Jump to content

LMT Atvērtais līgums


mickys
 Share

Recommended Posts

Līgums ir piesiets pie telefona numura, ok pēc 24 mēnešiem telefona mēneša maksas nebūs, bet kas notiks, kad tu sagribēsi pamainīt operatoru?  :)

Link to comment
Share on other sites

Ek... Cik var teikt - telefons nekādi nav tā lieta, kas ir jāpērk uz kredīta! Vienalga kā tas kredīts ir nosaukts!  

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Es protams atbalstu LTM ar savu maku, viņu tarifus, kas ir lētāki, salīdzinot ar Govi un Biti, arī zonu, kas bieži v ien ir labāka, bet tas viņu Atvērtais līgums, konkrēti iesūkā - gribas teikt: "zeme atveries".

Link to comment
Share on other sites

Pasakiet paldies visādiem aktīviem <cenzūra_mliedz> cilvēkiem, pateicoties kuriem, mums ir "taisnība", bet vairs nav reālu mazcenas (operatora-subsidētu) telefonu.

Labots - Pirkss
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Mums jevropai pakaļ jāskrien, ar jaunām rācijām uz abām vācijām b...tj!

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

vairs nav reālu mazcenas (operatora-subsidētu) telefonu

A kāpēc lai būtu? Bija tais laikos, kad mobilā cenu varēja atpelnit ar zvaniem un sms pa tiem 2 gadiem. Tagad tarifi LV ir tik smieklīgi, ka tas vairs nav reāli.

Aparātu tirgošana un mobilais internets palikuši vieni no nedaudzajiem lauciņiem kur drusku var nopelnīt.

Un atvērtajam nav ne vainas, ja to lieto, kā paredzēts - ĪSTERMIŅĀ un trubas maina bieži.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Un atvērtajam nav ne vainas, ja to lieto, kā paredzēts - ĪSTERMIŅĀ un trubas maina bieži.

Saproti, nebūtu ne vainas, ja atvērtais būtu kā papildus opcija, bet tagad ir tikai atvērtais pie LMT. Vienīgi kaut kādus pāris lētučus, tipa Nokia 100 var paņemt kā mazcenas/nomaksas. ja es par telefonu jau divus gadus esmu maksājis, un faktiski nomaksājis visu tā vērtību un man tas nejauši nokrīt zemē, vai pazaudējas, tad atvērtā līguma gadījumā, man LMT ir jāsedz 60% no telefona sākotnējās vērtības, kāda tam bija pērkot. Tas stulbums augstākajā pakāpē! 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Tiešām nezinu, neesmu pētījis. Biznesa klientiem joprojām ir visas opcijas. Kad nogriezīs, domāšu.

Ja nu tā ir kā saki, tad tiešām stulbi  - bet gan jau pieslīpēs līguma nosacījumus ar laiku... Kādreiz sarunas minūte arī maksāja 30 santīmus un uz augšu :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Gāja malkas cirtējs Jānis pie Joskes naudu aizņemties. Saka, Joske, aizdod man 1 latu. Joske saka, labi, bet tad uz procentiem un pret ķīlu. Jānis domā, ko lai dod ķīlā un nolemj dos savu cirvi. Tā arī izdara. Joske šim saka, ka naudu aizdot tagad vispār dārgi sanāk, tāpēc procentos būs 1 lats un naudu tas Jānim aizdos uz mēnesi. Vēl promejot, Joske aptur Jāni saka, ka parādu viņš varēs atdot pēc mēneša bet lai procentus jau nomaksājot tagad. Jānis samaksā procentos prasīto 1 latu un ejot mājās pie sevis spriež - gāju aizņemties naudu, bija man savs cirvis. Tagad cirvja man nav, naudas arī man nav un es vēl esmu palicis parādā!


 

 

Ja nu tā ir kā saki, tad tiešām stulbi  - bet gan jau pieslīpēs līguma nosacījumus ar laiku...

Tā man LMT izstāstija. Es sākumā domāju, ka tie 60% ir no telefona tā brīža tirgus vērtības,  bet nē! 

Link to comment
Share on other sites

@@jema, atvērtais līgums ir piesaistīts klientam.. līgumam ir piesaistīta iekārta/-as.. nav vairs kā agrāk.. ir numurs.. un tam piesaistīts telefons.. tagad ir līgums klientam.. ar LMT noteiktu kredītlimitu, kura ietvaros Tu vari paņemt attiecīgi iekārtas.. un tas kredītlimits nav nemaz tik mazs..

 

p.s. pašam maijā beigsies 6 mēnešu termiņš.. un telefons noteikti tiks atdots.. gan jau ar pieredzi padalīšos.. :)

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

vieni no nedaudzajiem lauciņiem kur drusku var nopelnīt

 

Nu jā, vairs nav tie laiki, kad pie svaigi celtās LMT mājas gozējās kruts autoparks. 7 eiro mēnesī nav 26 santīmi minūtē :( 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet kas notiks, kad tu sagribēsi pamainīt operatoru?

