Jump to content

Pastiprinātājs mūzikas centra tumbām


Vilks-Dusmigais
 Share

Recommended Posts

Nobruka mūzikas centrs. Sāpīgi bija, bet nu jau tam esmu ticis pāri (tā teikt, laiks dziedē visas rētas).
A tumbas ta palika. Lai manta neietu zudumā, domāju nopirkt pastūzi un aidā. Saprotams, ka neko mega jaudīgu nevajag, bet tomēr kkā visā tajā neorentējos: uz katras tumbas stāv rakstīts šādi - speaker 65 W, 4 ōmi; subwoofer 120 W, 6 ōmi.
Man tas viss jāskaita kopā? T.i. katra tumba ir 185 W un 10 ōmi un pastūzis jāmeklē ar izejas jaudu vismaz 2 x 185 W un 10 tie ōmi?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Vilks-Dusmigais, gan jau tavs mūzikas centrs ir ķīniešu, tas nozīmē, ka uzrakstiem nevar ticēt....

tās tumbas der tikai garāžā pieslēgtas pie kaut kāda auto maģa, lai klausītos laika ziņas, vai muzonu fonā....

Link to comment
Share on other sites

Vilks-Dusmigais

Centrs pavecs JVC, bet tām tumbām nebij ne vainas, vilka labi. Man priekš dzīvokļa neko vairāk nevajag.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu, ja gribi paturēt istabā, tad pērc lietotu pastiprinātāju par kādiem 20 -30 eirām un slēdz klāt.....

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

+1 alusbudžai

 

man pat ir aizdoma, ka tās mūzikas centra tumbas, pieslēgtas pie tāda 30 einār pastiprinātāja, ieskanēsies pavisam citā kvalitātē. Tas, protams, salīdzinājumā ar aizsSaulē aizgājušā (R.I.P) muzcentra iebūvētajām mikrenēm un globāli ņemot - cik nu viņas vispār var ieskanēties. Bet brīdinu, var sanākt tā, ka būsi otrā grāvī, it sevišķi, ja paspēlēsies ar jauniegādātā pastūža augšu un basa kloķiem - sapratīsi, ka ņixua tās tuNbeles nevelk... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ja sabs ir atseviski..bezceris vajag 4 kanalu pwstuzi+ krossu. Tas tunbas nevar ne virkne ne paraleli likt.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

ja tās tOmbas ir ar 4 vadu pieslēgvietām, cjipa kur tajā skaidenes brīnumā bija arī it kā atsevišķs suba skaļrunis iemocīts (kā vecajiem PanaPanasounīk), tad tiešām vieglāk ss'kā kādu tādu muz centru nomedīt, lai bez čakara var visu saslēgt vai arī klsusīt bez tā suba. Nu karoče lamata :D

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

paņem kautkādu auto pastūzi datora barokli klāt uz kādiem 700 waķikiem un pohui skanēs

Link to comment
Share on other sites

Autor, klausi alusbundža - jams mums audiofiilis ar radiotehnikas malku :)

Un atkāpei - klausi atkal to alusbundžu un paņem pastiprinātāju par tiem pašiem 30 eurun liecies mierā - kādam laikam pietiks.

 

aa... black aligator neklausi vispār - tas tāds ludzas lauku variants.

Link to comment
Share on other sites

iedzer alu un paskrūvē traktoru - un galvenais, palīdzi topikstarterim. Tev pieredze lielāka ar lauku mūzikas lietām.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

biiveri

Iemet aci audiofīļu drāšu (vadu) tofikā, tur ar putām uz lūpām iet uz urrā... :mrgreen:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Vilks-Dusmigais

Jūs mani skumdinat. Tās tumbas tik mīļas - vēl no jaunības dienu koju laikiem. Kā lai tādām uzgriež muguru? Un jā, katrai ir 4 vadu pieslēgvietas, tjip spīkers + subis. Sanāk, ka vajag pastūzi ar 4 kanāliem. A kas tas par krossu?

Link to comment
Share on other sites

kautkaada bilde ir no taa visa pasaakuma lai saprastu kas ko jaasleedz un kas tur vispaar ir ?

Link to comment
Share on other sites

pat bez bildes skaidrs - bija periods kad daži ražotāji lika tajos bombastikos 4 kanālu ala auto mikrenes H klases...un baroja skaļruņus dalīti...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un jā, katrai ir 4 vadu pieslēgvietas, tjip spīkers + subis.

 

Te tika izmantots tā saucamais bi-amp  atsevišķs pastūzis katram skaļrunim. 

 

Diemžēl te būs tikai divi varianti - 

Vai nu labot oriģinālo pastūzi (ja tas pasākums tiešām mīļš) 

Vai nu getliņi - citu pastūzi piekombinēt teorētiski var, praktiski sarežģīti un dārgi, 

Link to comment
Share on other sites

 

 

sarežģīti un dārgi,

tpc es prasu lai nofochee kaa tas izskataas lai saprastu, cik daudz/ ko ir jeega investeet, lai piedabuutu skaneet.

