Jump to content

Microlab Solo 7C pastiprinātaja remonts.


ChewyCrim
 Share

Recommended Posts

Labs vakars.

 

Interesē vai kāds nav krāmējies ar attiecīgo Microlab skaļruņu remontu? Bija defekts (pārstāja skanēt viens kanāls). Iedevu viņas vienam vietējam remontierim - sanāca šim man vēl par remontu samaksāt, jo pastiprinātāja plati sačakarēja normāli (skatīt pielikumu). Tad nu interesē - konkrēts meistars, kuram var atdot plati, kurš salodēs normāli visu kas vajadzīgs vadoties pēc shēmas, kuru domājams būtu šī, jo 5C/6C/7C viņas ir vienādas, atšķirība pāris rezistoros.                                                                                                           Protams par atlīdzību sarunāsim. Pārējais PM.

 

IMG_20141115_222406.jpg

IMG_20141115_222443.jpg

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

izmet miskastē to ķīniešu padjobku un miers  

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tā vispārēji spriežot pēc padarītā darba kvalitātes, miskastē ir jāīzmet tas vietējais remontieris...

Link to comment
Share on other sites

Jā, ar vietējiem nav aršana!  :)

Kad dzīvoju laukos, tad vedu visu remontēt uz galvaspilsētu, tagad kādu laiku jau pa rīgu, nu nez būs...jāmeklē kāds aizjūras speciālists.. :on_the_quiet:

 

Normāls krāma lodējums pa polšu.

Link to comment
Share on other sites

Man vislabāk patīk, ka ir nogriezti tie vadi, ko varēja vienkārši izraut no molexa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ChewyCrim

Mjā - Secinājums viens - Jāgaida vien no Alī tas pats TDA7293 kits, jāņem U stabilizātors, lai pabarotu pre-amp un miers mājās. LV diez vai atradīšu oem donoru un no krievijas sūtīt ņeohota.

Link to comment
Share on other sites

Mani arī pārsteidza, ka pastūzis būvēts ar diskrētiem elementiem nevis jau sen tādā klasē populārajiem čipiem. Bet vispār, tie microlab solo no skaņas kvalitātes neesot tie sliktākie par savu cenu. A kā vispār izdevās izbliezt pastūzi, pats nosprāga?

Link to comment
Share on other sites

ChewyCrim

Pats diemžēl nosprāga. Netika ne spīdzināts, ne arī savādāk manipulēts. Skaņa viņiem ir pat ļoti laba par attiecīgo cenu (es savus no amazon ieķēru pa 88GBP.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...