Jump to content

Lmt 4g+


ivans39
 Share

Recommended Posts

Man arī Jūrmalā, tornis 840m attālumā. Redzamība var teikt, ka gandrīz tieša. Nekas praktiski nav priekšā tāds liels. Bet uz rūtermodema tik viena strīpa, kas arī reizēm pat pazuda. Uzliku antenu. Protams, viss ideāli. Man arī tieši tā sanāk, ka TV skatās uz vienu pusi, 4G tieši pretēji pa 180 grādiem. 

Man ir IM2. Ātrumi visi atbilst. Arī vakarā. Un apkārtnē diezgan daudziem ir 4G. Vismaz 2 kaimiņiem arī. Un tas nekas, ka visu ir Lattlecom. Tik nevar jau pieslēgties viņiem, jo tas maksa 1000+ EUR. Kāpēc man tērēties, ja ir šāda ļoti laba alternatīva?!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man TV un LMT antenas +/- vienā virzienā. Ir doma TV antenu skrūvēt nost, jo netiek izmantota.

 

Šobrīd LMT uz Bukultu pusi skatās, 4 strīpas, ātrums mainīgs - atkarībā no pulksteņa (7-15 mbps, parasti kaut kur pa vidu), UP gandrīz vienmēr lielāks par vairākiem mbps. Kopš pieslēgšanas nav kļuvis ne labāk, ne sliktāk. Droši vien jāpriecājas :)

Ja paliks sliktāk, tad nāksies kāpt uz jumta grozīt, ja nē, tad gaidīšu pavasari un lapas kokos, lai eksperimentētu.

 

Precīzi par BS atrašanās vietām nav zināms, bet pieļauju, ka vēl var mēģināt uz Langstiņu pusi, Ādažu virziens jau vasarā neizskatījās īpaši cerīgs.

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
atkarigais

Situācija Jēkabpilī:

1. Ņemot no pilsētas puses:

Capture2.png

 

2. Ņemot no lauku puses:

Capture3.png

 

Sākumā lietoju pirmo variantu un bija ok, bet kaut kā pamanīju, ka online filmas sāka raustīties. Aizstiepu rūteri uz mājas otru pusi un vualā down ir normāls (pie vidējā tarifa). Tā kā torentus un tamlīdzīgu musuru neizmantoju, tad UP arī pietiek.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Aizstiepu rūteri uz mājas otru pusi un vualā down ir normāls

Pamēģini paprasīt no LMT antenu - būs vēl labāk. Man bez antenas vispār nebija nekādas jēgas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visu laiku svārstos - aizstāt to DSL ar 4G vai nē, vakar testējos pa māju - ir neliela ieplaka, nav tiešās redzamības, bet ātrums OK - ap 40down, 20up; Veinīgi - sieva un sīkais ir uz to Lattelecom interaktīvo "uzsēdušies" - visu sev interesējošo skatās ierakstos, ja lieku virszemes, tad šis variants atkrīt momentā, pašam ar šad tad patīk paskatīties ierakstā raidījumus kādus - vot tagad nevar izdomāt, ko darīt:D

Link to comment
Share on other sites

@@zulus, atstāj dsl+itv un paralēli lieto lmt 4g... lai jau sieva un sīkais priecājās.. itv alternatīvas reālas nav..

Link to comment
Share on other sites

Nu jāpagaida vēl 3 mēneši, tad man beidzas foršais līgums ar Lattelecom (patreiz par 10mbit+ITV diviem TV maksāju 25EUR mēnesī, nevis tos ~40, kā mājas lapā); Tad mēģināšu viņiem atkal spiest uz jūtām, vai nu eju prom, vai lai iedod smuku ciparu, jo - ja man neizdodas viņus pielauzt uz esošo ciparu vai vēl mazāk, tad sanāks Lattelecom+4G=~65EUR :D

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

atkarīgais, atteicies no Zednet'a?

oi, kur tie laiki, ka jau prom no šiem.

Pamēģini paprasīt no LMT antenu

A to antenu drīkst prasīt jebkurā laikā? Itkā pirmajā nedēļā biju pasaucis to montieri un pabakstījāmies ar to antenu, bet rezultāts bija ļoti minimāls, gandrīz vispār nebija. Protams toreiz tēmēja uz pilsētas pusi tikai. Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

 

 

A to antenu drīkst prasīt jebkurā laikā? Itkā pirmajā nedēļā biju pasaucis to montieri un pabakstījāmies ar to antenu, bet rezultāts bija ļoti minimāls, gandrīz vispār nebija. Protams toreiz tēmēja uz pilsētas pusi tikai.

