Jump to content

NC iznāk recepšu grāmata


Pirkss
 Share

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    10

  • Pirkss

    7

  • Fruzz

    7

  • Verneris

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Žaks Noriss

Ja patīk sisjainas, tad drīzāk kāds poļu izdevums jāmeklē. NC grāmatā varēsi tikai uz vistu krūtiņām, cūku stilbiņiem un vafeli ar vaniļas mērci blenzt. Plus kaķis.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Biju domājis to 'prastību' grāmatas anotācijā, .. Man viņa netraucē, citiem traucē. Pašķirstīju to ieskatu, ir ok. Man patīk. Tā jau viš i - kas vienam smird, citam smaržo..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bonga uz vāka! :)

Gatavojam pareizu šasliku :yahoo:

Recepšu grāmata ar kaķi uz vāka mūsu platuma grādos apetīti neraisa. :superstition:

Link to comment
Share on other sites

Uzvārds nomainījies vai kaut ko palaidu garām :) Bet tā laikam sveicieni ;) Varbūt būs jāiesver ....

Link to comment
Share on other sites

Viņš maina uzvārdu lai no ViD aizlaistos?

Jāatzīst es nebiju iebraucis tais niansēs kāpēc viņš to maina.

Galu galā, ja viens no Dūles pārtop par Zuārgusu, tad kāpēc lai kāds cits nevarētu no Šķēles par Avenu?

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Tagad šamējam būs vēl viens arguments - Man ir grāmata, Tev nav ...tātad dzīvē nekas nav sasniegts.

 

brīnums, ka uzvārdu nemainīja uz Ulmanis

Labots - mekto
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tagad šamējam būs vēl viens arguments - Man ir grāmata, Tev nav ...tātad dzīvē nekas nav sasniegts.

- vienkārši viņš gravitēsies uz sev līdzīgajiem. Sabiedrībā ir tāda iezīme, ka līdzīgs ar līdzigu tusē, un to mēs nevaram uzskatīt par sliktu iezīmi, jo tas tā vienmēr ir bijis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tagad šamējam būs vēl viens arguments - Man ir grāmata, Tev nav ...tātad dzīvē nekas nav sasniegts.

 

Viens Rīgas Laiks žurnāla numurs ir krietni vērtīgāks nekā recepšu grāmata.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gestapo, gatavojies mainīt NC citātu

Nedomāju, ka viņš šeit parādīsies, jo pagājušajā atdzimšanā šeit neviens viņu neuztvēra kā glābēju un apgaismotāju. Pieņemu, ka tas sāpēja ;/

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Da nē, mēs vienkārši apstāstiāmies, jo nu kuram no mums vēl ir tik kruta recepšu lapele? Nu kauč vienam?

Link to comment
Share on other sites

Vispār, man bija sava recepšu www lapa tikai priekš personīgās lietošanas. Bet "priekš personīgās lietošanas" acīmredzot neskaitās. Un vispār, es to lapu esmu jau aizvēris...

 

Vispār, fufelis no manas puses tika uzrakstīts, lai arī samelots nebija. Ar mieru, ar labu nakti!

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Būs jānopērk tā recepšu grāmata! Laba kulinārā literatūra nekad par skādi nenāk! Ar sisjām vai bez, man po :)


 

 

Un vispār, es to lapu esmu jau aizvēris...

што упало то пропало :D

Link to comment
Share on other sites

Es ar domāju iegādāt. Patīk šamējā receptes un leksika, tā pa vienkāršo. :) Mošk pat kā dāvanu skuķim, tikai ceru, ka neapvainosies. :D

Webā jau, it kā, tāpat ir receptes, bet jo vecāks paliec, jo vairāk tiek novērtēts papīrs.

P.S. Neesmu vecs. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc uzreiz uzvārda maiņa? Gan jau paņēmis literāro pseidonīmu.. :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Boņara tur vissmukākais.

p.s.

Bet virtuves jomā N.C. cienu. Pats arī brīvdienās pa virtuvi norosos, bet par labu pavāru pats sevi tomēr neuzskatu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...