Jump to content

Ķīnā (Āzijā) ražotie un citi Eiropā mazāk zināmie...


eldberg
 Share

Recommended Posts

 

 

Nu te uzvietas tie 100eirīgie gaužām bēdīgi izskatās,ja salīdzina ar ķīnieti.

 

Pilnībā piekrītu. Ja budžets atļauj, ieteiktu paņemt šādu, kurš ir glīti nostrādāts, darbojas ātri un bez gļukiem. Kamera samērā laba, 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Uz vietas ir Redmi 3, bet tam kamera ir laba, bet ne izcila - domas dalās. Arī B20 LTE nav. Bet vismaz ir adekvāta baterija, jo pie 8 kodoliem un 3gb ram, 2800 mah, manuprāt, ir klaja ņirgāšanās. 

Pats radiniekiem nopirku no viena ss tirgotāja pa 110 - saskrējamies Iļģuciemā pie tramvaja apļa un šitais jau būs 3 telefons no šā. Protams, ir daudz un dažādi telefoni pa ~100Eur, ja vien nav vēlme nopirkt operatora salonā... ;)

Link to comment
Share on other sites

cik ir bijusi darīšana ar ķīniešiem, viņiem visiem skaņa, kā no WC

Link to comment
Share on other sites

 

 

skaņa, kā no WC

 

Jā, bij man tāda lieta ar pirmo ķīnieti - UMI X1 Pro. Un kluss ar baigi. Caur inženiermenu varēja dabūt bikiņ labāk, bet tik un tā klusi. Vēlams tomēr to ķīnieti aptaustīt vai vismaz palasīt atsauksmes pirms pirkšanas, jo vienā cenu kategorijā ir pieejami n-tie dažādu ražotāju modeļi ar gandrīz vienādiem parametriem. Atšķirības ir niansēs - akumulators, ražošanas kvalitāte, skaņa, dizains utt.

Link to comment
Share on other sites

 Vadoties pēc atsauksmēm ar aostājos uz šiem trim aparātem.Jautāju ar domu ,ja nu kāds jau te paķēris to aparātu un apčamdijis   .Protams katram verķim ir savi +/- ko var'' gribēt'' pa to naudu .Modeļi arī jauni,  Testi kārtīgi netā ar nav   Pēc atrodamās infas  labākā kamera ir  BLACVIEW a8 max, bet nav tā labakā batareja,nav OTG un pirkstu nospidumu sensors,kuri ir otriem diviem.             Divi čomi ņema telefonus no ALI.tikai no divreiz dārgākas līgas, MEIZU un ZTE ,pašlaik apmierināti līdz ausīm.  

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

un pirkstu nospidumu sensors,
 

Nav no tiem sensoriem nekā unikāli laba. Ar piešaušanos gandrīz sanāk vienmēr ar pirmo reizi atslēgt, bet nav nekas ideāls.

Link to comment
Share on other sites

Ja budžets atļauj, ieteiktu paņemt šādu, kurš ir glīti nostrādāts, darbojas ātri un bez gļukiem. Kamera samērā laba

Man šāds ir jau 2. mēneši lietošanā. Viss cits strādā super, bet ir gļuks. Kad kādam pazvanu, pēc atbildes pazaudējas numura noteicējs un šis zvans reģistrējas kā nezināms nr., tobiš, call history ir tikai palicis fiksēts zvans, bet bez nr. un attiecīgi arī bez vārda. Gļuks neregulārs. Vienu dienu var nebūt vispār, citu daudz reizes. Šāds modelis ir vēl vienam cilvēkam, pajautāšu kā viņam. It kā neesot, bet jāprecizē. Ja man zvana, tad tas tā nekad nenotiek.

Šad tad saruna pārtrūks, samērā reti, jo pa dienu daudz runāju, bet tas bija arī ar HTC, laikam Bites gļuks, bet šķiet, ka ar šo biežāk. Starp citu, pa WhatsApp ne reizi tā nav bijis.

Korpuss nostrādāts ideāli, nekas nečīkst, neļurkājās, liekās kā monolīta, es pat teiktu, ka pārāk labi nostrādāts, ja tā drīkst teikt, negaidīju ka tāds būs. Tas ir liels +.

Kamera ir ok tādam modelim. Ielikšu bildes.

Ir latviešu val.

Bača tur 2 dienas pie mērenas lietošanas. Pie intensīvas lietošanas 1, tas ir tad, kad pus dienu visu laiku baksties pa viņu, t.i WiFi, progu instalēšana to testēšana, sarunas, video un mūzika, utt.. . Pie nelietošanas, hren zin. Pa nakti daži % pazūd no bačas.