It kā jā. Es testēju 2 nedēļas bez un teicu ka nu neiet bez viņas. Atnesa antenu un iedeva vēl 2 nedēļas testu klāt. 

Link to comment
Share on other sites

Nez, man Jelgavā ZOC rajonā arī kaut kāda ieplaka. Pirmkārt visu laiku lēkā un vienā brīdī, kad mērīju, vispār DOWN bija kādi 400 kbit/s. Up bija ap 3Mbit/s Reizēm DOWN aizvelk līdz kādiem 2 Mbit/s, ne vairāk. Zona - rāda 3 strīpas. Rezumē - jāstiepj atpakaļ.

Jautājums par antenu - kāda viņa reāli izskatās un vai viņu dod LMT klinetu centros? 

Link to comment
Share on other sites

@@ivo,paskaties šai tēmā manu postu #40, tur ir redzama. Apzīmē LP27 un LMT veikalos... neesmu drošs vai tieši veikalā dod.

Argusā tāda tipa antenas var dabūt. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
@Pirkss,

Skatos ka tev viņa stāv horizontālā polarizācijā... vai tad mūsu zemē nebija visi raidītāji vertikālajā?

Man arī tāda laukos noderētu... Vai ir kādi nosacījumi - kam jābūt lai to antenu LMT tev dotu? piemēram, jābūt vismaz tāda un tāda pieslēguma abonamentam, jābūt viņu Huawei rūterim, u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

@@Uldzha,

Man arī ir horizontāli. LMT cilvēks, kas atveda antenu ieteica likt horizontāli - tā varot dabūt lielāku ātrumu. Pēdējās dienās gan upload ir tikai ap 10, lai gan download turās ap 30. Brīvdienās būs jākāpj uz jumta un jāpagroza antena. 

Labots - Damn
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Interesanti! Esmu dzirdējis vēl par 45 grādu leņķi, bet par horizontālo? nu katrā ziņā Meistari jau zina labāk...

Link to comment
Share on other sites

@@Uldzha,man LMT antenu vecis teica pamēģināt abus variantus un atstāt to, kurš dod vislabāko signālu un ātrumu.

Pēdējā laikā vakaros ir ap 30/30 - un tas būtu laiks, kad teorētiski visi sīči sēž un velk uz nebēdu.

Man LMT bija iedevis to rūteri uz 2 nedēļu testu. Man apnika to nēsāt pa māju un meklēt kur ir normāls signāls.

Pateicu to LMT, atbrauca viņu cilvēks, paskatījās uz signāla parametriem un piekrita, ka bez antenas te nekas labs nebūs.

Iedeva man antenu un pagarināja testa periodu vēl par 2 nedēļām.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Meichukka8

Skatos daudzi sūdzas par LMT 4G. Vispār pēcpusdienā līdz vakaram ātrums lejuplādei tiešām krietni samazinās, bet nesūdzos, citā nekā labāka nav, lapas iet normāli nekas nebremzē.  Pēcpusdienā, vakarā nav jēgas kačāt ar tik lēnu lejuplādi, tādēļ torentus jākačā pa nakti vai no rīta,  sīdot gan var 24h/dienā. 

 

Pēcpusdienā un līdz pašam vakaram iet no 1-5 Mbps. Naktī un rītā iet 25-35Mbps. Augšuplādē jebkurā laikā iet labi ap 25Mbps, sīdot var mierīgi.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
sisenis

Cerot ka Rāmavā būs 4g+ arī rūterī, paņemu uz testu LMT Huawei E5186 kurš it ka atbalsta 4g+/LTE Cat6. Rezultatā nav pat tūvu tam ātrumam kurš ir Galaxy S6 4g+ režīmā. Speedtest uz LMT ruterim ir labi ja 20Mbs (svārstās 19-24), telefonam stabili 50Mbs un virs. LMT Call centra meitene paskaidroja ka tipa tā ari tam jābūt, jo datu plāniem viņi griež līdz vidējam 20Mbs. Kaut nākamajā dienā pazvanīja no LMT un piedāvāja savu Internetu :), es uz augstāk rakstīto pasūdzējos, bet šī meitene teica ka tā nevar būt un ātruma ierobežojuma nav un jābūt 4g+ arī rūterī. Ieteica izsaukt spečuku.

Pamēģināju ar SIM karti no telefona - tas pats. Izskatās ka tiešam griež vai ruteris neaiziet uz 4g+. Signālu līmeni rūterim 4 no 5. Telefonam 3 no 5. Telefons pie 4g+ bāzes stacijas izvelk 150Mbs.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ir kaut kāda iespēja uzzināt, vai tornis nodrošina MIMO tehnoloģiju? Vai ir jēga vilkt otru kabeli.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Gan jau vilis var apskaidrot

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...