Jump to content

LMT Atvērtais līgums


mickys
 Share

Recommended Posts

Meklēju jaunu telefonu un iekrita acīs LMT piedāvātais Atvērtais līgums. Skan jau labi - pusgadu lieto un maini pret jaunu. Varbūt kāds ir iedziļinājies un atradis kādi zemūdens akmeņi tur ir?

Link to comment
Share on other sites

Paskaties, cik tur ir jāpiemaksā! Tiešām grūti ir palasīt?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tas saucas mārketings.

Viņi nomaina 2 gadu finanšu līzinaga līgumu ar 6 mēnešu operatīvā līzinga (nomas) līgumu.

Zemūdens akmeņi kā jau vienmēr - kā viņi pēc 6 mēnešiem noteiks, ka ekrāna skrāpējumi ir vai nav 'normālas lietošanas nolietojums' un atļausies to paņemt atpakaļ bez papildus maksājumiem?

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Atvērtajā līgumā nav nekādu akmeņu.

 

6 mēneši nav uzspiests termiņš. Ja aparāts iepaticies, vari lietot to arī 7, 8, 9 utt mēnešus.

Dabīgs nolietojums nav šķērslis.

Link to comment
Share on other sites

Esmu padzirdējis, ka LMT lēmums par labu šim piedāvājumam drīzāk esot no grāmatvedības departamenta nācis. Šādi kaut kā lētāk sanākot.

 

Var un vajag painteresēties, kas tieši tiek uzksatīti par "normālas lietošanas" bojājumiem, bet neko necilvēcīgu es neiedomātos. Galu galā sūdīgākais, kas notiks ir, ka tev nāksies dzīvot tālāk ar to pašu telefonu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Telefons vienmēr paliek LMT īpašums pie atvērtā līguma.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

https://static.lmt.lv/lmt/files/Liguma_par_LMT_pakalpojumu_Atvertais_noteikumi.pdf

 

2. punkts: Ar Iekārtas saņemšanu lietošanā Klients kļūst par Iekārtas turētāju un Iekārtas lietošanas laikā

neiegūst īpašuma tiesības uz Iekārtu.
 

 

 Par Līgumā noteiktajā laikā neatdotu Iekārtu, kā arī par neatgriezeniski bojātu Iekārtu, ko nav iespējams 
atjaunot, Klients atlīdzina LMT Līguma 1.lapaspusē norādīto Iekārtas vērtību - pirmajos 6 (sešos) 
Pakalpojuma izmantošanas mēnešos - 100% (simts procenti) apmērā, sākot no 7. (septītā) 
mēneša līdz 12. (divpadsmitajam) mēnesim (ieskaitot) – 80% (astoņdesmit procenti) apmērā, 
sākot no 13. (trīspadsmitā) mēneša līdz 18. (astoņpadsmitajam) mēnesim (ieskaitot) - 60% 
(sešdesmit procenti) apmērā, sākot no 19. (deviņpadsmitā) mēneša un turpmākajos - 40%
(četrdesmit procenti) apmērā

 

Lieto pusgadu, samaksā ~25% no vērtības (kura LMT ieskatos nav tā mazākā), sabojā -> maksā vēl 100% vērtības par "neatgriezeniski bojātu iekārtu".  Kopā sanāk ~ pusotrs tālrunis citā veikalā. Priekš kam to pusi pārmaksāt? Par iespēju pēc 6 mēnešiem paņemt vēl dārgāku un vēl lielākā parādā iedzīvoties?

 

 

Vai ATVĒRTĀ līguma iekārtu pēc 24 mēnešiem varēšu iegūt savā īpašumā?
Pakalpojuma ATVĒRTAIS līguma darbības laikā Tev ir piešķirtas iekārtas lietošanas tiesības, un Tu vari lietot to, cik ilgi vien vēlies! Taču, kad izlemsi izbeigt līgumu, iekārta būs jāatdod LMT. 

