Jump to content

LED dienas gaitas lukturi autiņam gļuko


marispro
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Nez cik vēl naudas grasies izmest pret sienu, lai saprastu, ka šo pasākumu jānoraksta un jāņem nākamās LEDenes, tikai 24x lētāk?

Link to comment
Share on other sites

Aij, liecies mierā , aftars tak ietiepīgs kā āzis :)

topiks "Par bezmaksas internetu dzelzceļa stacijās"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Interesanti cik izmaksā tāds ziemassvētku rotājumu remonts, ja rotājums maksā 10eur, gan jau 100% preces vērtībā. Autoražotāji ir piestrādājuši pie diožu ilgmūžības un reflektoru izstrādes, lai tās gaismas būtu saskatāmas. Bēdubrālis var pagūglēt kādu bling bling franču auto modeli ar līdzīgām lampām un pasūtīt orģinālu detaļu, bet tas noteikti nebūs lēti un vēl jāpamanās tās korekti uzstādīt. Tad gan tādam orig.auto lukturim var skatīties vai drīkst tērēt meistara laiku un nervus lai salabotu tos. Par tēmu būtu piemērs iz dzīves, esmu redzējis uz ielas Bentliju ar izdegušu diodi bremžu gaismās, ja jau Bentlija īpašnieks nesteidzas meklēt meistaru, tad nu par eglīšu rotājumiem vispār var aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ģoši tikai par 240 mārciņām. Meistars, protams, par apskati un viedokli ņem 70 eur stundā. Jāapmaksā pirmās divas uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

es protams no elektronikas neko nesaprotu, bet manuprāt aizdomīgi, ka abiem lukturiem no ierindas iziet pirmās 3 lampiņas, nevis jauktā secībā

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šito es gribu redzēt.

Atpakaļgaitas luktoros ir redzēts. Arī priekšējos migliniekos.

Gan jau ka kāds būs arī numura apgaismojumā ielicis, es nebrīnītos. 

Link to comment
Share on other sites

LED diodēm līdz 1W nepieciešams 3.2-3.6V spriegums un lai nobarotu no 12V tās tiek slēgtas virknē pa trim, viena izdeg, līdz ar to sanāk pāsrpriegums pārējām kas palikušas virknē un arī tām strauji samazinās mūžs līdz tās izdeg

Link to comment
Share on other sites

Atpakaļgaitas luktoros ir redzēts. Arī priekšējos migliniekos. Gan jau ka kāds būs arī numura apgaismojumā ielicis, es nebrīnītos.

 

Pirkstu no krānaiņa atšķir ?

A Xeonu no halogēna vai LEDa ?!

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...