Jump to content

Pārdod auto audio


Lappy
 Share

Recommended Posts

Sakarā ar to, ka latvijā šogad vairs nevaru izmantot citā valstī reģistrētu auto un tagad ir iegādats cits ar sakarīgu audio sistēmu, - pardodu "lieko".

 

1. Edge (vibe ražojums) ED7400 pastiprinātājs. Īpašumā kādas 7 nedēļas, bet lietots ne vairāk par 10 dienām autiņā. Nāk Līdzi manuālis un uzlīme. -50 euro.

2/1 kanālu

4ohm stereo 2x80watt RMS

4ohm mono 1x200watt RMS

2ohm stereo 2x100wats RMS

---> manuālis

 

2. Alpine SX5725s Skaļruņi. Iegādājos šā gada 21 septembrī un kopš tā laika tika lietoti katru dienu, kad vien tika braukts. - 27 euro.

Izmērs: 5x7 vai 13x18cm

Peak Power 200 Watts

RMS Power 35  (minimalais inputs 18-20 watti)

Frequency Resp 70Hz-20kHz

Sensitivity 91db

2way speakers

 

3. Juice A12 (1200w) aktīvais subis. Iegādāts šā gada augustā un kopš tā laika tika lietots katru dienu, kad vien tika braukts. Subim reizēm pazūd jauda kad klausās uz mierīgo, bet kad uzgriež lai sitas mugurā - viss ir ok. Domāju ka pastūzī ir kāds lodējums atdrebinājies, jo visu itkā pie maģa un kabeļus pārbaugīju un nedomāju ka banāni būtu vainīgi. tāpēc cena tikai -55 euro  (paredzētie vadi (12V ar drošinātāju/5m banāni/50cm masa/5.2m remote) komplektā)). Juice arī bija kkādai sakarīgai firmai apakšpāksts, bet neatceros kurai :/

Juice A12 Features

  • 12" active enclosure
  • 1200 watts
  • Built-in amplifier
  • Frequency response: 35 - 150 Hz
  • Impedance: 4 ohm
  • Sensitivity: 88 dB
  • Dimension: 514 x 514 x 438 (mm)

 

 

 

Par savākšanas ceļiem varam vienoties.

Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pieprasu money back, visus vadus savienoju, piecas minutes paskaneja, nosvila, laikam. Nezinu cik mana vaina vai kas cits, bet money back velos, jo magis, kas vislaik bija ieksa, velaizvien strada, ta ka vaina bija tava magji. Atbildi un PZ, kko varbut sabidisim.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Nezinu cik mana vaina vai kas cits, bet money back velos

 

Nu ja tava vaina būs tad tev money back nevar gribēties, jo principā paskanēt 5min un noģipt  :hunter:

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Šie kadri man ar patīk, kas te lietotām mantām prasa kaut kādu garantiju. Tādus vienkārši sūtu dillēs. Pie pirkšanas viss strādā, tad pēc tam vairs nav mana problēma, ja kaut kas nākamā dienā izbeidzas.

Link to comment
Share on other sites

pašam nav kauna? pieslēdz hvz kā, sadedzina maģi un vēl skandina pa pus boot.lv   :shok:

Link to comment
Share on other sites

es vispār nesaprotu, kā iespējams nokurināt auto maģi ?  pa ja apmet polaritāti otrādi vai skaļruņus uz īso samet - tur tak visos ir aizsardzība iebūvēta...

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt ka tikai kāds drošinātājs izbliezts un viss,

 

Te nu sanāk gan mazliet interesanti, bļāvēji par to, ka ja prece pārdošanas brīdī strādā un pēc tam principā pārdevējs ir bez vainas -

 

nevēlaties, pārdošu jums čupiņu svaigi ceptu DV6000 ? Dienu ies, garantēju.

Un pamēģiniet tikai pēc tam par mani kaut ko sūdzēties forumā, jo dienu taču gāja! :>

 

 

Protams, šinī gadījumā pircējs arī ir iespējami vainīgs, bet vislabāk abiem kopā to maģi aiznest uz kādu remontdarbnīcu un noskaidrot, kur ir vaina.

 

Ja vainīgs pircējs - tad paliek pie sasistas siles un samaksā kantorim par ekspertīzi

Ja vainīgs pārdevējs, tad atgriež pircējam naudu un samaksā par ekspertīzi.

Link to comment
Share on other sites

Bet kā es varu zināt ka tieši kaut kam rīt labpatiksies nobeigties?

Tāpēc arī skaidri un gaiši pasaku, ka garantija nebūs. Ņem skaties, pārbaudi (saprāta robežās) pirms pirkšanas, bet pēc tam tā vairs nav mana darīšana.

Cita lieta, ja kāds ko saķīmiķojis, tikai lai šodien ietu. Lai gan arī, ej nu pierādi, ka pēc tam kaut kas iekšā bija ķīmiķots vai tml. Varbūt jaunais īpašnieks atrada tieši tādu pašu detaļu, kas bija defektaina, un tagad ceļ pretenzijas, bet viņam pēc tam na haļavu veselā detaļa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...