No 16BG iebūvētās pieejami 10.6GB, bet ir miniSD slots.

Ir rūpnīcas plēve.

LED gaismiņu bribējās spilgtāku.

 

Linki:

http://www.vernee.cc/specifications.html#specifications

http://www.mobile-review.com/review/vernee-thor.shtml

 

Pirkts pa 120€. Pa tādu cenu, ļoti apmierināts paskatoties un tehn. par. un kvalitāti, (izņemot man to gļuku).

 

Ko vēl pateikt?

 

Šādas tādas bildes.

post-1024-0-51666600-1473280858_thumb.jpgpost-1024-0-71556300-1473280872_thumb.jpgpost-1024-0-77439800-1473280956_thumb.jpgpost-1024-0-14548700-1473281135_thumb.jpgpost-1024-0-74073000-1473281219_thumb.jpg

Foruma bilžu korektors arī nelielu roku ir pielicis, biku asums zudis.

 

Ja jau tik daudz sarakstīju, iemetīšu arī mobīlo topikā.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

izņemot man to gļuku
 

Tas gļuks ir labojams - tikai jāpalūdz ražotājam, lai iekļauj nākamajā jauninājumā, lai nav jārooto un jāliek pašam.

Link to comment
Share on other sites

Zuxter, tāpēc jau ieteicu, ka biju pārsteigts par to cik akurāti nostrādāts. Noteikti neliekas, ka 120 eiru telefons. ;) Par tiem gļukiem - nezinu, tikko speciāli pajautāju 2 paziņām, kas lieto 1 un 3 mēnešus. Nekas tāds nav novērots - ne ar zvanu pārtūkšanu, ne ar zvanu žurnālu. Es šādu uzdāvināju kundzei, lieto pāris dienas, tāpēc nebūšu īstais no kā smelties pieredzi pagaidām. Saliku kādus 4 apdeitus jaunam un Factory reset (noteikti iesaku - visiem Andrīšiem, ko esmu lietojis, ja neuztaisa pēc apdeita FR, kaut kas nogļuko vai iebremzē - arī Samsungam un Asusam). Varbūt tie apdeiti palīdzēs tavai problēmai?

 

P.S. Gribēju telefonu uz augusta beigām, tāpēc augusta vidū pasūtīju Spānijas internetbodē (tjip Eiropa un būs ātri). Šo pirmdien bij mūsu muitā, jo nācis no Ķīnas caur NL, kur attiecīgais štempelis virsū Samaksāju PVN un savācu. :D Nolohojos, uzticoties fakin spāņiem....

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz mazliet garām. Elephone un vēl daži = Just5, šis tomēr īsti nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pats baudīji, ka der? Es pirms nepilna mēneša ar šito čakarējos un ieliku oficiālo firmwari no Elephone, jo atradu 3 vietās apliecinājumu, ka strādās pilnvērtīgi bez gļukiem. Strādā ar. :) Uzzvanot uz Just kantori, arī atzinās. Par Thor kā Just dvīni neesmu īsti redzējis ticamu info. Dzelži jau daudzmaz tādi paši ir n-tajiem. Ok, nestrīdos, lai nu būtu, bet Just noteikti, ka nepirkšu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Saliku kādus 4 apdeitus
Man arī kadu 2 ned. laikā 4 apdeiti bija. Factory reset neesmu taisījis, bet var pamēģināt.

 

 

un ja veel samierinaas ar to, ka uzdrukaats just5 logo, tad var dabuut tepat, uzreiz un ar garantiju
Tiešām kā Freedom sērija, pēc parametriem un izskata līdzīgs kā X1, bet cena 200€.
Link to comment
Share on other sites

 

 

ad var dabuut tepat, uzreiz un ar garantiju

par garantiju atļaušos pasmaidīt... 

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds mož nelūr mobiļņiku topiku.

 

 

ir gļuks. Kad kādam pazvanu, pēc atbildes pazaudējas numura noteicējs un šis zvans reģistrējas kā nezināms nr., tobiš, call history ir tikai palicis fiksēts zvans, bet bez nr. un attiecīgi arī bez vārda. Gļuks neregulārs. Vienu dienu var nebūt vispār, citu daudz reizes.

 

 

Neesi viens! Man uz Xperia Z3+ bija tieši tāds pats gļuks ar Android 6.0, pēc apdeita uz 6.0.1 pazuda.

 

Būs jāpamēģina.

Link to comment
Share on other sites

Manam ķīniešu telefona ari bija gļuks ar numura, vārda neuzrādīšanos. Problēma pazuda, kad parediģēju kontaktu sarakstu, un izmetu laukā dublējošos ierakstus. Sinhronizējot, importējot kontaktus no vecā telefona, daudziem kontaktiem uzradās dublikāti.

