Jump to content

action cameras


Guest
 Share

Recommended Posts

varbūt varat kaut ko ieteikt sakarā ar action camerām? gribās jau gopro hero 4 black (vai tomēr no high spēd FHD un 4K video nav jēgas?), bet tai mazliet pietrūkst un jāņem līzingā būs daļa, ko man īpaši gribās.

 

došos decembra beigās uz alpiem un gribās to pasākumu iemūžināt, skatījos nomas iespējas, bet tur uzreiz gandrīz 1/3 preces cenu sanāk samaksāt nomājot, tapēc jau labāk pašam savu nopirkt un pēc tam arī viņai būs pielietojumi ne tikai 1 ceļojumam.

 

varbūt līdz 200 EUR ir kaut kas pārsteidzoši labs, vai tomēr gopro hero4 black būs labāka investīcija nākotnei?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

No 4K nav jēgas. Tik vien kā pieglabāt iekš YouTube vecumdienām. No palēninātiem kadriem arī ir tikai tad, ja filmē lēcienu kāds cits no malas.

 

Manuprāt 1080p un 60 fps šobrīd ir maksimālais nepieciešamais. Bet ja esi pa tramplīnu lēcējs, tad meklē kaut ko ar 120 vai vairāk fps.

Link to comment
Share on other sites

bet tomēr padārgs prieks, ir cerība, ka varētu izvilk gadus 5, tad varbūt 100 EUR starpība uz silver vai black ir tā vērta, pa to laiku jau 4K vajadzētu kļūt puslīdz mainstream, un augstais FPS arī ir laba fīča, tiks izmantota lēkāšanai un citām muļķībām.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neesmu 4K fans vairāku iemeslu dēļi.

 

1. to nevar normāli ar esošiem dzelžiem montēt. OK, var, bet tas ir kā 1080p montēt vecu Celeronu.

2. esošajiem 4K materiāliem (te ir runa par consumer elektroniku) ir nenormāli zems bitreits. 4K video izskatās sliktāk kā labs 1080p

3. nav jau tā 4K ekrāna/televizora. Tikko būs 4K ekrāns, tā līdīs ārā problēmas nr.1 un nr.2

 

HERO4 Silver ir 720p ar 120 fps un 1080p ar 60 fps. Būs gana!

Link to comment
Share on other sites

njā, salasijos gudrības, black domāts profesionāļiem, silver vairāl vidējiem lietotājiem/hobija līmenim, un man tāpat nav tehnikas prieks 4K video, esošas makbūks lago ar youtubes vai lejupielādētu 4K rullīti.

jāņem vien silver un jācer, ka apetīte neradīsies ēdot.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es vispār neņemtu tādu kameru. No vienas kameras redzamais ir neinteresants, jāņem visiem kameras, jāiegulda darbs liekot kopā. Neies neviens skatīties kā tu no vēdera būsi 3h safilmējis žvangāšanos ap sniega čupām.

Link to comment
Share on other sites

beigās paņēmu hero 4 black un class10 64GB karti.

 

nav sanācis baigi izstestēt, kādā rītā jāielīmē panelī un jāpaskatās, ko ta šī spēj. kaut ko istabā vakarā ar sliktu apgaismojumu suni pafilmēju, nevar saprast vai setingi līki salikti, vai vienkārši nav paredzēta sliktam apgaismojumam.

Link to comment
Share on other sites

NU kāpēc Tu pērc tādu kameru, tu nelec ar izpletni, tu nenirst zem ūdens, jo tur vajag nenormālus sertifikātus, pēc kursiem, un vietas kur to darīt? Es cik saprotu tev ir bagāti vecāki, nauda ir, bet tā prāta tra nav!  

