Jump to content

12v relejs


Zhubiite88
 Share

Recommended Posts

Kam tu viņu slēgsi klāt? Vecāsmātes naktspodam?

Kur iegādājies, kādam nolūkam?

 

Iedod vismaz linku uz pārdevēja lapu / produktu

Link to comment
Share on other sites

Ja tēmas autor(e)s raksta sadaļā "auto remonts", tad gan jau, ka tas IR relejs ir domāts slēgt pie kaut kā automašīnā.

Un to kā viņu pieslēgt, var izdomāt arī bez shēmas - pie divām vajadzīgā tipa (NO vai NC) zilajām klemmēm virknē slēdz ierīci, kuru grib vadīt, bet pie melnajiem piniem, ievērojot polaritāti slēdz klāt pastāvīgus +12V.  

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Zhubiite88

Firza - es pie tiem 2 pin pieslēdzu 12V akumulatoru ar pareizajām polaritātēm un no zilajām klemmēm paņēmu 2 vadus uz led lukturi, bet nekas nekur nereaģē. Uz releja arī ir Led diodes un tur ar nekas neparādās.


itanium - 

Jo uz volvo s80 nav kur panemt elektrību. Tas ir tā, ka tad kad mašīna noslāpēta, tāpat visur ir španungs. un šis relejs pārtrauks elektrības padevi, kad mašīna izslēgta.

Labots - Zhubiite88
Link to comment
Share on other sites

ja pie tiem 2 piniem pieslēdzi 12V, tad ar 95% varbūtību vari mest šito releju miskastē.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Vai pults vispār darbojas? Parasti, tādām pultīm no rūpnīcas vai nu vispār nav iekšā baterija, vai tā ir noizolēta ar izvelkamu plastmasas gabaliņu.

Link to comment
Share on other sites

Zhubiite88

 

ju - to es zinu, bet uz salonu es nevilkšu un šī te ierīce principā veic tās pašas slēdzīša funkcijas.

 

Link to comment
Share on other sites

lai gan varbūt arī nav nodzedzis, jo tur ir 78L05.

 

Vispār jau Ebay linkā apakšā viss ir lieliem burtiem (gan angliski) aprakstīts . Kā pieslēgt. Un pultij vajag bateriju un tiešo redzamību (IR) .

Link to comment
Share on other sites

Zhubiite88

Firza - ir baterija un plastmasiņu izvilku, bet kā notestēt vai darbojas? Mani interesē kā saslēgt kur ieiet 12v un kur aiziet uz pateretāju?

 

 

e = d - ta saka nelikt 12v pie  tiem 2 pin, tad kur likt? man angļu nav labākā.  Labots - Zhubiite88
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet uz salonu es nevilkšu

 

bāzīsi roku pa logu laukā lai ieslēgtu? Vai liksi releju uz kapota?

Link to comment
Share on other sites

Zhubiite88

gribēju pamēģināt istabā uz galda sākumā. nevienu citu risinājumu man neviens nevarēja ieteikt, kā vai nu slēdzi salonā vai pieslēgties pie abs vadības bloka.

Link to comment
Share on other sites

-> e-d

Bet kā tad tas 12V relejs (uz paša releja virsū rakstits, ka tas ir 12VDC, nevis 5VDC, vai 230VAC) var darboties, ja tam pie melnajiem piniem nepieslēdz 12V "dežūrspriegumu"? Citu vietu kur slēgt klāt "dežūrspriegumu" neredzu, un neticās, ka tie pini ir domāti tā pat vien prieka pēc, bet īstā vieta, kur slēgt 12V ir kaut kur citur un vadi ir jālodē.

Link to comment
Share on other sites

Zhubiite88

es pielodēju vadus pie tiem piniem jo nav štekera, ko uzmaikt uz viņiem. pa taisno no aķa lukturis deg bet caur releju nee.

