Jump to content

Videokartes izvēle priekš 4690k


Kaasis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    145

  • IronMan

    139

  • Bomaars/C12

    280

  • Toļiks

    275

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fantamass
Oj tu kā maza meitenīte jau runā...nevaru apstrīdēt... 

Nu tad uzraksti detalizēti! Pats sēdi uz AMD tagad gribi no viņas atkratīties...  :mrgreen:

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Lai tev fantamass būtu skaidrs ka es no viņas nekratos bet gribu ko jaudīgāku vietā...lai jau ir piekrītu tev spēlē ar savu hairworks nespēlējami, jo gtx 970 knapi tur 40fps dažās labās spēlēs ar tiem spēj izspiest...vari maksāt vairāk par karti...vari priecāties par OC potenciālu...atkārtoju potenciālu, jo tu pat neklokotu...visticamāk arī to līdz šim mirklim neesi darījis...bet es lietoju pašlaik savā cenu kategorijā performances karali, un nakoša karte ar noteiktā cenā tāda būs un tā ir no AMD, vismaz līdz jaunākajām kartēm...tālāk jau redzēs ko mainīs visi gddr5x un hbm,hbm2...

Link to comment
Share on other sites

Fantamass, šis gan bija cietsirdīgi (es par tekstu, kas domāts Bomāram). :(

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Fantamass, šis gan bija cietsirdīgi (es par tekstu, kas domāts Bomāram).
Cietsirdīgi bet patiesi labi neliešu vairāk eļļu ugunī. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Vispār man patīk ka šeit aktīvākie rakstītāji ir nvidia karšu lietotāji...r9 280x savā cenā(it īpaši lietotām saldi cipari) ir karalis, es jau neteicu ka kopēji tirgū...lasīt jāmācās...kā arī nekur neesmu minējis ka ar IGPU taisos sēdēt...ja lasītu tad saprastu ka sēdēšu arī turpmāk uz AMD kartes tik citas...par jaunajām domāju varbūt kkas mainīsies...

Nu gtx 760 jau ar var klokot kāds rezons? bet tu jau lielais bļavējs par OC kurš nekloko...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
ja lasītu tad saprastu ka sēdēšu arī turpmāk uz AMD kartes tik citas...par jaunajām domāju varbūt kkas mainīsies...

Ja tu nerakstītu ar līkumiem bet tieši tad būtu vieglāk saprast tavu rakstīto. Šobrīd labākā price/performance kartiņa no AMD puses ir R9 390 tā arī varēji ierakstīt!

Nu gtx 760 jau ar var klokot kāds rezons? bet tu jau lielais bļavējs par OC kurš nekloko...

Es jau nekur nēsu baigi bļāvis par klokošunu vienkārši ierakstīju ka nVIDIA labāk klokojās tas arī viss nepūt ziloni.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tak vai nav vienalga, ja esi apmierināts ar produktu un tas tev patīk tad sēdi ar to, a nesaprotu ka aiz īssa laika tagad drukā savus izdomatos plusus un minusus.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Tak vai nav vienalga, ja esi apmierināts ar produktu un tas tev patīk tad sēdi ar to, a nesaprotu ka aiz īssa laika tagad drukā savus izdomatos plusus un minusus.

Neteiktu ka GTX760 visur ir pietiekama! Tie plusi un mīnusi ir tādi kādi viņi ir un tur neko nevar padarīt izlietu ūdeni nesasmelsi!

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es jau nesaku ka arī r9 280x ir visur ir kruta, patiesībā lai būtu visur ap minimums 60fps vajadzētu kādu r9 390x... tādi plusi un minusi ir tev...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Es jau nesaku ka arī r9 280x ir visur ir kruta, patiesībā lai būtu visur ap minimums 60fps vajadzētu kādu r9 390x... tādi plusi un minusi ir tev...

R9 390X būtībā ir tā pati R9 390 tikai dārgāka un minimālais FPS tur nebūs 60 pat uz 1080p izšķirtspējas ja grib spēlēt ar tiešām augstiem iestatījumiem bet tas ka nokrītās zem 60 fps tas viss nav tik būtiski jo tas tā vienmēr ir bijis un būs lai kādi dzelži nebūtu vienmēr atradīsies tādas spēles kas liks videokartei pasvīst.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

nVIDIA plusi.   1. Zemāks elektrības patēriņš. 2. Klusāka videokartes darbība. 3. Labākas temperatūras overall. 3. ShadowPlay. 4. HairWorks. 5. Vienmēr satbīli draiveri. 6. Cena līdzīga. 7. Lielāks/stabilāks OC potenciāls. 8. Vairāk optimizētu spēļu uz nVIDIA bāzes.   AMD plusi.   1. Labas cenas bet ne vienmēr. 2. Labāk var pieslidīt istabu!(ziemā)    nVIDIA mīnusi.   1. Reizēm augstas cenas bet ne vienmēr. 2. Draiveri "vecajām kartēm".   AMD mīnusi.   1. Lielāks elektrības patēriņš. 2. Lielākas temperatūras. 3. Lielāks troksnis. 4. Draiveri ne vienmēr ir stabīli. 5. GVR nedarbojas tik labi kā ShadowPlay. 6. Nav ko likt pretī HairWorks un GameWorks fīčai, ir TressFX bet tas nav tas gan apjomā, gan izskatā! 7. Sliktāka veiktspēja pie vienāda patēriņa. 8. Mazāk optimizētu spēļu uz AMD bāzes.
Grūti nepiekrist! (Tas jau lieliski atspoguļojas tajā pašā tirgus daļā) nevelti atšķirība tur ir tik liela. 
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...