Link to comment
Share on other sites

gopro dajebkuram sūdīgā apgaismojumā būs sūdīga bilde, neatkarīgi no tā, cik krutu ņem. Pie sūdīgas gaismas var tikai kautcik ko dabūt, sākot ar dslr un gaišo optiku, vai nu arī m4/3 sistēmu ar gaišo optiku, kas ne vienā ne otrā gadījumā neizmaksā lēti. Fiziku neapmānīsi un uz mazā gopras sensora nedabūsi pietiekoši gaismas caur to atslēgas caumuru, lai dajebkāds softs spētu nokorektēt.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nav tik traki ar to gopro, paskaties uzstādījumos, bet ja nav saprašanas, kas ir iso un citi tehniski vārdi, tad nav īsti jēgas skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Dažs labs laikam būs pārfanojies, jo reāli gopro paraugi ka sir atrodami youtubā ir apstrādāti pietam apmatīgi ,tādēļ izksatās labi, bet dzīvē ta sgopro nefilmē un nefočē TĀ !

 

 

Pašam bija hero 3 black .. manām amatieriskajām vajadzībām pietika

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Skatos arī kaut ko 200 Eur robežās ar gps, lai var redzēt pārvietošanās ātrumu.

A kādas atsauksmes ir par Sony Action Cam AS30V ; AS100V .

Var būt kāds ir ieķēris ķiniešu sj 4000. It kā labākais no pp risinājumiem . Tik mīnus nav gps.

Link to comment
Share on other sites

Jā, no budžeta variantiem SJCAM SJ4000 un SJ5000 Plus Ambarella esot OK.

 

SJ4000 attēla kvalitāte liekas pieņemama (dažos video es pat teiktu, ka izliek 3. melno GoPro), skaņu gan visai sūdīgi ieraksta.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Drīz vajadzētu iznākt tai Xiaomi Mi camerai, kas piedāvās 4K pa kaut kādiem 140 eur. No 4K gan patiešām vēl gadu-divus neredzu jēgu, bet nu 1080p iekš 120fps varētu būt jauki.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tā baumotā Mi kamera ir tieši tas, kas pagaidām attur mani no SJCAM iegādes.

Cerams, ka būs OK nostrādāts un cena atbildīs baumotajai.

Link to comment
Share on other sites

deboshieris

Principā te neviens vairāk kā GoPro neko  neieteiks jo nedomāju ka kāds ko vairāk ir testējis  (vai kādu lētu ķīnieti vai GoPro)
Izveiries no visādiem lētajiem no 1EUR - 150 EUR variantiem tie visi vējā izmesta nauda (labāk naudu iegūldīt izglītībā )
Pats personīgi pirms mēneša meklēju action kameru (GoPro vienkārši atmetu uzpūstās cenas dēļ ) jāpiezīmē ka papidus aprīkojums ir plašāks
Jaatceras ka skaņa visām action kamerām nav tā labākā
Var pētīt šeit - http://gizmodo.com/the-best-action-camera-spring-2014-edition-1547049331
http://thewirecutter.com/reviews/the-best-action-camera/#
Ņosaki sev:
1 - kādiem mērķiem tev tā nepieciešama  (vienu reizi nofilmēju un noliku plauktā tad pie kājas pērc to kas patīk un vispārībā ko šeit tādā gadījumā uzdot stulbus jautājumus )
2 - kādu summu $ esi gatavs tam tērēt (ja $ kā spaļu tad arī pie kājas pērc to kas patīk un vispārībā ko šeit tādā gadījumā uzdot stulbus jautājumus)
3 - salīdzini budžetā ietilpstošās kameras

 

Lai vairāk saceltu vētru ūdens glāzē es izvēlējos JVC :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Principā te neviens vairāk kā GoPro neko neieteiks

Vai ne? Veselas 3 pat ir ieteiktas apskatei/apsvēršanai
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dažs labs laikam būs pārfanojies, jo reāli gopro paraugi ka sir atrodami youtubā ir apstrādāti pietam apmatīgi ,tādēļ izksatās labi, bet dzīvē ta sgopro nefilmē un nefočē TĀ !

caur final cut izlaudu, lai noņemtu shaking un uzlabotu krāsas, nekādas prasmes tas neprasija, bet video kvalitāte uzlabojās x10, takā primitīva apstrāde nav problēma.

