Jump to content

laptops ar hd 4000 + 740m neatbalsta neko augstāku par full HD


Guest
 Share

Recommended Posts

esmu izlasijies krustām šķērsām, visur rakstīts, ka gan HD 4000 gan 740m atbalsta UHD monitoru, bet vienkārši nesanāk uzlikt lielāku izšķirtspēju par full HD uz UHD monitora. OS ir windows 8.1, gan intel gan nvidia draiveri atjaunināti

Link to comment
Share on other sites

HDMI


zaibal windows ar savu huiņu.

tomēr nav man jaunākie intel draiveri,- man ir "jaunākie" gadu vecie intel draiveri no ASUS, man ir kaut kāds 10.xxxx, jaunākais ir 15.xxx un to nevar uzlikt, jo windows brēc, ka nav OEM, manuāli iebarot ar viņam nevar.

 

kāds ir ar šo debīlismu saskāries?

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

iespejams HDMI ir pie vainas

latitude E7440 intel HD 4400 caur HDMI negribēja neko lielāku par fullhd rādīt pie dell 28'' UHD monitora. iespejams man bija k-kads arhajisks 1.2 vads vvz. 

labi ka bija mDP kabelis piesledzu un 4k aizgāja uz urā :)

 

mēģini ar janāko linux min iebooteties un paskaties kādie tur notiek ?

 

pameģi aizver ekrānu un tad pamanīt. 

 

dīvaini ka uz asus nevar uzlikt intel un nvidias jaunākos draiverus kā tik asus :D

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

@@DJWoX, dellam arī tā ir.. ka ņem pretī tikai dell intel draiverus, pa tiešo kačātos intel oriģinālos nevar uzlikt. Portatīvo īpatnība.

Link to comment
Share on other sites

Draiveri uzliku nahrenizejot visu asus softu un pacakarejoties ar izslēgtu netu, tagad pat pats laptops nedomā ka vins ir asus.

 

Tagad izskatās ka hdmi ports ir vecas versijas un limitēts uz 1920x1200

Link to comment
Share on other sites

un reti kur var atrast kura versija HDMI /DP ir konkretam laptopam. 

ja vien nav labs supports 

Link to comment
Share on other sites

pa dienu winsux ir pats uz savu galvu downgreidojis draiveri no jaunākā uz to pašu ASUS gadu veco.

līdz ar to droši vien otru vakaru ne3.14sīšos riņķī ar to murgu, ko daži mēģina nosaukt par lietojamu OS.

 

 

 

tas ir QHD ne UHD, gribēju mēģinat šo- http://help.howproblemsolution.com/276805/intel-hd4000-running-uhd-3840x2160-over-hdmibet nesanāca.

 

 

 

un reti kur var atrast kura versija HDMI /DP ir konkretam laptopam. 

google saka, ka ir 1.4, bet neviena nebija asus lapa, bet kaut kādas šaubīgās krievu lapeles. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...