustītājas, kvadrāti, iesalst bilde skana pa prieksu, pats zini ka tas ir :D

 

Varbūt pat tas bija Pentium nezinu, bet katrā ziņā par i3 neko zemāku netaisos pirkt i5 jo ar rezervi, vienkārši, lai ir turbo boost funkcija un viss un turamies pie tēmas biedri :)

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

ja gribas vieglu ko katru dienu n'ēsat lidiz 12"" 

 

DELL Latitude E7240 - AntiGlare 12.5" HD (1366x768) LED LCD, i5, Intel HD4400, 8GB DDR3 1600MHz DDR3, 
128GB SSD, WLAN 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth, Docking Connector, 1xUSB3.0, eSATA, 2xUSB 3.0,
 VGA, HDMI, Camera, Smart Card Reader, 4cell, 1.36kg, Eng Backlit keyboard
650EUR
 
 
ir ar lielaki 15 un 14'''
Link to comment
Share on other sites

edgars7540

Pašlaik lietoju E7240. Tiešām ļoti ērts un pietiekami viegls. Arī par baterijas darbības laiku nesūdzos.

Labots - edgars7540
Link to comment
Share on other sites

+1 edgar E7x40 s'ērija viniem labi s'ān'ākusi :)

bet ir ar'ī 7537 ar i7 :)

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

edgars7540

Par E7x40 tas tiesa, ja vēl Full HD ekrāns = perfekta iekārta darbam vai vienkāršiem uzdevumiem (ne-geimeriem)

Labots - edgars7540
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

ja laptopu gribi izmantot filmām full hd ekrāns ir must have, 1366x768 ir laba izškirtspēja kādām 4 collām telefonam nevis uz 15, pilnīgi graudaina bilde, var skaitīt pikseļus

Link to comment
Share on other sites

 

 

1366x768 ir laba izškirtspēja kādām 4 collām telefonam nevis uz 15, pilnīgi graudaina bilde, var skaitīt pikseļus
Kas par tekstiem, tāda sajūta, ka šo tu esi izlasījis kāda žurnālā un dzīvē nemaz laptopu neesi redzējis!  :)
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

edgars7540

Uz 12,5'' kāds ir E7240 1366x768 vēl ir tīri ok. 14''-15'' piekrītu, ir vērts piemaksāt lai saņemtu FHD ekrānu. Pavisam cita bilde. 

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Ja tā nopietni, tad šovasar jūlijā
700tais celerons laikam bija
Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz 12,5'' kāds ir E7240 1366x768 vēl ir tīri ok.

uz 4.5" telefona tas ir OK, nevis uz laptopa. 

Link to comment
Share on other sites

edgars7540

Nu ja es lielākoties ar dokstaciju slēdzu portatīvo pie 23'' monitora, man ar 1366x768 pilnīgi pietiek. Brīvdienās cik soc portālos vai forumos pa vakariem pasērfoju....ir ok 12,5'' ekrānam.

Link to comment
Share on other sites

uz 4.5" telefona tas ir OK, nevis uz laptopa. 

Akriss - nu ko tu atkal stāstiss? Kas atkal tev nāk ārā, bagātais Mātes dēls, nu nopelni kaut kapeiku pats, tavas ambīcijas visiem ir zināmas, kās nāk, tā ir nopietna lieta, tu rādi, ka tev ir, un gribās, bet nu nikuja TU nezini un galvenais ka TEVI nesaprot! Kā ir tā sajūta, tu tāds smuks, raksti, bet visi, kas saprot apgāžas un rēc?

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

 

 

nu nopelni kaut kapeiku pats,

pietiekami labi pelnu pats.

 

 

 

bet visi, kas saprot apgāžas un rēc?

saprot ko? ka ir prātīgi ieteikt citiem pirk laptopus ar ekrāniem kādi bija 10 gadus atpakaļ? tad nakui pirkt full HD moniturus, sēžam visi laimīgi pie 17" 1024x768 syncmasteriem.

 

kamēr tādi muļķi kā tu pirks laptopus ar ekrāniem kuriem ir vidēja/lētā gala telefonu izšķirtspējas, tikmēr ražotāji viņus tur bāzīs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

amēr tādi muļķi kā tu pirks laptopus ar ekrāniem kuriem ir vidēja/lētā gala telefonu izšķirtspējas, tikmēr ražotāji viņus tur bāzīs.
 

Redzi kur mums ir atšķirība, lai es aizbrauktu pie klienta un pieslēgtos pie LAN, man pietiek jebkuru ekrānu , un pat to maksā! Bet tādiem  kā tev vajag īpašus datorus, jo uz parastā neko tu neredzi, to neteicu es, tu pats to raksturoji! Un vēl viena nelaime, tu esi labs lēkātājs, kas dzīve neko nav īsti redzējis, mums te puika arī atjaunojās, pēc desmit ieteiikumiem, tas arī specs, tieši tads pats kā TU!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Akriss, atkal tu esi uzeedies. Tu man labaak pasaki kaa man var nodereet full hd uz 14nieka laptopa, straadaajot dos videe? A?

 

Ir gadijumi kad vajag FHD un retina displeju, tur es nestriidos pretiim, bet ir gadijumi kad nevajag. Piemeeram lauku omei, kurai ir 100 euro budzets datoram, nu nekaads FHD pat nesanaak.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

1366x768 ir laba izškirtspēja kādām 4 collām telefonam nevis uz 15, pilnīgi graudaina bilde

 

neesi pamēģinājis sēdēt pie datora ar taisnu muguru? nevis degunu iebāzt ekrānā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, skeilot UI ir forši, taču vecākām un/vai līkākām programmām ar to var rasties problēmas.(skeilojas nepropocionāli, pazūd kāda daļa utt).

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt tos mega pikseļus saskata kam mārketings ir izēdis caurumu smadzenēs, spilds piemērs akriss! Nu un ja var saskatīt pikseļu nu un kas no tā, tas kaut kā dzīvi apgrūtina? Cita runa par visādiem cadiem, šopiem, coreļiem utt., tur ir svarīgi lai varētu izviedot visus štrumentus un vēl vieta paliktu kur darboties, bet webam, filmām, wordam... 

 

Par skeilošanu, manuprāt Windowsā, pareizāk sakot Windas progām, tā skeilošana vēl joprojām nav pilnībā realizēta. Rezolūcijas maiņa, kā tev forumā viens ieteica, ir galīgi garām.

Labots - androidz
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Glītāki burti :D

Gan windai tāpat ar to esot pakaļā, salīdzinot ar OSX.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Jau sen bija laiks! ;)

Kāda ir aptuvenā distance starp tavām acīm un ekrānu?

 

(skeilojas nepropocionāli, pazūd kāda daļa utt).

Kas man tā riktīgi ir atmiņā iesēdies: AutoCAD setupam nebija pogas redzamas. Neko citu neatminos, kur būtu kādas nepilnības. Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Itanium - man te ir daži vecāki, specifiski softi.

Nu ja softs taisīts u Delphi 5-10 gadi atpakaļ, tad nu saprotams, ka var būt šādi tādi gļuki ar šādām padarīšanām.

 

Ikdienā izmantoju vienu softu kuram pazūd visas pogas(ok, saglabāt, atcelt utt), ja noskeilo.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...