Jump to content

LED dienas gaitas lukturi autiņam gļuko


marispro

Recommended Posts

Ir uzstādīti Visional LED Day Running Lights, sākumā viss forši, bet pēc dažiem mēnešiem sākās spocības: trīs pirmās lampiņas vārgi spīd un pēdējās ar nokavēšanos ieslēdzas (ar pilnu jaudu) un izslēdzas.

Šeit nav atļauts pievienot avi failu, tadēļ video var redzēt šeit: http://failiem.lv/u/crpibcu, lai arī nav pareizi nofilmēts, šī gļuka demonstrācija domāju ir puslīdz saskatāma.

Kreisās puses lukturim līdzīgi, tikai tās pēdējas uzreiz ieslēdzas ar pilnu jaudu, deg ilgāku laiku, retāk izslēdzas. Lukturi bez "kastītes" pa taisno pieslēgti pie akumulatora.

Jautājums: vai tas ir remontējams?

Link to post
Share on other sites

tieši tā + varbūt,kā jau lētās nav hermētiskas, kondensāts vai mitrums un čau. Ir redzēts, ka tipa waterproof ledi tā bāvi mirgo - pažūst un tad ok.

Link to post
Share on other sites

sludinājumos ss var lasīt, ka remontē ledus, bet pirms tērēt benzīnu līdz Rīgai, domāju pajautāt te. ja jāizjauc un jāpārlodē kāda detaļa, tad droši vien pats to varētu izdarīt. Mest ārā nelabprāt steidzos, jo citus lukturus ar tādu izliekumu un garumu, kas perfekti sakrīt ar mažīnas korpusu, nez vai atradīšu, tādu pašu Visional produktu arī vairs nevelk pirkt.


lēts gluži nav http://www.ebay.com/itm/VISIONAL-UNIVERSAL-5-LED-DRL-DAYTIME-RUNNING-LIGHTS-12V-/300918770331?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4610280a9btad jau drīzāk viltojums?


korpuss ir no alumīnija, diezgan pasmagas

pirmie gļuki sākās tad, kad bija baisais vasaras karstums

Link to post
Share on other sites
Žaks Noriss

Divi jautājumu tīri statistikai un bez uzbraucieniem:

 

1. tehnisko skati ar šiem var iziet?

 

2. kādas markas auto un kāds gads?

Link to post
Share on other sites

pirku no cita, pusmistiska pārdevēja Rīgā, pa lēto, iespējams, ka es viņu arī sadzenu rokā un pierādu savu taisnību. neliela problēma, ka uzstādot, vienu lukturi nedaudz sabojāju un pēc tam salepēju ar silikonu, pārdevējs teiks, ka pats sačakarējis. lai arī otrs lukturis netika sabojāts, tas tāpat gļuko


Žaks: ar tādiem gļukainiem neiziešu, bet ja būtu kārtībā, tad bez problēmām, saskaņā ar 2011. gada noteikumu redakciju:

http://likumi.lv/doc.php?id=88101

Vadiņus vienoja elektriķis, ieslēdzas un izslēdzas pilnīgā saskaņa ar 212.2 punktu

Mašīna ir 2002. gada VW

Link to post
Share on other sites

Ja rūpnīcas lukturi var redzēt pa gabalu kā tas noteikumos atrakstīts, tad ķīnas brīnumu tikai nosacīti var nosaukt par auto lukturi. Izmet tu viņas urnā, un brauc ar parastajām dienasgaismām, vismaz izdarīsi pakalpojumu gājējiem. Ja netici pats, tad ieslēdz tos savus ledus un aizčāpo 50 metrus un apskaties cik labi tie pa gabalu redzami, un tad ieslēdz savas dzeltenīgās(nemodernās) bet orģinālās dienasgaismas. Ledus kas nāktu no rūpnīcas auto, tos jau nevarēsi atļauties nopirkt, tieši tur tad tas āķis arī slēpjas.

Link to post
Share on other sites

Šādu naudu par to sūdu?!

Pareizi jau Konstatators rakstīja - par lieko nulli...

 

Liekas, ka tās pašas, tikai citā iepakojumā!

http://www.ebay.com/itm/Universal-5W-White-5-x-5050-SMD-LED-Car-Daytime-Running-Light-for-Fog-Warning-/271546389711?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f396d14cf

 

p.s. un cena atbilstoša!!!

