Jump to content

Video kartes izvēle


nuubik
 Share

Recommended Posts

Labs vakars.

 

Tātad vēlos mazliet updeitot savu video karti un tagad skatoties variantus mazliet samultu. Man ir sekojoša mātesplate:na8otdy8nlv00fsifsm.jpg

Meklējot internetā vēlamos parametrus atradu arī kcik interesējošu video karti - 

1) http://www.dateks.lv/cenas/videokartes-pci-express/90056_microstar_radeon_r7_265_2gb_gddr5_oc

2) http://www.dateks.lv/cenas/videokartes-pci-express/89074_sapphire_radeon_r7_265_2gb_gddr5_dual_x

Tātad ir jautājums par to, vai man mātesplate kko tādu pavilks un ja jā, tad vai radeons ar šādiem parametriem būtu labāka izvēle par, piemēram, http://www.maxpro.lv/product/149660/, jo cik esmu dzirdējis, par radeonu nav diezko labas atsauksmes

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

 

 

Jēga no tādas videokartes, kad CPU Celeron.

 

Kā Tu no tās bildes pateici, ka tur bijis celeron ? /pavisam nopietnā formā uzdodu jautājumu/

Link to comment
Share on other sites

 

 

pavisam nopietnā formā uzdodu jautājumu
Es noteicu pavisam nenopietnā formā. Cik noprotu, autors saprata.
Link to comment
Share on other sites

vai man mātesplate kko tādu pavilks un ja jā, tad vai radeons ar šādiem parametriem būtu labāka izvēle

Maatesplate ta pavilks. Baroshanas bloks var nepavilkt.

 

To, vai labaakaa izveele, atkariigs no taa, cik naudas esi gatavs izteereet?

Link to comment
Share on other sites

nu cik skatījos lai butu tādi parametri tākā radeonam geforce aiziet no 200eur uz augšu. Tagad man ir 1GB ddr5 128bit, vajag kko labāku

Labots - nuubik
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

 

 

Es noteicu pavisam nenopietnā formā

Šāvi tumsā ?  Es atkal domāju, cik daudz esmu palaidis garām, ka no mātesplates aprakstošajiem var šitā Zelerona novietojumu starpgalaktiskajā telpā atrast... :TBS:

Link to comment
Share on other sites

Šāvi tumsā ?

Nē! Šāvu autoram.

 

 

Tagad man ir 1GB ddr5 128bit

Ta jop, normāla videokarte! Kādreiz pat sapņos tādas nerādījās!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

skatījos lai butu tādi parametri tākā radeonam

A tu neskaties uz parametriem bet gan uz benchmarkiem.

Un noskaidro, kaads kompim baroshanas bloks?

Link to comment
Share on other sites

noskaidro, kaads kompim baroshanas bloks?

Autor, noskaidro gan!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

intervall

Psu būs jāmaina, jo ar šo spīd tikai gtx750.

Un maza iespēja, ka pat būs par īsu.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

nu cik skatījos lai butu tādi parametri tākā radeonam geforce aiziet no 200eur uz augšu. Tagad man ir 1GB ddr5 128bit, vajag kko labāku

Cenas/jaudas ziņā Radeons gandrīz vienmēr sadod Geforce pa pakaļu, vismaz zemajā cenu segmentā. Bet tavā vietā mana izvēle pa 200€ būtu:

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/sapphire_amdati_radeon_r9_270_2gb_gddr5_pcie_112200020g

un barošanas bloks jauns, jo esošais nepavilks

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/barosanas_bloki/fortron_fsp_atx_23_hyper_600_600w_hyper_600

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

PSU izvēlē galvenais ir tikai jauda vai šajā gadījumā ir vēl kkādi parametri kuriem jāpievērš uzmanība

Labots - nuubik
Link to comment
Share on other sites

 

 

PSU izvēlē galvenais ir tikai jauda vai šajā gadījumā ir vēl kkādi parametri kuriem jāpievērš uzmanība

 

Ražotājs ir svarīgs un reāli tas cik konkrētais barošanas bloks dod ārā pa 12v līniju vai līnijām.

Lētiem ķīniešiem kas arī var būt 600W , bet uz 12v dot ārā tikai 300W.

