Jump to content

LMT Atvērtais līgums


mickys
 Share

Recommended Posts

Tur, diemžēl, nācās iesaistīt ne tikai 1 darbinieku, bet vismaz 4 vai 5 tur iesaistījās/tika iesaistīti dažādos līmeņos:D 

 

P.S. Telefonu solīja vakar - nekā nebija, atkal nācās pašam zvanīt un interesēties - it kā būšot rīt; reāli ZB jau mēnesi vazāties ar 6 gadus vecu htc, kam nestrādā mikrofons un runāt var tikai caur piespraustām austiņām:D un vēl vairāk ZB, ka paši nedod nekādu ziņu, kamēr nesāc interesēties, rakstīt, zvanīt - pietam, tel.tika pirkts uz lielu viņu korporatīvu klientu un visa šitā mēģināšana apčakarēt, laika vilkšana, nekā nezināšana, futbolēšana utt.-smaga vilšanās par LMT!

Labots - zulus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Šobrīd jau mēnesi telefons ar screencare gadījumu ir servisā. Arī stāsta, ka salabot nevar, jo nav ekrāni pieejami. Nesen atsūtīja, ka vēl līdz mēnesim jāgaida, kamēr Samsungs ekrānus šiem piegādās.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
TasEsmuEss

LMT sākuši uzspiest savu Atvērto līgmu. :D

 

Jelgavā 2 kolēģi uzķērās - prasa nomaksas līgmumu, bet viņiem iedod "Nomaksas līgums "Atvērtais"", ko pamana tikai pēc tam. Un vēl - prasa nomaksu uz gadu un konkrēti saka, ka atvērto nevajag. Vienalga iedod atvērto, nevis nomaksu. Viens no viņiem LMT klients, viens no cita operatora. Diezgan kretīniska attieksme no operatora puses.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā dīvaini. Problēmas ar komunikāciju taviem kolēģiem?

Pirms 9 minūtēm , e = d teica:

Atvērtais kaut kādā veidā padara sliktāku pircēja situāciju?

Sliktāku vai nesliktāku, bet savādāku. Ir pie LMT «Nomaksas līgums» un ir «Atvērtais līgums». Diezgan atšķirīgi. Atvērtam nedaudz lielāka mēneša maksa par Nomaksas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nekad neesmu dzirdēji, ka ir tāds nomaksas atvērtais :D ir vai nu atvērtais (min 6. mēn + lielāka maksa, pēc 6 mēnešiem vk atgriez mobilo un ņem jaunu) vai standarta nomaksa līdz 36 mēnešiem.. Pats nesen ņēmu iekārtu, neviens neko neuzspieda, ko izvēlējos tas arī ir.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Atvērtais ir līgums ir mūžīgais līgums, jo iekārta arī pēc diviem gadiem, kad esi to itkā nomaksājis paliek LMT īpašums. Protams ja nemaini LMT kā pakalpojumu sniedzēju tad telefons vienmēr paliek tavs. Mainot operātoru iekārta jāatgriež LMT. Principā labs punkts kā noturēt pie sevis klientus, kas nevēlās pazaudēt savu "itkā" izmaksāto telefonu. Nomaksas līgumā telefons pēc izmaksas paliek tavs. 

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Ir kādam tiešām reāli pieprasīts atdot to trubu?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nebrīnītos, ja pēc līguma laušanas iekārtas atgūšana tiktu nodota sia arvik vai līdzīgiem darboņiem. Tikai pēc tam, cilvēki ļoti nelabprāt runā par apstākļiem saistībā iekārtas atgriezšanu.

 

Ups, atvainojiet, gan jau ka alviksu jau izmanto biete vai mele2. Galu galā neies jau izmantot pakalpojumu sniedzēju, kas ir specializējies konkrentu apkalpošanā.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 3 stundām , ridao teica:

Ir kādam tiešām reāli pieprasīts atdot to trubu?

Ir cilvēki, kas atvērtā līguma trubu pārdod sskā jau pat nepaejot tiem 24 mēnešiem ar pārliecību, ka laužot līgumu pēc 24 mēn. nekas nebūs ne jāatdod, ne jāmaksā. Esot pat LMT klientu apkalpošanas speciālisti pa telefonu teikuši, ka iespējams simboliski daži ēriki būšot jāsamaksā un truba tavā īpašumā. Es gan tiem konsultantiem neuzticētos, ja pats atvērtais līgums pauž ko citu. Un rakstīts vārds ir rakstīts vārds, nevis ko kāds vasīlijs ir kaut kad pa telefonu solījis 

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu nomaksājis divus atvērtos līgumus un neesmu vairs klients, neviens neko neprasīja atpakaļ.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , *M3 teica:

Mainot operātoru iekārta jāatgriež LMT

 

Jau trešo reizi mainu trubu ar atvērto līgumu. Neesmu LMT klients, un tas nekādi netraucē izmantot LMT atvērto līgumu. Kopš šito esmu sācis izmantot, vairs neredzu jēgu pirkt trubu.