Edited by Knaabis
Link to post
Share on other sites

Te būs starpība "E" burtā.

Tiem no ebay ir "E" sertifikācija (bet cena tā pat pa lielu!!!).

Tiem, kas bixenonā un otrajā linkā - protams, nav sertifikācijas.

 

Ja ir maģiskais "E" burtiņš, tad var TA iziet.

Link to post
Share on other sites

a kāds tolks? viņi arī normālu gaismu tumsā dod, vai tikai super duper energo saver (kā no maximas plaukta) priekš dienas?

 

interesē jo uz ziemu jāuzliek kaut kas jaudīgs apakšā, lai normāli kupenu redz.

Link to post
Share on other sites

tumsā gaisma ir nepietiekoša, par to var aizmirst. tur jāliek xenons vai sliktākajā gadījumā jāpievieno miglas lukturi.

 

vispār jau tēma nav par to vai labi vai slikti, vai dārgi vai nē, bet jautāts tika, vai kādam ir pieredze led lampu remontā

Link to post
Share on other sites
Žaks Noriss

Dienas gaitas ir lai redz tevi. Tuvie un miglas lukturi ir lai redzi arī pats. Tālie aizstāj un papildina tauri.

Link to post
Share on other sites

šovakar man te brauca pretī viens bembis ar sarkanām eņģeļacīm priekšā kurās vēl kat kas zils vidū mirgo.

toč pediņš kaut kāds!

a kur ceļu poliči skatās- tādam skate uz vietas no loga ārā!

  • Patīk 3
Link to post
Share on other sites
Konstatators

 

 

sarkanām eņģeļacīm

šitajiem debiloīdiem vajag pašiem zilas enģeļacis sākumā piesolīt, ja neprotās, tad arī uztaisīt. Protams, lielajās pilsētās katru idiņu nepārmācīsi.
  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

Tak saku Tev - izjauc, paskaties, kas iekšā.

Domāju, iekšā būs diodes un pretestības, nevis normāli diožu barošanas bloki. Gan jau diodes izdegušas.

Diodes neremontē, remontē lukturi. Sadegušās diodes var nomainīt. Pretestības var samainīt. Visu ko var izdarīt, jāredz tikai, kas lācītim vēderā.

Link to post
Share on other sites

Raiņa ideja pārlikt iekšas varētu būt vislabākā. Ieteica man vienu meistaru Ogrē, kas varot palīdzēt. Ja nepalīdzēs, tad izjaukšu, pastaigāšu pa veikaliem un piemeklēšu iekšas.

 

bet par to, ka neredz "uzkarināmos" ledus, ir kaut kāds pagājušā gadsimta mīts. Vai arī kāds ir uzstādijis nepareizā vietā un lenķī. Mūsdienās, tie kas braukā pa autoceļiem un nav pusakli, novēros, ka dienasgaitas led lukturi uzkrītoši lec ārā no kopējās plūsmas. To, ka uz veciem šrotiem uzkarinājuši ledus, kādu var kaitināt, kāds teiks, ka ar savām grabažām grib zīmēties, bet ir arī cits viedoklis: mērķis tāpat ir panākts - tu esi pamanāms uz ceļa.


Ghost_az: būtu man siltā garāža, jau sen noņemtu un izpētītu, bet variantu nav, nāksies vien saņemties un līst ārā drēgnumā un skrūvēt nost

Link to post
Share on other sites
versatile

Ko cepaties par to ebay cenu, tā kā pirmo dienu ebayā?

Es ar kādreiz brīnījos - nopirku itemu no vairumtirgoņa par 60 paundiem, bet pēc kāda laika watchlistā rādās par 300.

Šamie tā dara, kad iestājas out-of-stock - varētu ņemt ārā preci, bet tad jāmaksā par pievienošanu no jauna - tāpēc cenu tik nomaina.

Jo nav jau melots  - nemaz nešaubos, ka par to summu šis atradīs ledus ko Tev nosūtīt :D

  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

Tas ir labi, ka viņas Tev sprāgst - būs par vienu luni mazāk. 

Vai viņas maz var nosaukt par dienas gaitas lampām? Stipri šaubos un domāju, ka 80% autōvadītāju man piekritīs.

Ja ir pieejami aftermārketa lukturi, kuros ir tie ledi, tad vēl jā, bet ja nav, tad nav ko šitādus mēslus lipināt čorts zin kur un tēlot baigo nazi.