Link to comment
Share on other sites

Nav man tur pagaidām nekā tāda svarīga, tikai kontakti.

Bet..

 

 

Manam ķīniešu telefona ari bija gļuks ar numura, vārda neuzrādīšanos. Problēma pazuda, kad parediģēju kontaktu sarakstu, un izmetu laukā dublējošos ierakstus.
Šitas būs jāpamēģina, a to man daži pat 3x.
Link to comment
Share on other sites

tobiš, call history ir tikai palicis fiksēts zvans, bet bez nr. un attiecīgi arī bez vārda.

 

Pag, daudziem telefoniem ir tā, ka ja vienam Nr ir vairāki vārdi (piemēram, numurs 076 ir ierakstīts kā LMT info un vēlreiz kā LMT), tad parādās tikai Nr (pie tam tikai pie ienākošajiem), jo telefons nevar saprast ar kuru vārdu asociēt Nr. Tavā gadījumā sapratu, ka žurnālā vispār nav Nr? Tas i mazliet cits stāsts, IMHO.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Ar ienākošajiem vienmēr viss kārtībā. Man ir daudz sadublējušies nr. un vārdi vienādi. Mēģinās parediģēt, ja caur kompi to var? Ar pirkstiem 250x3 baigais vāks.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka var eksportēt un rediģēt, bet ja nu gadījumā kontakti tiek glabāti Google acountā (par ko daudzi te šķobās), tad ir vienkāršāk, jo tur ir fīča - find duplicates.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Es ieteiktu Oukitel K6000 Pro. Nedaudz gan dārgāks. Man ar pvn sanāca 165€.

6000mAh aķis ir tā vērts. Kamera Sony līdzīga pēc kvalitātes kāda ir Nexus6. Ekrāns IPS full hd.

Ja nav sievietes plauksta, tad izmērs kā reiz veča rokai. Pēc masas arī uzreiz liekas, ka neturi mēslu. Korpuss metāla. Antutu 37tk. 32gb atmiņa.

Link to comment
Share on other sites

Sveicināti. Kā ir ar tiem Ķīnas telefoniem, kuri ņemti no Ali un Gear, vai tiešām strādā 4G ?

Vajag telefonu zvanīšanai un 4G internetam (hotspotam).

Link to comment
Share on other sites

Manam Vernee thor 4G neesmu redzējis Bitē. Nez kā viņa dvīņu brālim Just5 Freedom X1.

Racer kā taviem četriem Vernee thor?

Link to comment
Share on other sites

Tele2 4G viss kulē visiem visās joslās, arī 2 Sim izmantojot, kur 2. ir datiem. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sim kartei pāris gadu, tad to vajag iet pie operatora un samainīt. vecajām nav 4G

Link to comment
Share on other sites

Tev SIM vispār atbalsta 4G? Kartiņa ar jānomaina, ja gribi kā lielie puikas maukt. :D

 

EDIT: e=d apsteidza. :)

 

 

 

Sveicināti. Kā ir ar tiem Ķīnas telefoniem, kuri ņemti no Ali un Gear, vai tiešām strādā 4G ?

 

Strādā, ja izvēlies atbilstošo, kurš atbalsta arī LTE 800/850. 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

versatile

Dažiem operatoru klientiem pat uz vietas mētājas sim kartes ar iespēju aktivizēt jebkuram savam nr :D

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd tiešsaitē ar Biti risinu nr. noteicēja problēmu. Rādās, ka Bite lietas kursā.

Paldies Koalīcijai par padomu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies. Vai pareizi sapratu, ja telefons atbalsta LTE 800/850, tad liekam iekša SIM karti un telefons pats iestatīs 4G tīkla iesatījumus. Man nebūs nepieciešami šamaņa pakalpojumi ar dejām ap ugunskuru?
Esmu noskatījis Vernee Tor, domāju, ka manām vajadzībām derēs. Varbūt ir ieteikumi, kur labāk pirkt: Ali vai Gear? 

Link to comment
Share on other sites

Tor Telei visu pats salika un 4g aizgāja uzreiz. Par Gear nezinu, 2 esmu pircis Ali un viss ir bijis labi. Vēl var spāņu internetbodē, lai es nebūtu vienīgais idiots. :D

Link to comment
Share on other sites

Bite apsolīja līdz 13.09 problēmu novērst un paziņot. Vajadzēja iedot tel. nr., sim nr., modeli un kāda OS.


Forši, nevajadzēja pat zvanīt. Čatā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...