Jump to content

NC iznāk recepšu grāmata


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Verneris

Gribi ko tev atklaashu??? Zinaaji, ka "IISTAA" SOLJANKAA KARTUPELJUS NELIEK??? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    10

  • Pirkss

    7

  • Fruzz

    7

  • Verneris

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gribi atklāšu Tev noslēpumu? Katram ēdienam ir dažādas receptes, par to, kas ir īstā - zinātnieki vēl strīdās. Piemēram tie paši plovi - nav viena recepte. Ir vairākas "īstās", katrā reģionā sava.

 

P.S. Un aizej tak vienreiz pie kāda datorspeca lai uzliek iespēju rakstīt Latviešu valodā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Links nr. 1

https://onedrive.live.com/redir?resid=CFE10B05277F5D13!2043&authkey=!ABH8eZSgGrz6RyY&v=3&ithint=photo%2cpng

 

Links nr. 2

https://onedrive.live.com/redir?resid=CFE10B05277F5D13!2046&authkey=!AFYMHzhyuXIyDfM&v=3&ithint=photo%2cpng

 

 

Nu par recepšu dažādību vari MAN nestāstīt, es tad to saprotu, nc gan nē ;)

Salaboju valodu tev pa prieku ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Zinaaji, ka "IISTAA" SOLJANKAA KARTUPELJUS NELIEK???

pofig 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nav ne mazākā nojausma par NC kā cilvēku, cik atceros arī šeit forumā tiku manījis, bet fotoreceptes.lv patika, grāmatu man uzdāvināja, šo to izmēģināju - prikolīgi. :)

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Daļa NC recepšu ir oki - esmu mēģinājis. Pēc citām vismaz man nekas prātīgs nesanāca.

Nezinu kāds viņš ir dzīvē, bet nu forumā viņš uzvedās vienkārši neciešami! Ir tikai labi, ka viņš šeit vairs nerādās!

Link to comment
Share on other sites

Guncha

Te pat nesen postētajā video ļoti labi var redzēt, ka viņš pārāk nav sajūsmā par televīzijas apmeklējumu. Vismaz ķermeņa valoda tā stāsta.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā, bija tāda lieta - NC forumā uzvedās... teiksim tā, īpatnēji. Bet ok, katram māksliniekam ir kāds "klikšķis" :)

 

Galvenais ka vismaz receptes viņam sanāk pasniegt interesanti, uz to viņam ir talants, tāpēc arī reallizējās šīs recepšu grāmatas.

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Receptes pieņemamas, ja vien nebūtu nebeidzamais uzsvars uz vienīgo, pareizo, īsto, vecisko u.c.

Bet nu čalis nojūdzās, dzēruma delīrijs + zvaigžņu slimība Napoleona stadijā ir bīstama kombinācija.

 

Pa lielam vislabākie darbi ar ziedošanas akciju bērnu namiem vairāku gadu garumā, ko šeit NC organizēja, gan jau vecie šnabjdeguņi atceras. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

Zuxters! Jāsarūgtina tevi, es tur neko nerakstīju! Man viens cits biedrs linku atmeta, kur čalis izpaužās.

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

tjipo lai visi domaatu, ka jams pjotra braalis? :>

 

Moš tieši otrādi, lai vairs nedomātu, ka kāds sakars ar puķu Andri?  

Link to comment
Share on other sites

Destructo

 

 

uz savu bomzhu rajonu/ielu "stabeni" sadot kkaadam tur jauniemim pa muti, jo esot fiziski gana speeciigs

 

Nu man šķiet viņš ne vienu vien ir uz stabeni saucis pārliecināties par lietu pareizību :)  

Link to comment
Share on other sites

Destructo

@@drunk_lizard,

 

sooooqa... Kuuminjsh, Ievinjsh, Tu - ŪSAINAIS, NC, Jetijs, VIL's, Muraans (Piedod par fetišu) bija kungi, khm khm, jaunskungi, kādēļ vispār šeit pirmos gadus uzturējos.

 

Žēl, ka toreiz vēl no reģiona biju, būtu uz EDT pasākumiem piekāpis. 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Pēc viņa receptes esmu šāšlikus taisījis, daudz, un lasi sālījis (kaut vienkārša bet recepte) ... bet man pilnīgi pietiek ar WEBa versiju, papīra formātā neprasās, meklēšana nav ērta :) A kas viņš bija par cilvēku, nezinu, atceros ka forumā lamāja visus no panckām ārā, likās ka ar DL radinieki, ā un atceros viņa episko atgriešanos un izlidošanu.

Link to comment
Share on other sites

Katram jau savi plusi un mīnusi.. :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pa lielam vislabākie darbi ar ziedošanas akciju bērnu namiem vairāku gadu garumā, ko šeit NC organizēja

Nebij tā, ka Fotomedības ar no viņa sākās.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
(labots)
Katram jau savi plusi un mīnusi..

 

Tikai šitā nav matemātika un daudzie mīnusi nepārvērtīsies par plusiem

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lai nu kā, lūk kāpēc man patīk šī grāmatiņa un šī autora receptes: 

 

Visupirms neliela liriska atkāpe ...
Pēdējā laikā aizvien vairāk ieviešas pederastiska mode saukt makaronus par "pastu". Īpaši stilīgi to ir apvienot ar pāgudru muldēšanu par to, ka makaroni jau ir tikai viens no pastas paveidiem, un krutuma kalngals ir nevis cilvēku valodā pateikt "vāram makaronus kamēr mīksti", bet pagudriski izdvest "vāram pastu līdz al dente"
Novēlējums visiem "pastiniekiem" un "aldentiniekiem" - ejiet izpisiet mēnesi debesīs !
Letiņš ēda un ēdīs makaronus ! Un pie vienas vietas kā šo ēdienu sauc italijāņi !!!
Ko kartupeļus arī sauksim par niomy, jo tā redz kaučkādi Peru iedzimtie tos tā sauca ?
Kā var necienīt savas valodas vēsturi ?

