Jump to content

Atguvu datoru ar Windows 7, bet gribas atpakaļ Windows 8


Elīna
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Varbūt stulba problēma, bet es tiešām neko nesaprotu no šīm lietām, tāpēc noderētu palīdzība. :) Tātad- kad nopirku savu portatīvo datoru, tajā bija Windows 8 un, kad tika piedāvāta tāda opcija, atjaunināju to uz Windows 8.1. Pēc kāda laika aiznesu datoru uz remontu, lai to iztīra un tā, bet man to atgrieza ar Windows 7. Kāpēc tā? Un galvenais- vai es varu kaut kā atgriezt Windows 8 bez maksas vai arī man ir jāiegādājas šī operētājsistēma?  :SOH:

Link to comment
Share on other sites

... hm, loģiski būtu turpat kur tīrīja palūgt atjaunot līdzšinējo 8 (ja vien tīrīšanas prasībā nebija pieteikts iztīrīt arī 8 ārā); un turpmāk būtu loģiski ar datoru doties tur, kur izdara to, ko norunā izdarīt un neko citu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart, kaada licence, taada arii OS. Varbuut arii Win7 paredzeets laptopam. 

 Kaut gan, ja jau datora "iztiiriishanas" skaitaas paarinstaleeshana, tad nekaadi briinumi. 

 Nez, kas pa kantori uzskatiija ka datora "iztiiriishana" skaitaas trula windows paarinstaleeshana?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ļoti gribas atpakaļ Windows 8, tad vienīgi sistēmas pārinstalēšana (jo gan jau Recovery partīciju ar W8 arī tajā servisā nonesuši). Pie tam - ja tev bija legāls W8 OEM, tad īsti neatceros, vai OEM varēja legāli downgreidot - tad tev uzlikta pirātiska OS. Ja tā - vari iet piedraudēt šiem ar problēmām, lai bez maksas uzliek atpakaļ W8. Vai arī nest uz citu servisu vai kādam draugam, kurš saprot datorlietas.

  Bet ja W7 licence arī šim laptopam ir un nav liela mīlestība tieši pret W8 - vari palikt pie tā, liela daļa lietotāju tieši tā arī dara - nopērk ar W8 un pārinstalē uz W7.

  Hmmm... ienāca prātā, ka varbūt Recovery partīcijā bija W7, bet pārdevējs tikai uzlicis W8, tad serviss vienkārši atjaunoja oriģinālo - arī tāds variants iespējams.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pēc kāda laika aiznesu datoru uz remontu, lai to iztīra un tā, bet man to atgrieza ar Windows 7. Kāpēc tā?

 

tapēc ka pie idiotiem nesi. Visloģiskāk būtu nest atpakaļ uz to kaktu kantoreli, izlamāt un lai bez maksas viņi tev liek 8.1, ja protams uz datora ir licenzes uzlīme priekš win8

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

... kad nopirku savu portatīvo datoru, tajā bija Windows 8 ...

 

Pirkts veikalā? Ar Win8 licenci?

Tad var atjaunot licencētu W8.

Ja tā ir, tad jāgriežas tajā pašā kaktu kantorī, lai to izdara bez maksas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

tapēc ka pie idiotiem nesi.

Senos laikos, kad tika tirgoti portatīvie datori ar Windows Vista, tie kuri mācēja uz tā uzlikt Windows XP skaitījās ļoti kruti datorspeciālisti. Varbūt arī tagad tas „datora tīrītājs” domāja, ka mācēt uzlikt Windows 7, datoram, kuram ir Windows 8 skaitās baigi kurta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

pie idiņa aiznesa iztīrīt, kuram tīrīšana asociējas ar pārinstalēšanu

Link to comment
Share on other sites

Ir divas iespējas: 1. Nes atpakaļ uz to pašu "remontu" un prasi lai saliek, kā bija, bez maksas. 2. Nes uz citu "remontu" lai saliek, kā bija pa naudu. Ja jau datoru nopirki veikalā ar jau preinstalētu w8, tad bez pakalpojuma nekas vairs nav jāpērk.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Iespējams, ka šie "meistari" sajaukuši datorus un atgriezuši identisku laptopu..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...