Jump to content

Marantz 1030,7000,7200 ?


Padjoms
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Mazliet iekrājusies navdiņa un sagribējās kādu niknāku stiprekli..

Tad nu atvēru ss.lv

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/fbffi.html

un te trīs Marantzi ... kuru labāk izvēlēties? Varbūt kāds Marantzu speciālists var pakomentēt..


Mazliet papētīju un neviens no šiem takā nav paredzēts 4Om akustikai vai ko jaucu?

Link to comment
Share on other sites

Skatos tam 7200,ka A klasē rakstīts 35w uz 8 Om manuālī.... šo tā var vienkārši ņemt un pārslēgt a-klasē?!

Link to comment
Share on other sites

nav viņam tik daudz a klasē...ja atceros tur 2 pāri izejā uz pazemināto barošanu un miera strāva mazāk kā 200mA uz trani ja pareizi atceros. uz diviem sanāk zem 400mA plecā..parēķini pats cik A klasē uz 8 omi tur var izspiest...nav tam verķim  tik liela jauda.


pēc mana aprēķina, ja izejā 2 traņu pāri un katrs ieregulēts uz .2A - max ko izejā var izspiest 2 W A klasē ( nu tipa max ko caur 8 omu skaļruni var izdot A klasē - sastāda 0.8A Peak, kas RMS ir apm - 0.56A, tad pēc vecā labā oma likuma I kvadrātā x R (8 omi)  = 2W ar astīti.   , pēc tam aiziet AB klase. Imho tur mārketings vairāk nekā A klase. Bet nu 2 W ar pilnīgi pietiekoši  vismaz man :D


un 35 W tur sanāk ar zemo barošanu  - AB pastūzis ar lielu miera strāvu.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

lai kā rēķinu sanāk tikai daži vati  :sorry:

,bat manuālī ir 25w, labi tas nu tā,vēl man patīk tīri visuāli šitādveidīgie NAD

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/ceifg.html 

,bet tas laikam nav nopietni,ja šitāds Marantzss fonā

Link to comment
Share on other sites

nu manuāli, korekti uzraksta pārslēdzot pogu uz A klasi - 2x25W bet cik no tiem real A klase - nav teikts. Tā tas ir.

 

vienkārši es zinu kā silst 2x25W A klase ( vismaz 120W siltumā uz 2 kanāliem) ...tas marantz nokurtos + viņam barošanas filtrācija par švaku priekš tādas strāvas.


Nad ir daudz mazjaudīgāks, kā jau pamanīji + viņam tāds tehniskais risinājums ko citi neizmanto, jo riskanti - var izejnieki nokurties, viņam nav emiteru rezistori izejas traņiem, cik atceros, ja atceros pareizo modeli.


man personīgi marantz jaudainieku shēmas liekas biku nopietnāka kā nad...tiem viss baigi primitīvi , cik atceros.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Nu tadjau laikam būs ok.

Ievadrakstā neprecīzi izteicos-ka vajag ko jaudīgāku...

Vajag jau vien dažus watus ar ko savus papīrnieku projektiņus dzenāt-tas tad būtu tas A-klases režīms, a AB, tas...dēļ miniatūrā krāniņa  :) , vai,ja nākotnē ko jaudīgāku sadomāšu piekārt galā...

Link to comment
Share on other sites

tad marantz, tikai pērkot paklausies ar austiņām vai saviem jūtīgajiem papīrniekiem vai fons nelien cauri....viens A klases ala šāds marantz tika klausīts un jamam tomēr biku "sita" cauri barokļa pulsācijas.


nu un par jaudu ar nav ko tik ļoti iespringt ja nav mega liela telpa + nejūtīgi skaļruņi. Man ar 92db skaļruņiem pietiekoši skaļi klausities ( bet tā ka pašam nekrīt uz nerviem) - sanāk ar milivoltmetru mērot - vidēji 300mV rms izejā, pīķos 1V. Tad cik tas vati sanāk ? ļoti maz - zem 1/2W un pat mazāk.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka tas Marantz nav A klase, priekš tā jamam ir par švaku radiators un barošana. Es savam uzregulēju uz katru tranzistoru miera strāvu ap 500mA, un tad jau karst lopā. Pie 1W izejas jaudas gan jau ka ir apmēram A klasē uz maniem 4 omiem. Lai nu kā, man tas Marantz patīk, daudz ieeju, korekti uztaisīts, tāpēc lietoju. 200 EUR ir laba cena, šodien vienu vaktēju eBay - defekt for bastler - aizgāja par 160. Bet mana Marantz patika nav balstīta uz audiofīliskiem murgiem, patīk un viss. :)

Link to comment
Share on other sites

Nopirku, pieslēdzu ir ok, esmu apmierināts...

Paldies par palīdzību! 

 

nesaprotu, kas tā par  "source direct " podziņu....auto balanss kautkāds?

Link to comment
Share on other sites

balanss arī nostajas pa vidu

Link to comment
Share on other sites

Nopirkās eBay viens mells PM-8000 ar visu pulti. Ap Ziemassvētkiem būs uz tirgošanu. Cenu vēl nezinu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man te vēl viens jautājums uzradās...cik viņam tā aizsardzība nikna?

Kā šis reaģēs uz slodzi biku zem 4 omi vairāk par 10 w negriežot....


varbūt, ka ne biku zem 4...drīzāk biku pāri 3..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...