 

Links, kurā šīs ir - http://www.fotoreceptes.lv/makaronuskinkis.html

 

IMO vienkŗši perfekti ::)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

ieleja, ar Tevi viss skaidrs :) Gaidām kaut cik domājošo un ne egoistisko biedru atsauksmes par manis ielikto tekstu.

Pirms ieslīgt emocijās tomēr ieteiktu pagooglēt, tad saprastu šo vārdu nozīmi. Ja kas, ir manā rīcībā bijuši spageti(no Itālijas), kuriem ir šie jocīgie Itāļu nosaukumi redzami instrukcijās. Šis "Al dante" ir viens no variantiem...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Normāli čaļi no makaroniem būvē tltus. Bet pa terminiem, po.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
(labots)

Rubb - tie NC teksti šad tad liekas baigi šerpie, kreptīgie un tiešām vietā, bet tā kā man ir bijis tas gods (un arī 'gods') ar cienījamo Šķēles [jauns]kungu sastrādāties vēl pirms viņš nometa neliela delfīna cienīgu svaru un veco uzvārdu, es diemžēl arī labi atminos, ka viņam šāda tipa teksti ārā nāca teju visu laiku. Un ar visu laiku es tik tiešām domāju VISU laiku, gan vietā gan nevietā - tas gan viņu pašu, gan viņa biznesa partnerus un draugus ir tik daudz reižu atstājis ļoti nepatīkamā situācijā, ka grūti pat saskaitīt. Tā principialitāte no sākuma likās forša uz pārējo sabiedrības bezmugurkaulnieku fona, kamēr beigās tie izgājieni jau tā tracināja ārā, ka likās ka paši būsim pirmie, kas viņam degunu iedauzīs, vēl pirms tiem pārējiem, ko viņš nepārtraukti apdirsa. Tiešām apnika, ka viņam par VISU ir vienīgais īstais cienījamais viedoklis, un pārējie var iet pist mēnesi vai sisties ap sienu. Skumjākais, ka tas turpinājās arī par lietām, par ko viņam pašam bija ļoti vāja nojausma.


 
Cienu, protams, Armandu par visu paveikto sabiedrības labā un foruma biedru izklaidēšanai, bet diemžēl pašlaik redzot viņa starmešu radīto zvaigžņu slimību, kas vēl vairāk uzbaros viņa jau tā uzpūsto ego, es tiešām domāju, ka viņam vajadzēja pastāvēt pie saviem principiem un palikt kā interneta personībai. Citādi rezultāts ir skaidri redzams - sadirsās ar visiem šeit, pats sevi iegrūda nežēlastībā, un tagad mēģina audzēt prestižu kā nu māk.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

beirubit

rudenī pēc mežacūkas nomedīšanas uztaisīju aknu pastēti pēc viņa receptes,bija kolosāli.tikai jādara kā tur rakstīts proti nevar to dabūt gatavu ar BLENDERI !

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

Neviens nezin NC kā to zin D_L.

 

Tas gan, cik atceros, tad abi pat vienlaicīgi vienu ieleni caurumoja :D

Domāju, ka nekas tā dzīvē nevar satuvināt 2 krietnus vīrus  

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Stāsta oriģinālā figurēja trīs staigules. Varbūt vienu kaut kur pa abiem nobeidzāt un norakāt? Atzīstās, atzīstās.

Link to comment
Share on other sites

Pēc šiem stāstiem var daudz kas izskaidroties par dažu biedru aktivitātēm, jo Uļjanovam jau ar tas Sifiliss ne uzreiz tika pamanīts. :D

Link to comment
Share on other sites

Gaidām mūmijas stadiju un Mouzoleju. :D

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

NC bija jocīgs kadrs, kas spēja apvainoties kā mazs bērns. Un tas pēdējais viņa topiks bija kronis visam.

Link to comment
Share on other sites

Jums pašiem nešķiet, ka viņu aprunāt šeit ir lielāks gods, nekā jams dejabkad ir pelnījis?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Nū man ļoti patīk aprunāt aiz muguras :D

Principā varu sevi droši nosaukt par pro šajā jomā!

Labots - Verneris no Rīgas
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau tāda īsta aprunāšana aiz muguras nesanāk - šī ir publiski pieejama diskusija, jebkurš to var lasīt arī neautorizējoties.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Ja jau politiķiem kļūstot slaveniem tiek rakta augšā viņu netīrā veļa, neredzu iemeslu, kapēc lokālā vienas dienas slavenība NC nevarētu drusku tikt pavilkts atpakaļ pie zemes kopā ar mums mirstīgajiem?.. Un tā nav nekāda aprunāšana aiz muguras - nezinu nevienu NC paziņu, kas viņam to nebūtu teikuši daudzas jo daudzas reizes. Es tak rakstīju augstāk - pat mājas dzerstiņos šad tad aizgāja augstos toņos.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Reini, šams nav dzimis kaut kādos aristokrātos?

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...