Jump to content

.XML fails mājaslapa @ javascript


Neverfake
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Man mājaslapa ir izveidota javā @ wix.com, kur viss ir vienkārši tādiem botiem kā es.

Bet tagad, kad vēlos reklamēties dažādās lapās kā salīdzini utml., un viņiem, lai izvietotu manu internetveikalu vajag .xml failu. Paši Wix.com saka, ka viņi pagaidām nepiedāvā saviem klientiem tādu iespēju iegūt .xml. 

Un cik saprotu, ka, ja mājaslapa ir izveidota ar javascript, tad .xml failu no tās nekādīgi nevar dabūt??? Varot iegūt tikai .SWF, kas man pa lielam neko nemaina.

 

Vai kāds varētu izskaidrot vai ir iespējams dabūt .xml failu no tāda tipa mājaslapas? 

Ja nē, tad cik man apmēram izmaksātu pārtaisīt mājaslapu uz citu hostingu, kur darbojas html skripts? Ja ir gatava mājaslapa kā paraugs? Vai tas būs lētāk, vai paņems tikpat kā par jaunas mājaslapas izveidi?

 

Iepriekš paldies.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

parādi pašu mājaslapu. var to xml ģenerēt no datubāzes, bet ja mājaslapa taisīta uz kaut kāda buidera, tad db pieejas nav visticamāk. vēl jau ir variants xml ģenerēt no html, bet tas tāds kaimiņu vasjas variants

Link to comment
Share on other sites

versatile

Viņiem nevajag tavu mājaslapu xml failā.

Viņiem vajag produktu katalogu no datu bāzes xml failā :) Ir starpība.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

njā, nu ir laiki pienākuši, kad internetveikalus taisa katrs bez sajēgas uz bezmaksas hostiem.

 

 

 

Ja nē, tad cik man apmēram izmaksātu pārtaisīt mājaslapu uz citu hostingu, kur darbojas html skripts?

4ciparu skaitlis 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Леший

Un cik saprotu, ka, ja mājaslapa ir izveidota ar javascript, tad .xml failu no tās nekādīgi nevar dabūt?

Drizāk otrādi. Ja lapas kontents tiekpapildināts ar ajax, tad lapa taisa pieprasījumus uz serveru, un tu vari taisīt tādu pašu pieprasījumu.

 

 

 

4ciparu skaitlis

Mhm,

Stereotype-jew.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mhm,

protams var pa lēto iepist kapeiku un taisīt uz wix, bet te arī redzam tam rezultātu. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Piedāvājums tēmas autoram - varu piedāvāt uztaisīt excel failu, kurā savadīt preču katalogu, cenas, saiti uz produkta attēlu un tad ar vienu pogas spiedienu izeksportējas vajadzīgā formāta xml, kuru tad var uzlikt kur nepieciešams un iedot adresi salidzini.lv sistēmai. Galvenais, jāatceras to izdarīt pie katrām izmaiņām.

Par atsevišķu samaksu varu uztaisīt arī ar automātisku upload uz ftp serveri.

Pirmā pozīcija - 2ciparu skaitlis euro

2. pozīcija - tāds pats 2 ciparu skaitlis. Kopā 3 ciparu skaitlis :)

Nezinu, vai ir obligāti nepieciešams, bet čerez žopu varu arī uztaisīt lai tas fails atjaunotos katras 3h ar to pašu info, kas viņā jau bija - ja nu gadījumā salidzini.lv čeko - arī tad, ja excelis nav atvērts 24/7. Bet nu šī ir diskutējama nianse.

Vispār, var atsūtīt arī to wix saitu - mok tur tiešām var automatizēt to pasākumu ar ajax pieprasījumiem...

 

A, paga - wix VISPĀR nepiedāvā FTP?!

Ja der, ka fails atrodas uz kreisa servera (tb ne uz tā paša kur veikals) tad tik un tā varam sarunāt :)

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...