Atdotās iekārtas, kas lietotas ilgāk par 2 gadiem, bet ir labā stāvoklī un bez bojājumiem, var tikt piedāvātas otrreizējā tirdzniecībā. To aptuvenā cena parasti nav lielāka par 40% no sākotnējās vērtības, turklāt atkarībā no konkrētās iekārtas un tirgus situācijas tā var būt pat zemāka.
Tātad - samaksājot ne mazāk par 140% no vērtības (LMT ieskatā), to DRĪKST paturēt savā īpašumā. Bet nav zvanīts. Atkal - nometot uz flīzēm pirms atpirkšanas, remonts diez vai sanāks lētāk nekā identisku lietotu nopērkot ss-ā.
Rezultātā es redzu, ka treknie gadi atgriezušies ar plazmu katras pārdevējas mājās un jaunu x5 katra narvesen pārdevēja pagalmā. Kāpēc tādi salīdzinājumi? Nu tāpēc, ka baltie cilvēki pērk lietas, ko VAR atļauties un par normālu cenu. Melnie cilvēki pērk lietas par cenām, kur visi citi saķertu galvu. Tādus noteikumus neuzņemos un lietoju Android tālruni par max 70EUR, ar ko pelnu iztiku. Gribēšu šikot - pirkšu skaidrā naudā jaunu nenošķaudoties. Bet ne jau pie LMT. 
VIL: kā LMT zina, kuriem tu esi pilnas ausis piedziedājis, ka "nekādu zemūdens akmeņu nav, paņemiet tik kredītiņu"? Jo izklausās, ka Tev no katra naivā procents tiek.
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ja ir mērķis aparātu iznīcināt, tad var paņemt melnbaltu samsungu.

 

Ja uzskati, ka sasistu stiklu pats vari apmainīt lētāk nekā cenrādī teikts, dari tā un būsi atdevis iekārtu nevainojamā stāvoklī.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja uzskati, ka sasistu stiklu pats vari apmainīt lētāk nekā cenrādī teikts, dari tā un būsi atdevis iekārtu nevainojamā stāvoklī.
 Vai tad pats neesi lasījis? :superstition:

 

Savukart, ja iekarta ir neatgriezeniski
bojata (t. sk. šidruma atstatas pedas, nav noemtas
paroles u. c. iepriekš aktivizeti ierobežojumi, veikts
nesankcionets remonts u. tml.) vai netiek atdota, ši
vertiba ir jaatlidzina.
 
No PDF garumzīmes nekopējas! :)
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu i na... tas atvērtais līgums. Tas jau ir pilnīgs marazms. Tad jau labāk nomo.lv, jo tur vismaz tā prece nonāk tavā īpašumā par 1 eiro, pēc 24 mēn lietošanas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Vai tad pats neesi lasījis?
Citējot mums visiem zināmo marsieti - "nu kā var nesolīt?!"
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Nu i na... tas atvērtais līgums. Tas jau ir pilnīgs marazms. Tad jau labāk nomo.lv, jo tur vismaz tā prece nonāk tavā īpašumā par 1 eiro, pēc 24 mēn lietošanas.

Tu izlasīji manas domas. Es kaut kad ar topašu teicu. Nomo.lv vismaz telefoni/datori paliek tavā īpašumā. un mēneša maksa pat sanāk zemāka :D

Es lasīju Iphone tirdzniecības noteikumu tur bija interesants punkts par to ilgo lietošanu. Tas lmt sanāk ļoti izdevīgi. Bet neko nepadarīsi visi grib haļavno 4G(un nevajag teikt ka tās nav dempinga cenas,principā vienigais ar 4G kādos 40-60% LV. tele2 lkm būs max 10%,bitei 0%),kaut kur aitas ir jaatrod.

Labots - tumsasgars
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un ko dod tā;runis  2 gadi vecs tavā īpašumā? Tāpat neviens tādu nepirks.

Link to comment
Share on other sites

Un kādēļ labu strādājošu telefonu vajag pārdot?

