Jump to content

Elektroenerģijas tirgošanas bizness


Dr. Watt
 Share

Recommended Posts

 

 

vvv, un kam gan iestādē ar fiksētu darba vietu darbiniekam, kurš atrodas fiksētā darba vietā ir vajadzīgs portatīvais, ja tas kopumā izmaksās dārgāk kā stacionārais?

Nu bet es tieši to arī saku.


 

 

Planšete daudz ērtāka.

Tā tev liekas, ka planšete ērtāka. Tā varbūt lielākais vairums domā. Man atkal planšetes neliekas ērtas (ir ģimenē, pat divas planšetes), ja tikai skatīties, tad vēl var, bet ja kas jāuzraksta, man laptops patīk labāk.


Biedri, kurā brīdī tēmā par elektroenerģijas tirgošanas biznesu sākās intensīva laptopu, stacionāro datoru apspriešana... tagad arī par planšetēm un viedpulksteņiem panesās. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    16

  • ivo

    19

  • vvv

    14

  • viesturs0711

    41

Top Posters In This Topic

Posted Images

Manā apkārtnē nopietni džeki, kuri izdomājuši, ka viņiem vajag laptopu, lieto gan ārējos monitorus, gan klavieri un peli. Bet, kad vajag, pasit lapsi padusē.

 

Bildē gan nav redzama videokarte.

 

p.s.

un SSD arī nez kāpēc tas mans HWinfo neieredz.

post-64762-0-65960100-1479330140_thumb.png

post-64762-0-33003500-1479330451_thumb.png

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Manā apkārtnē nopietni džeki, kuri izdomājuši, ka viņiem vajag laptopu, lieto gan ārējos monitorus, gan klavieri un peli. Bet, kad vajag, pasit lapsi padusē.

Un kāpēc gan ne, ja vajag un, pats galvenais, ja gribās. Mūsdienu laptopi, tā teikt - ko vien vēlies. Tik līdzvērtīgas veiktspējas laptops salīdzinājumā ar līdzvērtīgas veiktspējas stacionāro būs dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

snukurins, man arī stacionārais dators patīk labāk. Nav man katrā istabā pa stacionārajam PC, bet stacionārais katrā istabā, domāju, ir OK. Tik lielākā ļaužu daļa tā nedomā. Lielākā ļaužu daļa pērk mājai laptopus, iztiek ar planšetēm vai ar liela ekrāna smārtfouniem. Pats redzu kā man mājā notiek, sieva baksta planšeti, sieva laptopu darbina (arī gultā), teicu, pērkam stacionāro datoru sievas vajadzībām, nebribēja, viņai laptops patīk labāk. Viņa tāds tipisks vidējais datorlietotājs, svarīgās lietas datorā minimāli, pārsvarā dators viņai izklaidei, ta ko, tač nesāksim tagad visiem mācīt, kā pareizi izklaidēties, laptopus nē, un ja tomēr, nāve, negrib stacionāro, grib laptopu, tad, pasarg, tikai nekādā gadījumā nedrīkst gultā paņemt...

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Elektroenerģijas pisines latvijans gaumē-uztaisa strautā mazo zaļo HES un tā kā ūdens nav bet par saražoto labi maksā tad turbīnu griež ar elektromotoru kuru baro no publiskā tīkla par tirgus cenām.

Ne tikai Latvijas, bet visas ESRS (Eiropas Sociālistisko Republiku Savienība) plānveida ekonomikas gaumē. Latvijā par to maksājam ar ar likumu uzspiesto OIK (obligātā iepirkuma komponente). Un šeit vēl kāds uzdrošinās smieties par absurdiem Krievijā...

 

 

 

stacionārie datori ir izmirstoša suga

Tagad skaidrs kādēļ esi komunists - prāts tāds "tumšs". Neizmirs ne stacionārie, ne portatīvie, bet šiem abiem formātiem popularitāte samazināsies gan. Stacionāros turpinās lietot tie, kuri pie datora strādā nopietnu darbu, un geimerklokeri. Portatīvos turpinās lietot tie, kuriem darbs izpaužas tik vien kā rakstīšana Word, Excel un e-pastā, kā arī studenti un blondīnes, kuriem portatīvais dators ir "viss vienā". Savukārt parastai "neta pačekošanai" mājās tos abus formātus aizstās planšetes, jo tās, atšķirībā arī no portatīvajiem, tiešām ir arī ērtas paņemšanai līdzi uz virtuvi, gultā, pagrabā vai kaut vai tualetē.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Elektroenerģijas pisines latvijans gaumē-uztaisa strautā mazo zaļo HES un tā kā ūdens nav bet par saražoto labi maksā tad turbīnu griež ar elektromotoru kuru baro no publiskā tīkla par tirgus cenām.

 

 

Ne tikai Latvijas, bet visas ESRS (Eiropas Sociālistisko Republiku Savienība) plānveida ekonomikas gaumē. Latvijā par to maksājam ar ar likumu uzspiesto OIK (obligātā iepirkuma komponente). Un šeit vēl kāds uzdrošinās smieties par absurdiem Krievijā...  

precīzi ....., pilnīgi piekrītu .... 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

bet atjaukt to plastmasas adapteri ir elementāri viegli. Iezāģē vienā stūrī ar fleksi vai rokas metāla zāģīti un tad ar skrūvgriezi plēš tik vaļā.

 

Tas jau pa brutālo ar iezāģēšanu, man parasti sanāk ar apaļu naža galu un skrūvgriezi, vietā, kur tīkla vads slēdzas klāt! Tiesa ne visos 100% gadijumos, bet pārsvarā! Tad parasti nemaz nevar pateikt, ka vaļā taisīts! 


 

 

Es jau tikai saku ka man loptops neliekas ērts nekādos apstākļos

Stacionārais manuprāt nav sevišķi ērts staipīšanai līdz! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Stacionārais manuprāt nav sevišķi ērts staipīšanai līdz! 
Tu nemuldi, es jau 2 gadus nēsāju, muskuļi aug! 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...