Nu, LMT kā telefona īpašnieks var bloķēt IMEI, un telefons tāpat nebūs lietojams. Viņiem nav pat nekur jāiet tālu. :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

CAP runā taisnību, bet hehe - idiņš.


 

 

Nu jā, vairs nav tie laiki, kad pie svaigi celtās LMT mājas gozējās kruts autoparks

Bija citi laiki un cits bizness - mobilie pakalpojumi aizgāja sprādzienveidīgi, cenas vēl bija augstas, attiecīgi, tā, droši vien, bija un bija jābūt.

Cita lieta, ka LMT kādreiz noteikti bija domājuši - saliksim pa 99% teirotrijas bāzes stacijas un sēdēsim, skatīsimies kā pašizmaksa krīt. Nekā. Nāca GPRS un EDGE, nāca 3G, 4G... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

izstāstiet - a vispār par ko ir cepiens? 

par to ka cilveeki nav ielaagojushi, jo skaljaaka reklaama, jo uzmaniigaak ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
versatile

Nu ko, 6i mēneši riņķī, sievas jaunkundzei viens aparāts atdots un otrs vietā paņemts.

Bija - Samsung Galaxy K Zoom, vietā - Lumia 930

Nesaprotu joprojām, par ko šuviens - laikam cilvēkiem patīk vecus telefonus štabeļiem mājās turēt. Man nē.

Atdošanas process - easy peasy. K-zoom 6 mēnešus bija lietos bez maciņa, tikai ar ekrāna aizsargplēvi kopš līguma noslēgšanas brīža, bija aizmugurē manāma švīka viena. Jāatdod ar kasti + lādētāju un baču, austinas neprasa.

Pie atgriešanas notestē ar savu simkarti. Nekādu problēmu, maksu vai lieku jautājumu.

Tā ka kopumā - uzmetiena nav, lieto telefonu un maini ik pa 6 mēnešiem uz jaunu, neiespringstot par telefona cenu vai citām fīčām.
Tā kā atvilktnē putekļus šobrīd krāj S2 un HTC 8s, kuri abi, reāli, nav īsti vairs izmantojami, tad neredzu jēgu tiem piepulcēt vēl čupu ar citiem aparātiem.

 

Tas bija varbūt 90ajos, kad mobilais bija pamatlīdzeklis un investīcija. tagad arī aparāta noma kļūst par pakalpojumu un tas, man šķiet, ir totāli OK.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ar domu tikai 6 mēnešus lietot, tad nekāda vaina. Bet ja gadu vai pusotru lieto? Tad gan patīkami nav.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu mašīnu operatīvajā līzingā pirkt, ja taisies ar to līdz kapa malai kkad pēc 35  gadiem braukt, arī nav prātīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu mašīnu operatīvajā līzingā pirkt, ja taisies ar to līdz kapa malai kkad pēc 35  gadiem braukt, arī nav prātīgi.
 

 

Bet diskusijās par lietotiem vai jauniem auto, beigās nonāk pie secinājuma, ka auto līzingā ņem pamuļķi, vēl jo vairāk operatīvajā. Un tiek ieteikts 20 gadus vecs audi, jo viņam itkā izturīgāka hadene un šrotos detaļas 5€ spainī. (lai gan cik ir bijis sakars ar šrotiem, tad pat ratu skrūves negrib pārdot lētak pa 5 €  gabalā) :D

 

Lab tas offtopic es gan neņemtu atvērto līgumu tikai tapēc, ka vecie telefoni šad un tad noder, lai iegūtu kādu lieku eiro :) un ir labi ja tomēr telefons paliek tavā īpašumā.

Link to comment
Share on other sites

versatile
ir labi ja tomēr telefons paliek tavā īpašumā.

Piekrītu, bet tikai tad, ja izmaksāta pilna vērtība vai vismaz lielākā daļa.

No manas pieredzes ar telefoniem,, pēc +/- 2 gadiem visi paliek lēni un/vai sāk gļukot. Piem, tas pats S2 tos 2 gauds nogāja ok, bet pēc tam sākās dīvainības. Remontēt? Neatmaksājas.

Es laikam arī pats izmantošu šito pakalpojumu, ik pa 6 mēnešiem ņemšu jaunu flagmani, man patiešām nevajag kaudzi ar veciem aparātiem mājās.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

diskusijās par lietotiem vai jauniem auto, beigās nonāk pie secinājuma, ka auto līzingā ņem pamuļķi

amizanti, ka šādus viedokļus tiražē un "pie secinājumiem nonāk" cilvēki, kuri nevienu jaunu auto vispār nav pirkuši... 

 

 

ir labi ja tomēr telefons paliek tavā īpašumā.

Un ko ar viņu pēc tam darīt - ar to "savā īpašumā palikušo telefonu"? 

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu, pēc pieredzes ar jaunu auto, pirmie 5 gadi ir ok.

Un operatīvā līze ir izdevīgāka uzņēmumiem, tas arī fakts. Vispār jauns auto ir izdevīgāks  uzņēmumam.