Te netiek domāti modes skrējēji. ( a `ļa akrisi)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Un ko dod tā;runis 2 gadi vecs tavā īpašumā? Tāpat neviens tādu nepirks

 

Nav nevienam jāmaksā, gadijumā ja saplīst vai zemē nokrīt, jo kā nekā tavs īpašums!


Var notirgot par zināmu samaksu. Es 2 gadus lietotu Iphone 4S pa 180 aizlaidu. Telefons protams ideālā stāvoklī. Nē nu ja 180 eiras tāds sūc vien ir, tad droši kādu sūdu var manā kontā tāpat vien ieskaitīt! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

4S varbūt, bet cik lietots Samsungs pēc diviem gadiem maksās?

Link to comment
Share on other sites

Kāds var pateikt kur LMT pēc tam tos lietotos telefonus nogrūž? Lietotus tak savā klientu centrā nepārdod! Kādam lombardam?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

4S varbūt, bet cik lietots Samsungs pēc diviem gadiem maksās?

 

Ja labā stāvoklī, tad kādu simtiņu tak varēs dabūt. Te runa ir par labā gala telefoniem. Protams ja tas ir kāds Corby vai cits sūc, tad tur noteikti vēl būs jāpiemaksā lai kāds paņem. :)

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka VIL te nav jau jēgas skaidroties, jo kapitālisms ir kapitālisms. Nauda ir jārauš. Pirks telefonus Tele2. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ko dod tā;runis  2 gadi vecs tavā īpašumā? Tāpat neviens tādu nepirks.

 

Tieši manas domas. Kādi cirvji ss'ā tirgo S4 (izlaists pirms 1 gada un 7 mēnešiem) un vēl prasa par to 180..200 EUR (bez zirneklīšiem), ja neviens nepērk? O_O Flagmanis, FullHD ekrāns, jaunākais Androīds (5.0) OTA, viss kā vajag - bet kur atrodas naivie, kas mēģina tādu grabažu pārdot?   :shok:

 

 Tāpēc jau ir tāds Atvērtais, lai cilvēki laiž podā samaksāto un vēl piemaksā par to, ka korpuss nobružāts un rezultātā nekas viņiem nepiederētu! Tā vietā, lai kā idioti staigātu ar SAVU tālruni, ko vēl pēc tiem 2 gadiem LMT vēl joprojām tirgos kā vienu no TOP10 pieprasītākajiem un ss'ā arī TOP pieprasītākais!    Nost ar privātīpašumu! Buržujiem nē!!! Par kopīgu īpašumu!!! Par mūžīgiem parādiem!! Par vispasaules aprobežoto proletariātu!!! URRRRRĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!!!!!!  :scenic::yahoo: 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Kāds var pateikt kur LMT pēc tam tos lietotos telefonus nogrūž? Lietotus tak savā klientu centrā nepārdod! Kādam lombardam?

 

 

noteikumos rakstīts:

Atdotās iekārtas, kas lietotas ilgāk par 2 gadiem, bet ir labā stāvoklī un bez bojājumiem, var tikt piedāvātas otrreizējā tirdzniecībā.

tātad piedāvās tos pašus 2 gadus lietotos flagmaņus, ko "nevienam nevajag"

 

Aigar: operatīvais līzings

Link to comment
Share on other sites

Nesen paņēmu vienu telefonu ar atvērto.. pēc pusgada paskatīsimies :D Ir jau savi + un savi -.. Ja esi normāls telefona lietotājs, tad tev jau nav par ko uztraukties.. vismaz pēc pusgada varēsi to nomainīt pret jaunāku un labāku.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Nost ar privātīpašumu! Buržujiem nē!!! Par kopīgu īpašumu!!! Par mūžīgiem parādiem!! Par vispasaules aprobežoto proletariātu!!! URRRRRĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!!!!!! :scenic::yahoo:

 

Tad jau būs komunisms iestājies! :D:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Labāk tiešām nopirkt interneta veikalā un miers.