Link to comment
Share on other sites

deboshieris

Vai ne? Veselas 3 pat ir ieteiktas apskatei/apsvēršanai

(vai kādu lētu ķīnieti vai GoPro)

Link to comment
Share on other sites

Ir jau arī iON kameras, kuras, kā runā, neesot sliktas un par samērā saprātīgiem cipariem. Bet nu tumsā viņām visām trokšņi būs dēļ mazā sensora.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pasens apskats šeit (es neesmu autors)

tas jau kaut kāds mega vecs apskats, kopš tā jau ir izlaistas hero3 un hero4 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai vairāk saceltu vētru ūdens glāzē es izvēlējos JVC

Vai to, kam pats objektīvs nodalās uz vada? 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

tad nu beidzot ir iespēja patestēt reālos apstākļos gopro.

 

video kvalitāte ir izcila, filmēju 2.7k ar 48fps, lai ir vieta kur stabilizēt. krāsas košas, viss skaidri saprotams, nav artefaktu, uz straujām kustībām ļoti labi reaģē un pat kūleņus ir interesanti vērot palēninājumā.

 

baterija gan sūkā, ar ieslēgtu wifi ar pārtraukumiem sanāk uzfilmēt ~40 minūtes, pagaidām lāpos ar external power bank, tā ar saviem 2A diez gan raiti uzlādē, nākotnē noteikti jāpiepērk maiņas baterijas un lielais lādētājs.

 

bonuss: selfiji no alpiem ar fisheye sanāk izcili (telefona kamērā tikai ķivere bija redzama)

 

FIFj48c.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
1080p un 60 fps šobrīd ir maksimālais nepieciešamais

Es teiktu 1080 un 30 fps, lai var uz datora normāli skatīties bez konvertēšanas 

 

 

SJ4000 attēla kvalitāte liekas pieņemama (dažos video es pat teiktu, ka izliek 3. melno GoPro)

Man tāda ir. Baltā balanss dziļā pakaļā bez iespējām saregulēt. Tikai daži preseti un viss. Neviens no presetiem nerāda reālas krāsas.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja nu kādu no ķīnas, tad labāk skatīties uz Xiaomi kameru.

Jā, tagad esot topā. Bet jāatceras, ka GoPro tā tomēr nav un kvalitāte visticamāk nebūs gaidītā. Arī izmēros pāris mm platumā un augstumā lielāka par GoPro, bet ar to pietiek, lai visādos turētājos utt. neielīstu. Man gan ar doma viņu paķert.


Te būs arī neliels apskats par to Xiaomi

Link to comment
Share on other sites

 

 

aliexpresā iet pa 95 eur ar DHL piegādi

Labāk ņem ar parasto piegādi. Būs lēnāk, bet varbūt paveiksies un nebūs PVN jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

jap piekrītu par china ems. ar dhl uzreiz lidostā būs jamaksā + pašam pakaļ jābrauc.

Link to comment
Share on other sites

Tikai šim nekas nenāk komplektā. Plika kamera bez stiprinājumiem un boxa.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikai šim nekas nenāk komplektā. Plika kamera bez stiprinājumiem un boxa

Tad vel sanak ka viss parejais atseviski japerk?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad vel sanak ka viss parejais atseviski japerk?

Tikai tad, ja patiešām vajaga. Lielāko daļu no tā, kas nāk komplektā ar gopro nah nevienam nevajag. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man no visa lielā go pro kita visnoderīgākie ir līmējamie stiprinājumi + bezvadu pults uz rokas, kā pulkstenis  - lai nav visu laiku figņa jāfilmē /jāfočē ja kamera novietota tā, ka tai netiek ērti klāt. piem.-copējot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...