Jump to content

8.1 draiveri


04d
 Share

Recommended Posts

Jautājums sekojošs, vai 8.1 draiveri strādātu normāli uz windows 7? Jo tika iegādāts dators, kuram bija linux, pārinstalēju uz windows7, jo dators ir priekš vecāsmammas, iepriekš viņa lietoja xp, tāpēc arī domāju, ka w7 būs vieglāk viņai saprast, bet tagad saskaros ar tādu problēmu, ka oficiālā mājas lapā ir pieejami tikai 8.1 draiveri. Cik droši viņus būtu instalēt? Laptops ir acer aspire e5 511 p461

Link to comment
Share on other sites

 Kā kurš draiveris - var strādāt, var gļukot, var vispār neinstalēties vai nograut kaut ko. Tāpēc nemeklē laptopa ražotāja lapā, bet konkrētam dzelzim pēc VEN/DEV datiem, vai, piemēram, te . Kaut gan - ja ome pazīst tikai XP, tad W7 vai W8.1 ar Classic Shell - atšķirības priekš viņas nebūs.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vilkt no katra dzelža ražotājlapas- kā lai uzzin, neskrūvējot vaļā, konkrētu modeli? Piemēram tam pašam wifi?

Link to comment
Share on other sites

Ir opcija - samaksā McBetonam lai sainstalē ! ;)

 

Bet vispār - Wifi parasti var redzēt uz uzlīmēm laptopa apakšā. Vari pēc laptopa modeļa paskatīties specifikācijā.

Normāli būtu meklēt pēc hardvare id.

Link to comment
Share on other sites

Šoreis jāpiekrīt Akriss - laptopa ražotāji suportu izbeidz ātrāk nē kā paša dzelža ražotāji ka'arī parasti nevēlas čakarēties ar vecām sistēmām, vai nesuportē jaunākās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

piemēram draudzenes asusam asus lapā ir >gadu veci draiveri.

 

Un kur ir problēma, viņi nedarbojas jeb draiveriem ir kaut kāds derīguma termiņš pēc kura viņus labāk nelietot?

Link to comment
Share on other sites

Un kur ir problēma, viņi nedarbojas jeb draiveriem ir kaut kāds derīguma termiņš pēc kura viņus labāk nelietot?

 Nu žēl ka man vairs nav veikala! Nesapratu kā tad tu savu klientu gribi mocīts!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kur ir problēma, viņi nedarbojas jeb draiveriem ir kaut kāds derīguma termiņš pēc kura viņus labāk nelietot?

Jā es arī nevaru saprast kur ir problēma ?!  Nu iebojājās garoziņa draiverim - podomā tik. :D

 

Bet nu vispaŗ jau jaunākās draiveru versijās reizēm mēdz izlabot kļūdas...

Link to comment
Share on other sites

8.1 un visi citi beigti?

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Jema, cik tad tu biji izpļāvis, kad šāvi laukā šito domugraudu?

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

postal1188

Drošvien tik cik visas nakts garumā var paspēt izpļaut :D


Bet par tēmu es parasti izmantoju Aida64 kad negribas skrūvet vaļā dzelzi vai arī nevaru ieraudzit modeli utt! Un tad pectam pec atiecigas komponentes modeļa nosaukuma un numura nav problemu atrast draiverus!

Link to comment
Share on other sites

Es parasti paņemu hardvare id no device manager un iemetu googlē. Prieks'kam vēl kādu softu lietot !?

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

postal1188

Tapec ka, tas softs ir loti noderigs ja tu instale kompi kuram nav draiveru!

Smuki var redzet visu nepieciesamo info par komponentem!

Nu nevar salidzinat ar Device maneger

Link to comment
Share on other sites

Vai arī par tiem dzelžiem kas nav iekš softa DB ?!

Lab, lab, bet vienalga tas tāds lieks interfeisa slānis...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jema, cik tad tu biji izpļāvis, kad šāvi laukā šito domugraudu?
Neticēsi ap 1.2 L uz deguna, jau sāka iet, ārprāc kur ir mans vilciens uz Straupi! 