 

ne visiem ir 500 EUR uz rokas, un ja ņem līzingā, tad jau reāli pofig, 40 EUR LMT un pēc 6 mēneši maini trubu uz kritāku vai līzingam un pēc 2 gadi esi krietni pārmaksājis un īpašumā vecs telefons ar labi ja 20% vērtību no tā, ko esi samaksājis par viņu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Normāli fašisti te nolasījušies... kā kādam citādākas vajadzības, kā pašam, tā heito. Un otra iezīme, ka visiem tik ļoti bail "pārmaksāt".

Pakalpojums ir jauns un domāju, ka LMT reāli sapratīs visu par to tikai apmēram pēc 9 mēnešiem - pēc 6 mēnešiem sāks atgriezties pirmās trubas un būs jāsāk realizēt. Kaut kāda ticama un stabila statistika - ne ātrāk kā pēc pusotra gada.

Par to, kam šāds pakalpojums vajadzīgs - aber elementāri. Apmaiņas studenti Latvijā - nav jāpērk kkāds ķieģelis, nopērc normālu jaunu trubu un pusgadu lieto - nezinu, kā šiem ar to visu noformēšanu, varbūt nemaz tādiem nepārdod, bet anyway.

Tad otra lieta - visādi jancīgie telefoni. Otra puse paņēma Galaxy K zoom ar atvērto. Bija šaubas, bet tagad skaidrs - telefons patīk. Pēc pusgada var atdot un paņemt parastu 2 gadu līgumu par jau daudz draudzīgāku mēneša maksu. Vai ņemt nākamo.

Vēl cilvēki, kam nepatīk saistības - ala celtniecībā strādājoši, kam šodien objekts ir, pēc pāris mēnešiem - figzin.

Jā, noteikti ir dārgāk nekā nopirkt evelatusā vai kur nu vēl. Bet šai gadījumā ir ne tikai telefons, bet arī iespēja būt nosacīti brīvam.

A par to telefonu savā īpašumā - nē, nu forši jau, bet mšudienu smārtfoni nav nekādi nokijas ķieģeļi, kas vēl tagad vienam otram stāv kā backup telefons. Pēc 3-4 gadiem tur viss bremzēs. Man bija S2, pēc 2 gadu lietošanas pārgāju uz S4, atdevu draudzenei. Palietoja viņa pusgadu apmēram, drusku ilgāk - nu viss, bremze, lēns, baterija švaka, kontakti izļurkājušies, pogas sāk čakarēties...

Man tā dažu eiro pārmaksa mēnesī (Salīdzinot ar nomaksu) nešķiet tik briesmīga. Katrā gadījumā, labāk kā ņemt sms kredītu un pirkt trubu. Un maksāt 600-700 Eur par klausuli uzreiz man arī šķiet tizli, tieši no naudas plūsmas viedokļa - protams, ja ienākumi mēnesī ir 5x lielāki, tad jā, bet, pat ja tikai 2-3x lielāki, tad tik un tā nešķiet prātīgi iesaldēt līdzekļus.

Un vēl viens būtisks aspekts - darījuma otrā pusē ir tomēr uzņēmums, kam sava reptuācija rūp.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja Tu nevari samaksāt tos 600 - 700 par telefonu, tad tev nemaz viņu nevajag. 

Ja pašam  būtu vajadzība pēc atvērtā līguma, nogaidītu vismaz 6 - 7 mēnešus. 

Labots - mekto
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Ja Tu nevari samaksāt tos 600 - 700 par telefonu, tad tev nemaz viņu nevajag.
Piekrītu, bet jādomā arī par naudas plūsmu. Es tos pārdesmit EUR mēnesī, ko par trubu novelk darba devējs, nejūtu un ceru, ka nejutīšu.
Link to comment
Share on other sites

@@mekto, ne visi pērk telefonus par 600-700.. un neredzu iemeslu kāpēc man mobilo pirkt par pilnu cenu? Tie daži € mēnesī man neko nemaina.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un vēl viens būtisks aspekts - darījuma otrā pusē ir tomēr uzņēmums, kam sava reptuācija rūp.
 