Nu nav šitie šūdi redzami - it īpaši, ja piestiprina, kā TU, kur pagadās, tak pieliec salona iekšpusē vērstus uz sevi un braukā čurādams varavīksnes.

  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

Gan jau ar kaut kādiem OSram, Hella, Philips viss ir OK. Bet ar citiem tāpat kā ar xenonu pa lēto.

Bet pusei tiešām tos LEDus ierauga tikai kādu 10m attālumā dienas laikā. Tad pusei ir oriģinālie, un tad vēl pusei labi aftermarketa.

Lai gan arī, man nepatīk LEDi pagriezienos, daudziem jaunajiem no rūpnīcas tie ir knapi pamanāmi uz turpat blakus esošā baltā DRL priekšā, vai uz gabarītu/bremžu gaismu fona aizmugurē.

Link to post
Share on other sites
Žaks Noriss

 

 

bet par to, ka neredz "uzkarināmos" ledus, ir kaut kāds pagājušā gadsimta mīts

 

Nesaku, ka visiem, bet tos dienas gaitas aftermarketa LEDus tiešām brīžiem neredz. LEDi ir nolikti zem miglas lukturiem, tātad ļoti zemu. Pietiek braukt pāri nelielam pauguram un tiešām LEDi nav redzami. Atkārtojos, tas ir ne visiem, ir redzēti arī labi uzstādīti LEDi.

 

Manuprāt dienas gaitas LEDi ir mazākais no ļaunumiem (ja vien tos var redzēt). Zilās, sarkanās diodes tuvajās gaismās, ksenons iekš numura apgaismojuma u.tml. tiešām būtu ar atklātu liesmu jāsvēpē ārā.

 

Obligāti būtu jātaisa reidi par godu tiem, kas pēc TA iziešanas nomaina halogēnus uz ksenoniem. Vairs nav tik izteikti, kādreiz bija sliktāk, bet žilbina tā ka traks. Īsāk sakot doma tāda - ja gribi, smēķē salonā, aprīko auto ar papildus izgaismojumu pie pedāļiem un zilus ciferblatus, kas griež acis ārā. Tā ir tava individuāla problēma. Ķīnas ksenons, 55W halogēna vietā ielikti Ķīnas 100W utt. ir jau publiska problēma.

  • Patīk 3
Link to post
Share on other sites

Ledu iebūvēšana esošos lukturos nesanāks.

 

 

201.3. Lukturos atļauts uzstādīt tikai izgatavotāja paredzētos vienāda tipa un jaudas gaismas avotus. Tiem jābūt sertificētiem un marķētiem atbilstoši transportlīdzekļu sertifikācijas noteikumiem (2.3. un 2.4. att.). Ja transportlīdzeklis izgatavots līdz 2000. gada 31. decembrim, gaismas avoti var būt sertificēti un marķēti atbilstoši prasībām, kas noteiktas tehniskajos normatīvos, kuri tika piemēroti, izgatavojot (sertificējot) transportlīdzekli. Aizliegts lietot lukturos tādus gaismas avotus, kādus tiem nav paredzējis izgatavotājs.

 

  • Patīk 2
Link to post
Share on other sites

lētos ķīniešus, ja jūdzas, var izmest mēslainē, nav jēgas tur ko labot utt.

 

pats uz ziemu ieliku Philips X-tremeVision. Ir doma par LEDiem kas nāk spuldzes veidā, bet vēl stipri jāpapēta - samērā jauns produkts, vajag ar CANBUS utt. Būs ko garajos zieams vakaros darīt.

Edited by zaabaks
Link to post
Share on other sites

apskatīties kādi kadi tur ir ledi 

 

un parūpēties par dzesēšanu, ne jau ledi tur maksā naudu , bet al radiātori,

piemēram šeit

http://www.ebay.com/itm/Universal-5W-White-5-x-5050-SMD-LED-Car-Daytime-Running-Light-for-Fog-Warning-/271546389711?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f396d14cf

Universal 5W White 5 x 5050 SMD LED Car Daytime Running Light for Fog Warning

5050 SMD LED 

šeit

http://www.ebay.com/itm/VISIONAL-UNIVERSAL-5-LED-DRL-DAYTIME-RUNNING-LIGHTS-12V-/300918770331?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4610280a9b

izskatās pēc 1W led beed

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...