Katru trubu lietoju kādi 6-9 mēneši. Ja nākošais modelis apmierina, ņemu jaunu nākamo, ja nē lietoju tālāk, kamēr iznāk nākošais (esmu SONY fans). Patīkami, ka LMT, ja taisi jaunākā modeļa "preorder", dod labu dāvanu. Tā es, piemēram, pa velti tiku pie SONY SRS-XB30. Citā reizē LMT piedāvāja akciju, ka pirmie 3 mēneši  nav īre jāmaksā, sanāk atkal savi 100 eur ietaupīti. Pa šo laiku es būtu tusējis ar vienu trubu, kura jau būtu paspējusi novecot, bet pārdod pa sakarīgu cenu vairs nevarētu. Bet tagad man visu laiku ir top modelis.

Man mājās ir pilns grozs ar pirktām trubām, kuras tagad ne lāga izmantot var, ne arī pārdot... Tad jēga, ka man tās visas ir īpašumā?

Es katrā ziņā esmu apmierināts ar šo pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

es arī kādus 2us gadus šito izmantoju.. apnika.. paliku pie viena modeļa. un lietoju :D Bet jā.. pakalpojums ir ļoti labs.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 3 stundām , saf teica:

Kopš šito esmu sācis izmantot, vairs neredzu jēgu pirkt trubu.

Katru trubu lietoju kādi 6-9 mēneši. Ja nākošais modelis apmierina, ņemu jaunu nākamo, ja nē lietoju tālāk, kamēr iznāk nākošais (esmu SONY fans).

Tāpat gadā sanāk nolocīt 200 - 400 eiro par sony trubu. Divos gados tas jau ir 400 - 800. Pērkot šobrīd 800 eiro trubu, pēc 2 gadiem tai kaut kāda vērtība tomēr ir. Savus 150 eiro gan jau var izcelt pārdodot. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Zin... teica:

Esmu nomaksājis divus atvērtos līgumus un neesmu vairs klients, neviens neko neprasīja atpakaļ.

Vot man jau likās, ka diez vai pēc diviem gadiem tā nobružātā truba viņus interesē. Tāpat par viņu ir samaksāts ar krietniem procentiem.

Link to comment
Share on other sites

Cik ir tie kreitnie procenti?

iPhone 8 gadījumā piemēram starpība starp nomaksu un atvērto ir 50 EUR

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

50 EUR

Man konkrēti arī 50 eur no gaisa nebirst! Un neesmu tik stulbs lai dēļ telefona līstu parādos!


Un parāds ir parāds neatkarīgi no tā kā viņu sauc!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu. Kredītos un līzingos ir vērts iekāpt tikai tad, kad nav variantu un steidzami vajag, jo pārmaksa ir diezgan liela. Plānošana palīdz. :)

Link to comment
Share on other sites

Es drīzāk uzskatītu tos 50 EUR kā pakalpojuma maksu par to, ka pēc 6 mēnešiem vari ņemt jaunu trubu (šajā gadījumā 12,50 EUR). Arī kvai Nokia 3310 pēc tā iPhone. Ir, kam tas būs daudz izdevīgāk (nebūs janemas ar trubas tirgosanu ik pēc pusgada-gada) un ir, kam izdevīgāk ir uzreiz uz uzņēmuma nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs no maciņa biezuma, vēlmēm un prioritātēm... ;)

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Es kā paņēmu sesto iphone ar atvērto līgumu kautkādā 2014. tā joprojām lietoju :) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēki kuriem ir nauda nopērk uzreiz un ne kapeikas nepārmaksā.

Nabags ielien parādos un pārmaksā. Un paliek vēl nabagāks.

Tur ir tā galvenā atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

Jep, ja zini, ka to telefonu lietosi ilgāk par 2 gadiem, tak protams atvērtais nav priekš tevis, bet ir tāda cilvēku kategorija, kas tās trubas maina kā zeķes un ar atvērto viņi rīkotos gudrāk un ietaupītu, nekā katru reizi jauno trubu pirktu naļikā un veco pa puscenu sistu gaisā

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

LMT gadījumā ņemot uz nomaksu citreiz cena ir izdevīgākā kā kaut kur nopērkot uzreiz :D ir gadījies.

