Jump to content

Pērk NOKIA e52 detaļas


kuku
 Share

Recommended Posts

Labvakar.

 

Esmu palicis bez sava mobilā tālruņa. Cenšos renovēt savu veco NOKIA e52. Varbūt kāds par simbolisku samaksu vēlas atbrīvoties no nestrādājošas NOKIA E52?

 

Interesē E52 korpuss un displejs no šādiem NOKIA modļiem 5730 6210n E52 E55 E66 E75 N77 N78 N79 n82.

 

Cena šokolāde vai max 10 eur.

 

 

Mārtiņš.

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Tu prieka pēc taisies viņu labot? Rekurv var paņemt pa paris eirīšiem trubu!

Link to comment
Share on other sites

Nu kā pagaidu tas Tavā linkā perfekts pa to cenu.Bet ieguldīt E52 ir jēga(nu tiem kam fetiš uz šitām trubām).Es arī labprāt iegādātos jaunu orģinālo korpusu un jaunu bateriju.

 

atbrīvoties no nestrādājošas NOKIA E52?
Bija nevajadzīgas daļas(2tel dažādi bojāti),bet atdevu šeit pat vienam biedram.Bet laikam viņš netaisīs savējo.
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ir plauktā viena E52. Displejs vesels, korpuss, nu tāds palietots. Ja pats savāc, tad par lielo balto Kalev šokolādi var dabūt!

Link to comment
Share on other sites

Aparāts patiešām labs, esmu noguris no visiem gejFouniem un Zaļajiem robotiem, gribas parocīgu, klasisku trubu. Viens no lieliem plusiem šim aparātam ir WhatsApp atblasts.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Atkal esmu iznīcinājis ekrānu savai NOKIA. Tātad atkārtoti pērku displeju no šādiem modeļiem 5730 6210n E52 E55 E66 E75 N77 N78 N79 n82. Interesē arī baterija BL-4U. Vajag šovakar vai rīt agri agri no rīta. Izpalīdziet, braukšu pats pakaļ. Rīga.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kur tad tu pazudi toreiz? Biju tev trubu sagatavojis!

Ja ir interese E52 veel plauktaa staav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...