Un summas arī drusku citas. Tā ka tur nav tik viennozīmīgi, katram pašam jāvērtē.

Kā arī 5 gadus lietots auto ir krietni realizējamāka prece par 2 gadus vecu trubu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ko ar viņu pēc tam darīt - ar to "savā īpašumā palikušo telefonu"?

 

Nu gan laiki pienākuši. Kaut vai pieturēt rezervē, ja kas. Kādam atdot, kuram jaunu trubu vēl dot nedrīkst, uztaisīt wifi neta radio,  u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Rezervē baigā jēga turēt, ja ar lielu iespēju sim kartes standarts jau būs nomainījies?

Jaunas trubas rimi maksā ap 20 eur.

Uztaisīt wifi neta radio - ja tam ir štrunti par pārdesmit eiro, kas tam paredzēti, tad kāpēc tam lietot kādreiz dārgu, nestabilu verķi?

Nē, nu, katrs dara kā grib.

Ir, teiksim, divu veidu datoristi, kas atbild par uzņēmuma datoriem.

Vieniem, kad vajag nopirkt 50 kompjus, ierauga izmaksas, nobīstas, sāk piemeklēt detaļas, apgredot, skruvēties un īsā laikā uztaisa zvērudārzu, kur, labākajā gadījumā, pats zina, kas katram lācītm vēderā.

Otri, kad vajag nopirkt 50 kompjus, ierauga izmaksas, pakalkulē, ka labāk ir samaksāt x% vairāk, bet tagad neiesaldēt tādu summu un pēc 3-4 gadiem tikt vaļā, neiespringstot un ņemt jaunus.

Nu ok, ir trešie - vajag nopirkt 50 kompjus - ņem un nopērk, kad vairs neder - norakrsta labdarībai vai darbiniekiem.

 

Tie pirmie datoriķi, protams, ir forši, bet vai rezultāts sanāk lētāks, sevišķ, ja ierēķina laiku skrūvēšanai un potenciālas dīkstāves?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uztaisīt wifi neta radio - ja tam ir štrunti par pārdesmit eiro
 

 

Kur tad tik lēti? Arī Latvijā nopērkami?

Link to comment
Share on other sites

hurvacijs

nevēlos lasīt šito visu murgu. Jo redzu, ka daži saka, ka šis piedāvājums ir pilnīgs mēsls.
Tā nav. Pazīstams paņēmis telefonu (lietotas pazīmes) un paņēma atpakaļ. Nekādu problēmu nav. Ja rokas aug no apakšgala un ja rieviņa švaki kustās - liek telefonu ar atslēgām, tad stabili, ka nemainīs..
Lēts prieks tas nav, ja tā rēķina, bet vismaz varu visu kāroto un svaigu dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ar Atvērto līgumu sanāk normāls flagmanis ap 30...35 eiro mēnesī (Z3, S6). LG G3 20 eiro. Tas ir daudz mazāk nekā 2x dienā maksājot Rīgas Satiksmei par biļeti, lai uz darbu aizkratītos un mājās tiktu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas ir daudz mazāk nekā 2x dienā maksājot Rīgas Satiksmei par biļeti, lai uz darbu aizkratītos un mājās tiktu.
 

Tas nozīme pērkam LMT telefonu un uz darbu, no darba piekopjam veselīgu dzīves veidu, ejot ar kājām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šodien pat nodevu savu S4 ar saplaisajusu kameras stiklu bez problemam un panemu S5

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Ar Atvērto līgumu sanāk normāls flagmanis ap 30...35 eiro mēnesī

 

4 simtus gadā nolocīt par trubu... nu nez


 

 

Tas ir daudz mazāk nekā 2x dienā maksājot Rīgas Satiksmei par biļeti, lai uz darbu aizkratītos un mājās tiktu.

Daži biedri validē etalonu līdz ko validatori tiek bloķēti un parādās kontrole! It kā nav taisnīgi, bet no otras puses tas bezpriģelšķiku kantoris ir jāierobežo! Maksāt 1,15 - 2 eur par raucienu ir visīstākais legālais rekets! 90tajos reketierus slānija ar beisbola bitām...

Link to comment
Share on other sites

4 simtus gadā nolocīt par trubu... nu nez

flagmanis maksā bišķi vairāk par mainstrīmu. Tādēļ jau tas arī ir flagmanis.

 

 

Daži biedri validē etalonu līdz ko validatori tiek bloķēti un parādās kontrole!

Pastāsti sīkāk: vai pie sarkanās lampiņas etaloni joprojām tiek akceptēti?

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Validators protams etalonu tai briidii pretim vairs nenjem, bet te jau runa par telefoniem ar NFC... Shis jautaajums jau vienubriid tika tirzaats.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)

Šoreiz būs jāpiekrīt Versatile par atvērto līgumu.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Shis jautaajums jau vienubriid tika tirzaats.

 

Tirzāts, bet diemžēl ne iztirzāts. Vecbiedrs  A****** tielējas un pat piesauc Simbian..., kurā viņš visu šito programmējot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...