 

Es savu p10 lite paņēmu uz nomaksu.. cena nemainās no tā vai to pirktu uzreiz vai izmaksāju pa daļām.  Esmu LMT klients nu jau gadus 16it.. i mainīt tāpat nav domas, iekš LMT esmu paņēmis arī TV (tobrīd cena citā iveikalā (salidzini.lv) bija kādus pārdesmit euro lielāka) Kopsumma kāda ir, tāda ir.

 

Kādus 2us gadus tā arī lietoju.. ņēmu uz atvērtā.. citreiz nostaigāju 6 mēn, citreiz pat 9ņus.. nekad nebija problēmas atdot atpakaļ.. un paņem uzreiz jaunu.. tiesa, es parasti ņēmu caur lmt.lv lapu, tad ir 14 dienu iespēja atkāpties no līguma.. ko arī vienreiz izmantoju.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

LMT gadījumā ņemot uz nomaksu citreiz cena ir izdevīgākā kā kaut kur nopērkot uzreiz

 Tas ja nemāk googli lietot... 

 

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

Es savu p10 lite paņēmu uz nomaksu.. cena nemainās no tā vai to pirktu uzreiz vai izmaksāju pa daļām.

Procenti jau ir cenā iekļauti lai varētu piedāvāt "bezprocentu" līzingu. :D 

Link to comment
Share on other sites

da pašol tu - google... LMT nav Lattelecom, kur tiešām cilvēkus jāj.. un cenā iekšā ir procents. Tu pats salīdzini cenas pirms muldi.

 

pirms aptuveni pusotra gadu paķēru iekš LMT tv... kopējā summa 498 euro.. iekš salīdzini lētākā cena kkādos šaraškina kantoros bija +/- tas pats.. Maksāju uzreiz vai gadu/2us vai 3īs.. LMT kopsumma man no tā nemainās.

 

p.s. mobilajiem telefoniem nekāda uzcenojuma iekš LMT faktiski nav vai tas ir ļoti minimāls.

 

https://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/huawei_p20_lite_64gb_dual_black = 349 euro

https://www.lmt.lv/lv/telefons/Huawei_P20_Lite_Dual_SIM/n/120 = 359 euro

 

izvēlēties 1a dēļ 10 euro, kur iespēja, ka mobilais nācis hwz no kurienes? sorry.. nemaz nerunāsim par pārējiem šaraškina kantoriem, kas piedāvā vēl tur dažus euro nomest nost..

 

https://www.lmt.lv/lv/telefons/Huawei_P20_Pro_Dual_SIM

https://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/huawei_p20_pro_128gb_dual_black?search_text=Huawei+P20+Pro+128GB+Dual+Black

 

cena identiska..

Labots - CAP
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu kāda locekļa pēc jālien parādos un jāpērk telefons pa 850 eur, ja to nevar atļauties? Viņš kaut ko pagarina? Pievelk meitenes? Var kādam pazīmēties? Kur prikols? 

Labi - katram savs! 

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Kad datoru ņemu pie LMT, bija tas pats, starp kkadu kreiso veikalu un LMT starpība bija 60 EUR uz 3 gadiem, bet vismaz sirdsmiers par  3 gadu garantiju un ikmēneša maksājums ko īsti pat nejuta nevis uzreiz štuku atlocīt uz galda. 

 

Pirms 19 minūtēm , Ronalds teica:

Procenti jau ir cenā iekļauti lai varētu piedāvāt "bezprocentu" līzingu. :D 

Kā man ar šo Elkora bija jācīnās, tas bija pipec. Ir akcija, tā jau mums ir viens no lētākajiem piedāvājumiem salīdzini.lv un bonusa vēl dod bezprocentu kredītu uz 12 mēnešiem. Nē, atnāk kads ik pa laikam ar gudru feisu un stāsta man, ka mēs cilvēkus vēlamies apjat ar to kredītu un, ka procenti ir cenā. Tas, ka tīri vienkārši tas ir mārketings (obligāti jātaisa ir klienta karte), pilni kakti pielīmēti ar zero kredīta reklāmām un vnk konkurence, neviens neaizdomājas.

 

Par Lattelecom gan jā, piekrītu, tur "zero" kredīts ir 80% parmaksas kredīts ?


Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Labi - katram savs! 