 

Paldies, vienreiz jau redzēju. aizbraucam uz 2 nedēļām ar draudzeni atvaļinājumā, pārslēgušies uz Biti. Atgriežoties stāv lapiņa pastkastītē, LMT jau paspējis sacelt haju par dažiem nenomaksātiem latiem par nomaksas telefonu (vai rēķinu? bet nu summa smieklīga), piezvanot histēriska tante no kaut kāda nagu maucēju kantora bļauj, ka uz visu mūžu parādnieku sarakstā ielikšot. Piezvanīt/SMS atsūtīt - pirms kādiem gadiem VIL teica, ka tas esot zem LMT goda, sak' klients prom - ko tur vēl ceremonēties un SMS sūtīt? Santīmus taču maksā, izmaksas, saproties!! Pa taisno iepļaut kaut kādā reģistrā, bļaut virsū - kā sacīt jāsaka, visu mūžu lai nožēlo, ka aizgājuši, pļe!! Labi, ka pastkastītē vēl atradām - mūsdienās nestabilāks datu nesējs par īsziņu tomēr.


Tāda nu mums tā pieredze ar LMT kā respektablu kantori, kam reputācija un klients vienmēr pirmajā vietā!  :pioneer:


Un jā - parādu apmaksājām, viss kārtībā, 10 minūšu laikā pēc uzzināšanas par to. Bet nu tas stils ir tik gaišā piemiņā palicis, ka vēl tagad atceros, kā sieva stresoja, kad piezvanot kaut kāda tante sāk bļaut klausulē labākajās padomju bļaurīgo resntanšu tradīcijās kā d*bila un sāk draudēt, ka tūlīt-tūlīt visu dzīvi sabojās. Ja LMT nespēj normālu attieksmi pret klientu nodrošināt arī tad, kad viņš ir kaut ko piemirsis, tad lai iet dēt.

Link to comment
Share on other sites

Tas kurš paņēma ar LMT atvērto līgumu nekad neatzīs, ka viņš ir muļķis, vai viņš ir izdarījis nepareizi (bezpersoniski). Cilvēka dabā jau ir sevi cildināt un nostādīt sevi par galvas tiesu pārākiem un gudrākiem, tāpēc ticēt ko raksta negribas. Būsim reālisti, neesam mēs Vācijā, vai Lielbritānijā un pat mūsdienās haltūrās nevaru nopelnīt, sametinot krāsniņu man pieaudzis vecis grib dot 20eiro par darbu, kas man neatpirks pat iztērētos čuguna elektrodus. Bet tas tā, valdība mūs sen par žīdiem pataisījusi, bet pie kā mēs vainīgi... Es personīgi visu ņemu līzingā, jo pat manā profesijā LV skaitos melnās šķiras strādnieks, (celtnieks, metinātājs, atslēdznieks, santehniķis,programmētājs). Maksimālais ko esmu ņēmis ir 12 mēnešiem un sūds par to pārmaksu, jo summa ko maksāju mēnesī ir gana smieklīga un pie tam mēs aizmirstam to, ka mums algu maksā arī vienreiz mēnesī nevis vienu reizi 12 mēnešos. Sāls ir tajā, ka nomājot tā nav tava prece, līdz ar to atbildības sajūta ir lielāka un ko teiks tas, kurš saplēsīs to telefonu un tādu būs sazin cik vēl. Palieku pie vecā līzinga, budžetu plānoju tā - "Cik iztērēju mēnesī nevis gadā.". Zemūdens akmeņi ir vairāk, nekā atrunāts līgumos...

Link to comment
Share on other sites

@@usver, vai nu man ir palaimējies, bet nekādu problēmu 12 gadu laikā ar LMT nav bijis. Nekādu mistisku rēķinu vai tml.

 

@@Copmanis, cilvēka dabā jau ir meklēt vienmēr to tumšo, ja kaut ko nesaprot.. nu i paņemsi līzingā to telefonu.. i pazaudēsi, vai sadauzīsi vai tml.. telefona taču tāpat nebūs un atkal būs jāpērk jauns un par veco telefonu jāturpina maksāt.. protams, šādiem cilvēkiem bez atbildības nav vērts ņemt LMT atvērto.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

CAP: man arī ne daudzu gadu laikā pie LMT. Jo sevišķi tad, kad ārzemēs esot samaksāju 700Ls par sarunām vai Latvijā - 50Ls. Vai par GPRS - 80Ls.