 

 

Bet par tēmu es parasti izmantoju Aida64 kad negribas skrūvet vaļā dzelzi vai arī nevaru ieraudzit modeli utt! Un tad pectam pec atiecigas komponentes modeļa nosaukuma un numura nav problemu atrast draiverus!
Ir tāda lieta kās iekārtas Ids, pēc kā arī var meklēt driverus!

Veči, ja es te kādam uzburkšķēju piedodiet, sen tā tas šnaba krāns nebija tik stipri vaļā!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kur ir problēma, viņi nedarbojas jeb draiveriem ir kaut kāds derīguma termiņš pēc kura viņus labāk nelietot?

nu piemeram vecie HD4000 draiveri neatbalsta UHD, bet jaunie atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

tu jautāji, kur ir problēma vecos draiveros, es atbildēju, kapēc man vajadzēja jaunāko, nevis gadu veco asus piedāvāto.

 

vispār draiveri ir bez maksas, tapēc neredzu kādēļ ir par to jāraud un jāliek veci, ja var padarbinat pelēko masu un dabūt pašus jaunākos. nu protams, katru dienu tos 5-10 draiverus nečekosi, vai nav iznākusi jaunāka versija, bet reizi pusgadā var atvēlēt 30-60 minūtes priekš draiveru atjaunošanas. nav jau gluži tā, ka jaunos taisa sūdīgākus par vecajiem.

Link to comment
Share on other sites

.... kādēļ bakstīt strādājošu sistēmu, ja neko citu nevajag; atkal un atkal rodas šāds jautājums; aizeju padomāt. ...

Link to comment
Share on other sites

Uzinstalēju 8.1 windows, jo nebija pieejami w7draiveri, bet tagad sākas smaga nesaprašana, nestrādā touchpad. Draiverus ieinstalēju, bet neiet.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Hotkey?ar Fn un kkuru Fx nesanāk piešķilt?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Nē, 0 rezultāti, to jau no sākuma izmēģināju, fn + f7

 

Aizmirsu piebilst, kas varbūt ir pašsaprotami, ka pieslēdzot usb peli, usb pele strādā, bet tačš nē.

Labots - 04d
Link to comment
Share on other sites

tačpadam vispā ir jarukā arī bez ražtāja draivera, pietiktu ar microsoft "iebūvēto"

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Ja nesen pirkts aparāts nestrādā, tad lietotājs to parasti stiepj uz garantijas procesu ....

Link to comment
Share on other sites

tika iegādāts dators, kuram bija linux,

  Vai tad tačpads strādāja? Ja arī nestrādāja, tad skaidrs, bet ja strādāja, nevis garantija, bet instalētāja "meistarība" un draiveru izvēle būs vainojama.  Kaut gan - kā jau te minēja, tačpadam jāstrādā tāpat, jo arī "tukšam" laptopam, lai instalētu OS, tačpads darbojas.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Ja nav velme meklēt draiverus,var izmantot šito - SamDriver pack. Nav nekādi crak un S/N jālieto. Instalē un uz priekšu :grin:

 
Link to comment
Share on other sites

Orģināli pat netiku līdz izvelnei, jo bija kā doss, kur nevajadzēja peli, melns ekrāns ar baltiem burtiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu un kā instalācijas laikā - kā tad kursoru pārbīdīji ? Ja biji pieslēdzis peli, tad pamēģini vēlreiz bez peles - ir jāstrādā.

Link to comment
Share on other sites

Peles kursors pat wind. instalācijas laikā nav, parādās tikai tad, kad pieslēdz usb peli. Kad atslēdz, tad pazūd.

Labots - 04d
Link to comment
Share on other sites

intervall

Biosā uzlikt - touchpad-disabled.

Nočeko, kas tev tur notiek, iespējams pie peripherals.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...