Citam tas ir hobijs, citām pipuka pagarinatajs, citām vnk apziņa, ka ir labākais, katram savs. Tāpat kā citiem ir fetišs uz dārgām aproču pogām vai krutiem datora monitoriem

Link to comment
Share on other sites

nez.. man mobilais maksāja 279 euro :D sievai savā laikā A5 ņēmu pa 389 . nu jau 2vi gadi kalpo ideāli..

 

Es nesaprotu, kāda mārrutka pēc tevi uztrauc visu laiku ko citi dara vai nedara vai kādas trubas pērk? :D Lien vai nelien parādos..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Kredīts/līzings/īstermiņa/ilgtermiņa aizdevums pie adekvāda lietotāja ir finanšu instruments, kas palīdz saplānot savu finanšu plūsmu, nevis apgrūtinājums. Apgrūtinājums tas ir tad, kad gan devējs, gan ņēmējs neizvērtē riskus, piem 600 EUR auto līzings pie algas 1000 EUR mēnesī, tad pēc 3 mēnešiem izrādās, ka kabači nemaz tik ļoti neiet pie sirds un auto nepieciešams arī degvielu ieliet un nedod dievs arī tehnisko iziet un nodokli samaksāt.

 

Es tiešām neredzu ne mazāko iemeslu kāpēc neņemt atvērto līgumu pie iespējas nomainīt telefonu ja rodas tāda nepieciešamība, it īpaši jau šis maksājums sastāda <5% tavu ikmēneša ienākumu? 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bubuļa vārds - aizdevums = kāds augļotājs noteikti vēlas uzvārīties un lieku EUR noslaukt.

Tas, ka aizdevumu noteikumi un GPL variē no "uzsaucam tev, jo esi mums vajadzīgs ka klients" (LMT) līdz "haaa, lohs, divos gados samaksasi 3 preces vērtības un mēs dzersim Hennessy ņemot priekšā tavu sievu" (Lattelecom) daudzus gan diemžēl neuztrauc un tā ir problēma :(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Destructo teica:

Kredīts/līzings/īstermiņa/ilgtermiņa aizdevums pie adekvāda lietotāja ir finanšu instruments, kas palīdz saplānot savu finanšu plūsmu, nevis apgrūtinājums.

Principiāli nepiekrītu, jo jamais pasākums Tevi spiež plānot finanšu plūsmu un par to Tu maksā % kā par uzraugu. Kāpēc Tu nevari laicīgi pats saplānot un visu to pāšu nopirkt bez pārmaksas? Ok, ar LMT un trubām ir savs knifs, bet es tā globālāk domāju par pašu principu.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Destructo
Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

laicīgi

 

Atbilde ir šeit. Jebkuri plānoti pirkumi/investīcijas par brīvajiem līdzekļiem/uzkrājumiem ir perfekti un pamats veselīgai finanšu plūsmas plānošanai. Taču ir gadījumi, kad ir vai nu neplānoti lieli, neatliekami izdevumi (sliktākais variants) vai arī īstermiņa iespēja veikt ieguldījumu kautkamā, kas spēj rast papildus līdzekļus, no piemēra - ir X šanse, bet kamerai vajag dārgu Y lēcu, kuras nav, ir iespēja a) tērēt uzkrājumus b) nedarīt neko c) riskēt uin ņemt aizdevumu uz XXXX EUR, ar GPL X.XX, kas pēc izdarītas šanses X un iespējams šanses W un līzinga nomaksas tev atstās NET peļņu Z, tad why not?

 

Visur ir risks, to noliegt nevar. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Ronalds teica:

Viņš kaut ko pagarina? Pievelk meitenes?

A tu pamēģini, a ja nu pagarina un visas smukās blondīnes uz reiz tavas! Kas neriskē, tas šampiņu nedabū :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Destructo teica:

Atbilde ir šeit.

Pilnībā piekrītu - loģiska atbilde. Es vairāk biju domājis par to, ka liela daļa ļaužu vienkārši dzīvo kredītos, nevis apstākļu spiesti, bet tā ērtāk. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Destructo
Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

ka liela daļa ļaužu vienkārši dzīvo kredītos, nevis apstākļu spiesti, bet tā ērtāk

 

100% piekrītu, man brīvdienās viens ārzemnieks prasīja, vai Rīgā ir kautkāda BMW X6 akcija, jo visi braukā ar BMW X6 :D

 

No manis viss - oftopiks slēgts ,bet atvērtais līgums man patīk :D 

Link to comment
Share on other sites

cilvēkam psiholoģiski vieglāk ik mēnesi maksāt kādu n summu, kā vienā reizē nolikt, iespējams, pusi/visu algu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...