Bet vai atslēgties esi pamēģinājis? Tajā dzīvescikla laikā tevi par balto cilvēku vairs neuzskata un laikam speciāli gaida, kad varēs pateikt "AHĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!!! REDZ KĀ IEKRITI !!!". Tad baltais cilvēks vairs neesi. Pēc tam vēl 3 reizes ir zvanījuši, piedāvājuši nākt, solījuši tur atlaides un vēl sazinko - nu i nafig. Redzēju vienreiz no viņiem attieksmi kā pret mēslu - pietika. 

Un nekādu mistisko rēķinu vai kā tamlīdzīga - saku, bija kaut kāds maksājums par kaut ko palicis. Pierasts, ka LMT cītīgi sūtījuši SMS, ja kaut kas aizmirsts. Līguma nav - viss, komunikācija beidzas, pat ja klientam nav problēmu 10 min laikā nomaksāt to aizmirsto. Nepatīkami vienkārši, ja kāds bļauj virsū.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

versatile

Kā var būt vairāk zemūdens akmeņu, kā atrunāts līgumā? :D

Es nesaku, ka pakalpojums ir mega labs. Ir tāds, kāds ir, un, ja kāds kaut kādu iemeslu pēc grib izmantot, lai izmanto. Kaut kā visiem liekas, ka katrs pakalpojums domāts tieši viņam un nu jāiet brēkt, cik slikts.

Neredzu neko sliktu pakalpojumā kā tādā. Tad kad pēc pusgada kāds atradīsies, kam LMT ar mikroskopu būs pētījis ekrānu un piesējies švīkām - tad i runāsim un sašutīsim. Pagaidām tukša ļurināšana.

Man pašam nav atvērtais un es devaisus lietoju gana ilgi un nepērku ik pa pusgadam jaunāko. Bet es arī nesaskatu baigo pārmaksu, nezinu, kādas summas tagad,

Paskatījos korporatīvajā cenrādī. Uz S4 tas atvērtais izmaksā 2 Eur/mēnesī. 6 mēneši - 12 EUR. Oj jopcik, kas par pārmaksu...

Link to comment
Share on other sites

vienreiz izslīdēs no rokām telefons - pī (neskatoties, ka strādās un displejam nekas nebūs noticis, bet parādīsies š'vikas uz korpusa)

ejot pa ielu runāsi pa telefonu lietū (tiks mitrums) - pī (neskatoties, ka neparādās simptomi pēc tam)

 

Mēs paši taisamies šī iemesla dēļ mainīt operatoru. Uz firmu ir virs 40 iekārtām, garantijas maiņas/remonti tiek atteiktas ar 100% precizitāti. Un ja šie paši noteikumi attiecas arī uz jauno līgumu - nu tad rezulta'tu paši redzēsiet.

 

Tagad pasakat godīgi, kurš nav nekad runājis pa telefonu stāvot lietū, vai kurš nav nometis telefonu uz galda, vai nejauši tas no rokām izslīdējis .. :)

Labots - HTC
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atvērtais nav slikts, ne vārda nesaku. Cik cilvēku tik viedokļu, mans pēc kaut pus pasaule var paņemt atvērto līgumu, var arī priecāties nu galu galā ir pieprasījums ir piedāvājums. Es sasitu tā ir tikai mana problēma, bet sasitot to, kas nav mans? Par to ļurināšanu jau var tikai piekrist.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Mēs paši taisamies šī iemesla dēļ mainīt operatoru. Uz firmu ir virs 40 iekārtām, garantijas maiņas/remonti tiek atteiktas ar 100% precizitāti.

Ja Tu par LMT, tad nezinu gan. Mums iekārtu ir mazāk, remontēts viss tiek operatīvi un bez jelkādām pretenzijām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...