Link to comment
Share on other sites

IR pultis var pārbaudīt ar jebkuru ciapru foto-video kameru spīdinot pults staru kamera objektivā. 

Link to comment
Share on other sites

1) pie mazajiem 2 piniem ir jāliek barošanas spriegums releja shēmai. Līdz 12V. Neiesaku likt pa taisno pie aķa, tas 78L05 bez radiatora no 14V var ātri nokurēties.

2) pie lielajiem 3 kontaktiem slēdz barošanu komutējamām patērētājam un pašu patērētāju.

3) tā ir infrasarkanā pults un tai nepieciešama tiešā redzamība lai darbotos. Kā televizoram. To releju nevar pabāzt kaut kur zem kapota un ar šito pulti pārslēgt.

4) automobiļos visus elementus ir pieņemts likt tā, lai vadītājs saņem skaidru un nepārprotamu informāciju par konkrētā slēdža darbību. Tas nozīmē, ka ir jābūt drošam indikatoram, ka gaismas tiešām ir ieslēgušās. Izgudrotajā risinājumā ar šito sūdu to nav iespējams nodrošināt.

Labots - e = d
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IR signālu  notestē skatoties uz pulti caur fotokameru(kaut vai telefona)

Link to comment
Share on other sites

Zhubiite88

OK pielodēšu pie 2 piniem 2 vadus, ta kur pieslēgt pie aķa vai aķa lādētāja. aķī manā jau zem 12v. un pults strādā caur telefonu ie4ekoju. un ledam ir 2 vadi tad tos 2 pie pirmā un trešā zilā kontakta? tā vakar biju jau salicis


Inspektors Caps - tad īsi un kodolīgi s80 2003g. kur ir elementārākā un vieglākā vieta kur pieslēgt drl kad darbojas mašīna viņi deg un kad noslāpē lai viņi nedeg?
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Uz PCB plates pie releja izejas kontaktiem ir apzīmējums, kur ir uzzīmēts PĀRSLĒDZĒJA tipa relejs un vidējais kontakts ir pārslēdzēja kontakts. Tālāk ieslēdz smadzenes.

 

Atkārtoju vēlreiz īpašajiem indivīdiem - Volvo tāda funkcionalitāte JAU IR oriģinālajā rūpnīcas slēgumā un nekas NAV jāpārveido vai jāpapildina! Ir jāieslēdz tuvo gaismu slēdzis un ikdienā tas vairāk nav jāaiztiek.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Zhubiite88

Bildi nezinu kā pievienot


Rokas aug no pareizās vietas, bet vēlējos konsultāciju kuru gudrie nesniedz bet nodirš. ta nav ko te sēdēt

Link to comment
Share on other sites

es tev #20 punktā visu izstāstīju. Pa punktiem. Ko tu vēl nesaproti?

Link to comment
Share on other sites

Zhubiite88

Kad es iegādājos šādu releju un jautāju kā pieslēgt, tad visi klusēja. mani interesēja 1 vads ACC+ kur piesl'egt http://www.ebay.com/itm/DRL-Daytime-Running-Light-Relay-Harness-Auto-Car-Control-On-Off-Switch-12V-Flash-/301268572168?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item4625019808&vxp=mtr


2) pie lielajiem 3 kontaktiem slēdz barošanu komutējamām patērētājam un pašu patērētāju. man ir 2 vadi tikai

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ta pārdod atpakaļ to savu debesbrīnumu ēbrejam un aizbrauc uz jebkuru prasto servisu, nu kaut vai uz Čakenes pretī LED veikalam un pa 20-30 EUR Tev ieliks i tos LEDus i normālu 1 vai 2 stāvokļu slēdzīti salonā lai vari turēt tos ieslēgtus pēc izvēles atbilstoši CSN vai max. redzamībai kopā ar tuvo gaismu

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

man ir 2 vadi tikai

 

nu ta vajag paņemt no ebaja vēl vismaz divus. citādi nekas nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...