Jump to content

Ķīnā (Āzijā) ražotie un citi Eiropā mazāk zināmie...


eldberg
 Share

Recommended Posts

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB Snapdragon 650 (lietots 3 mēnešus, softs updeitots) problēmas:

-paceļot zvanu mēdz neizslēgties ekrāns, kā rezultātā bieži ar vaigu nospiežas HOLD, MUTE, NOTES vai cita ekrāna poga. Proximity sensor calibrēts, izskatās, ka strādā, bet ne vienmēr korekti.

-telefons fotografējot mēdz iefrīizot, kā rezultātā bilde izsmērējas, jo īstais foto mirklis notiek tikai 5 sekundes pēc foto pogas nospiešanas.

 

Pirkts banggood.com, un pagaidām štukoju, kā lai šiem ar video/bilžu palīdzību nodemonstrē šos neregulāros, bet pietiekami tracinošos gļukus un saprastu vai darbojas kautkāda garantija vai kautkas tamlīdzīgs (:naivi_bet_tomēr:)

Link to comment
Share on other sites

robertiņš

par problēmām dzirdēts ir. Man pagaidām problēmu nav.

ir 2 iespējas. lietot to kā ierasto Androidu, vai pārslēgt uz lite, t.i. vieglo. izskats mainās. tā kā uz win 10

Link to comment
Share on other sites

 

 

-paceļot zvanu mēdz neizslēgties ekrāns, kā rezultātā bieži ar vaigu nospiežas HOLD, MUTE, NOTES vai cita ekrāna poga.
 

man m2 note tas pats, pēc restarta kādu dienu atkal strādā, tāpat arī par auto spilgtumu ekrānam. Nevar saņemties uz garanķiju aiznest, ko tur vispār pateikt. Ļoti labprāt atkratītos no šitā sū*a, vakar noācakarējos lai pēc updeita dabūtu iekšā google play store, nu i nafg to ķīnas marazmu vairs, pietika :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB Snapdragon 650 (lietots 3 mēnešus, softs updeitots) problēmas: -paceļot zvanu mēdz neizslēgties ekrāns, kā rezultātā bieži ar vaigu nospiežas HOLD, MUTE, NOTES vai cita ekrāna poga. Proximity sensor calibrēts, izskatās, ka strādā, bet ne vienmēr korekti. -telefons fotografējot mēdz iefrīizot, kā rezultātā bilde izsmērējas, jo īstais foto mirklis notiek tikai 5 sekundes pēc foto pogas nospiešanas.
 

miui ir jaunaka globala versija? kiniesu pardeveji biezi medz uzstadit partaisitas versijas, kuram ir gluki un nenak atjauninajumi, vai ari tie nak, bet instalejot telefons ieiet bootloopa utml

Link to comment
Share on other sites

 

 

kiniesu pardeveji biezi medz uzstadit partaisitas versijas

Pērkot ir jāskatās ko pērk - kāda MIUI versija, nevis jāčortojas ka nav GooglePlay Store!

Link to comment
Share on other sites

darklight

Principā pārflešot ķīniešu tirgum domāto Xiaomi uz Global MIUI ir kā divus pirkstus...

Link to comment
Share on other sites

robertiņš

Jā, tikko būs A6, tad bootloaders tiks nobloķēts.

Labots - robertiņš
Link to comment
Share on other sites

robertiņš

Man nav vajadzības to darīt. Es pat no saņešanas brīža neesmu neko mēģinājis mainīt. Tieši tāpēc viss strādā nevainojami.

Link to comment
Share on other sites

tad es nesapratu, kādēļ tu citus brīdini par būtloudera bloķēšanu , ja tev nav ne mazākās sajēgas par to , ko tas reāli nozīmē? ja tu neko neesi darījis, tad tavam eksemplāram būtlouders arī ir bloķēts un , kā pats redzi, aparāta darbībai tas netraucē. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

yukki, 29 Dec 2016 - 09:49, teica: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB Snapdragon 650 (lietots 3 mēnešus, softs updeitots) problēmas: -paceļot zvanu mēdz neizslēgties ekrāns, kā rezultātā bieži ar vaigu nospiežas HOLD, MUTE, NOTES vai cita ekrāna poga. Proximity sensor calibrēts, izskatās, ka strādā, bet ne vienmēr korekti. -telefons fotografējot mēdz iefrīizot, kā rezultātā bilde izsmērējas, jo īstais foto mirklis notiek tikai 5 sekundes pēc foto pogas nospiešanas. miui ir jaunaka globala versija? kiniesu pardeveji biezi medz uzstadit partaisitas versijas, kuram ir gluki un nenak atjauninajumi, vai ari tie nak, bet instalejot telefons ieiet bootloopa utml

Jā, ir Global un viss smuki updeitojas pa gaisu. Telefons 90% laika strādā nevainojami, bet ik pa brīdim nepatīkami pārsteidz. Tā kā pirkts ķīnas internātā, tad vienīgā "garantijas" iespēja ir viņiem aizsūtīt foto/video atspoguļojumu, kā gļuks izpaužas, bet nav ideju, kā to izdarīt minēto gļuku atspoguļošanai. Ir vēl trešais "jaukums" - ja whatsapp atver no lockscreen, tad bieži neļauj rakstīt LV burtus, tipa nestrādā iespēja klaviatūras pogas paturēšana, lai iegūtu LV, " utml simbolus. Izejot no whatsapp, un ienākot no jauna, parasti viss OK.