Iesaku turēties pie labas firmas barokļiem Corsair, Cooler Master Thunder sērijas, Fortron, Chieftec arī nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā būtu, piemēram ar šādu barošanas bloku? http://capital.lv/Pr...-Molex-85-Black

Fortron barošanas blokus ražo FSP, taka tas pats baroklis, tikai 500W versija. Normāls baroklis, nekāda vaina. Pavilks gan R7 265, gan R9 270.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Sveiki.Kā Jūs sarindotu pēc svarīguma tehniskos datus izvēloties videokarti:1.takts frekvence dzinējam,2.atmiņas lielums,3.biti,4.takts frekvence atmiņai+aktīvā vai pasīvā dzese?Uzreiz saku ka zinu tās saites salīdzināšanai,bet tur ir vispārīgs rezultāts punktos un nav zināms kuri kritēriji viņiem bijuši prioritāri.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzreiz saku ka zinu tās saites salīdzināšanai,bet tur ir vispārīgs rezultāts punktos un nav zināms kuri kritēriji viņiem bijuši prioritāri.
Kādas ir tās saites?
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Sveiki.Kā Jūs sarindotu pēc svarīguma tehniskos datus izvēloties videokarti:1.takts frekvence dzinējam,2.atmiņas lielums,3.biti,4.takts frekvence atmiņai+aktīvā vai pasīvā dzese?

Svarīgākais ir pats grafikas čips, jo tie dati paši par sevi neko neizsaka. Ja salīdzina divas vienas sērijas kartes, piemēram divas GTX760, tad matemātika vienkārša - jo lielāki cipari, jo labāk. Bet ja skatās dažādas kartes, tad tas neko neizteiks, jo ir piemēram GT640 ar 4Gb VRam, bet 270X, kam ir tikai 2Gb, to saliks tikai tā. Tas pats ar bitiem, GTX970 ir tikai 256biti, bet tas mierīgi pārspēj 280X, kam ir 384biti. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Visa atšķirība ir arhitektūrā pat ar sliktākiem parametriem pie labākas arhitektūras var dabūt labākus rezultātus lielisks piemērs ir GTX970 un R9 290X. Uz papīra AMD ir Labāks, bet tas ir "tikai" uz papīra reālajā situācijā GTX970 būs labāks lielākajā daļā pielietojumu gadījumos. Tas ir apmēram kā salīdzināt divus dažādus mašīnu motorus ar dažādiem parametriem dotajā situācijā tas varētu izskatīties kaut kur šādi  V6 motors 3.0L tilpums jauda 250zs degvielas patēriņš 10L/100km pret V8 motors 4.2L tilpums jauda 230zs degvielas patēriņš 16L/100km. Lūk redzam kas ir efektivitāte.


 


nVIDIA GTX970 - 3.5GB, 7Ghz, 1664 cuda cores, 224bit, 196 GB/s, 28nm, 145w TDP.  


  


AMD R9 290X - 4GB, 5Ghz, 2816 stream processors, 512bit, 320 GB/s, 28nm, 300w TDP.  


Labots - Fantamass
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad rezumē ir kāds-jāiet tomēr uz piemēram,passmark vai GPUboss un kurai punkti vairāk tā arī būs labākā izvēle?;gan arī cenu jāskatās:)Jo es,kā nespecs,taču nevaru spriest kurai labāka arhitektūra vai grafikas čips...Vienīgais ka daži pie mums nopērkamie modeļi nav viņu datu bāzē.Un kā ar dzesēšanu-labāk ar aktīvo pirkt?

Link to comment
Share on other sites

 

 

dotajā situācijā tas varētu izskatīties kaut kur šādi  V6 motors 3.0L tilpums jauda 250zs degvielas patēriņš 10L/100km pret V8 motors 4.2L tilpums jauda 230zs degvielas patēriņš 16L/100km
 

Aplams salīdzinājums. Automašīnas zirgspēki nebūt nav noteicošais rādītājs attiecībā uz tās veiktspēju. Ļoti līdzīgi ir arī ar video kartēm, piemēram, vairāk flopi negarantē stabilāku/gludāku spēlēšanu.

 

 

 

Tad rezumē ir kāds-jāiet tomēr uz piemēram,passmark vai GPUboss un kurai punkti vairāk tā arī būs labākā izvēle?
 

Ko tieši gatavojies spēlēt? Vislabāk iet skatīties spēļu benchmarkus tām spēlēm, kuras vēlies spēlēt. Ja interesē vispārīgi, skaties pilnīgi visus pieejamos spēļu benchmarkus, dažādos saitos. Noteikti nekad nespried par veiktspēju no viena vai diviem benchmarkiem, un skaties skeptiski uz visādiem youtube testētājiem, labāk apciemo Guru3D, Tomshardware, techpowerup un tamlīdzīgus saitus. Palūkojies šeit http://www.techpowerup.com/reviewdb/

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Un kā ar dzesēšanu-labāk ar aktīvo pirkt?
Kartes, kas pavelk spēles, parasti nemēdz būt ar pasīvo dzesi. Ja skaties tādā cenu kategorijā, kurā vēl ir pasīvās dzeses, tad tur tev nekāda prātīgā spēlēšana nesanāks. Un vispār, par visiem čipiem un visu vēl svarīgāks ir budžets :D Cik esi gatavs atdot par karti? 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...