 

biedri, katram ir kautkaada nostalgjija pret sev miiljaam/ tuvaam lietaam / fetisshss.... dazhi labi klausaas uz galda uzliktus 4a-28 un nemaina paradumus gadiem, ...nu kas te tik slikts ka biedrs grib savas kashteles piedarbinaat ?


 

 

4 kanālu ala auto mikrenes H klases

Oskar, kas ir H klase ?

Link to comment
Share on other sites

G vai H sauc kā gribi ....tipa dalītas barošanas vai plūstošas , kā nu kuram , pareizāk laikam G klase ar divām barošanas līnijām - kā piem. sony resīveriem. H laikam bija ar "dinamisko" barošanu .

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu kas te tik slikts ka biedrs grib savas kashteles piedarbinaat ?

 

Ne kas nav slikts! Loģiska vēlme! 

 

Domāju ka saprātīgākais (un arī lētākais) variants ir salabot oriģinālo pastūzi.  

Link to comment
Share on other sites

Nu takš standarta bi-amp pieslēgums! 

 

Vai labo oriģinālo pastūzi vai met ārā! 

 

Takš tajā pastūzī nav nekāds kosmoss, jebkurš +/- zinošs elektronikā varēs viņu sataisīt! Iespējams ka pat es varētu. Bet nu šeit ir citi biedri, piem d_l kas uz elektronikas lietām specializējas! Skaidrs ka pa sviestmaizi tas nebūs.... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

G vai H sauc kā grib

 

kaada starpiiba, kaada/cik pakaapju  baroshana mikreneem, ar to ka cilveeks grib piedarbinaat savas tumbeles straadaat ??????

 

 

Nu takš standarta bi-amp pieslēgums!

 

pat ja nestandarta ---> nu ko var cepties par shitiem terminiem, ar kuriem gala lietotaajam nekaada sakara ?

 

var tak uztaisiit to visu arii pasiivi / uztaisiit pasiivu leetaaka gala krosinju, un darbinaat to visu no kautkaaada RRR pastiprinaataaja. Gruuti ????

 

Ronald - D_L remontees kaadu vecu JVC lamatu ??? Nesmiidini :p

Link to comment
Share on other sites

 

 

var tak uztaisiit to visu arii pasiivi / uztaisiit pasiivu leetaaka gala krosinju

Var, bet tas nekādi nebūs pa velti!

 

 

 

Ronald - D_L remontees kaadu vecu JVC lamatu
 

 

Nu kāpēc? Ja klients gatavs maksāt (iespējams ka pat vairāk, nekā iekārtas tirgus cena, bet nu sentimentāla vērtība) Kāpēc gan nē... 

 

Minu ka remonts vismaz 50 EUR izmaksās. 

Link to comment
Share on other sites

Vilks-Dusmigais

Problēma bija, ka pēc ieslēgšanas ~ pusminūti paskan un slēdzas ārā, metot uzrakstu Protect. Nesu remontēt, džeks it kā sataisīja, bet pēc kādas dienas vai divām atkal tas pats. Nesu pa otram lāgam, bet galarezultāts tāds pats. Tad nu zb un biju domājis vismaz tumbas saglabāt, bet jūs savos spriedumos esat vienkārši nežēlīgi.

Link to comment
Share on other sites

Ronald, nekas shajaa zemee nav par briivu, ja neesi pamaniijis. Ir arii kaudze citu vietu kur taisa elektroniku, piem bazniicas 45 .... jautaajums tik ir, kpc autors negrib to iekaartu remonteet, varbuut ka ir veel kaadi citi apsveerumi , kaapeec.....

Link to comment
Share on other sites

tu taču pats prasīji - es atbildēju, teicu tik ka šiem iekšā H klases 4 kanālu mikrenes. un viss.


un šim ja nemaldos STK iekšā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nesu remontēt, džeks it kā sataisīja, bet pēc kādas dienas vai divām atkal tas pats.

Sanāk ka uz nepareizu vietu nesi remontēt! Tam remontētājam pa nagiem (purnu)  un lai atdot naudu! Jānes labot pie cilvēkiem kas to māk izdarīt!

 

 

ps, man te darba kolēģis iedeva labot logitec z313 "tumbiņas"  - tipa kaķis vadu sagrauzis... Vadu salodēju, neiet ... Jaucu vaļā... baroklis beigts... tālāk neskatīju, paņēmu laptopa barokli uz 12v kas man mētājas plauktā, pieslēdzu, viss iet... Tagad domāju cik par šo darbu prasīt...  gribētos kādus 20 EUR, bet paskatīju ka šī parodija par skaļruņiem jauna maksā 30 eur.... 

Link to comment
Share on other sites

oskar mans jautaajums bija vairaak par to, kaads sakars H klases mikreneem ar to ka aparaats neiet

Link to comment
Share on other sites

tikai tāds, ka stk ir grūti atrodamas - oriģinālās...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...