Link to comment
Share on other sites

pēdējā oficiālā it kā uz šodienu 8.1.4.0. , kaut gan šaubos ,ka tas izlabos tavu ģļuku ar proximity sensoru. Garantijai vari nekur neko nesūtīt, pārdevējam poh., ražotājam vispār arī :) . Vari pameklēt risinājumu 4pda forumā. Klavieri pamēģini  pamainīt uz citu, kaut gan drīzāk tas ir vacap gļuks, ja citās programmās neizpaužas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Paceļu tēmu.

Kādam gadījumā nav bijusi saskaršanās ar lēto ķīnieti Homtom HT16 ?

Spriežot pēc atsauksmēm, no lētučiem, šis ir daudzmaz normāls.

Gribu vienam cilvēkam uzdāvināt kā pirmo viedtālruni.  

Link to comment
Share on other sites

Tajā cenu kategorijā šķiet, ka visiem tie parametri daudz maz vienādi. 

Bez zvanu veikšanas, vēl vajag,lai negļukotu WIFI ( lai varētu Delfus palasīt, paklausīties uz austiņām LR1).

 Pašlaik tiek lietots Nokia Asha mobiļniks. Jau trešo reizi mainīju to ekrānu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Met zemē?

 

Nu tad vajag šitādu

 

Šo pasūtījām manējās brālim kā kolektīvu dāvanu dzimšanas dienā! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , base7 teica:

Da nē. Šim modelim populārākā problēma- digitaizers. Pēc laika pārstāj reaģēt. 

Varētu kādu linku?

Link to comment
Share on other sites

darklight

Kur pazuda posti, ka nevar karburators un 3x atsperē?

A tā... Xiaomi Redmi 1s ar 8GB ROM: virsū sestais Andris, čupa ar spēlītēm, pāris pleijeri, Chrome, kaut kāds PDF skatītājs, ofisa lasītājs, vēl šāda tāda draza. Pat bildes slinkuma pēc neesmu uz SD karti pārlicis. Vietas pietiek atliektiem galiem.

Edit: lai būtu korekti, jāpiebilst, ka visādus nevajadzīgus iebūvētos mēslus gan esmu no sistēmas izmetis.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ja kādu interesē, tirgū parādijies jauns aparāts. Nesen izlaists. Saucas Gretel A7. Iekš Tinydeal pašlaik akcija-EUR 36.

https://www.tinydeal.com/ru/gretel-a7-mtk6580-quad-core-47-hd-android-60-3g-phone-p-164883.html?currency=EUR&language=ru

Telefona apraksts: https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=819998

https://vk.com/gretel.smartphone

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Cik pēdējās dienās esmu čekojis šos lētučus cenu kagerorijā līdz 50.00EUR, tad 4G bija, ja nekļūdos, tikai vienam modelim.

Link to comment
Share on other sites

Jainit
Pirms 57 minūtēm , base7 teica:

Iekš Tinydeal pašlaik akcija-EUR 36.

Man piedāvā tikai pa 41.91 EUR / 45.99 USD.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tas tikai pierāda faktu, ka pa <50 nekā sakarīga nav - maza bača, rijīgs cpu ar glichiem un mazs ekrānelis. 

Bet nu vajadzības katram savas.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
darklight
pirms 4 stundām , Mr.Don teica:

Šobrīd mani vairs nepierunātu pirkt ''flagmani'' pa nez cik simtiem. Sorry, neredzu lielu starpību, ja nu vienīgi kādam jāzīmējās...

Kā apmierināts Xiaomi lietotājs jau vairākus gadus parakstos zem katra šī vārda!

Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu apmierināts. Mans UMI Super strādā jau 8 mēnešus. Nekādu bēdu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zuxters teica:

Tagad tak modē zīmēties ar ķīniešiem. 

Dīvainā sabiedrība tu grozies! :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas jau vairāk ticības jautājums, jo ir kaudze ar ķīniešiem, kas ļoti labi strādā arī ilgtermiņā, bet maksā līdz pat 3X mazāk kā līdzvērtīgs brendīgs tālrunis. ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka brenda flagmanis labāks par ķīnieti. Tomēr, ja jāizvēlas vai pirkt 150€ vērtu brenda "nabagu" vai ķīnieti par 150€, tad izvēlos ķīnieti. Par to naudu ķīnietis būs galvas tiesu pārāks.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kāds mitrumizturīgs ķīnietis vispār ir pieejams? Normāls, nevis ķiegelis.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Maris77

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...