Jump to content

Aplikācija nestrādā ja exportē un importē atpakaļ tos pašus reģistrus


eddyboi
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Ir applikācija kura instalācijas laikā ieraksta 3 reģistrus HKLM\Software\aplikacija. 2 Subkeyi un 3 vērtības.

Ja es exportēju HKLM\Software\aplikacija uz reg failu, izdzēšu HKLM\Software\aplikacija un ieimportēju registrus atpakaļ, tad verot vaļā aplikāciju met erroru - "Ole initialization failed."

Tas notiek gan windows 7 gan xp.

Nav svarīgi kādēļ tas jāizdara, bet man vajag lai es varu ierakstīt tos reģistrus atpakaļ tā lai aplikācija strādātu. Vērtībās nav nekas īpašš -cd key, 1, un ceļš uz aplikācijas folderi(nav nekādi jocīgie simboli).

Permissioni nekādi netiek uzlikti uz registra keyu.

Ko instalācija varētu izdarīt savādāk nekā ja exportē/importē tos reģistrus? Zinu ka instalācija izmanto RegCreateKeyEx C++ funkciju lai šo registru ierakstītu.

Cik es zinu tad reģistriem nav nekādi vairāk attribūti par permissioniem un pašām vērtībām.

Diemžēl pašu instalāciju nevaru iedot.

 

Vai kādam ir kāda ideja uz ko skatīties?

 

Link to comment
Share on other sites

Process monitors ari nepalidzeja, neko ipasu neredzeju. Gan instalacijas laika gan palaisanas laika.

Link to comment
Share on other sites

Tie ireģistra ieraksti pēc tam reāli tur arī ir?

Palaist reg failu ar admin tiesībām?

Link to comment
Share on other sites

Vai ņem vērā OS un lietojumprogrammas "bitu skaitu"? Cik atceros, ja 32-bitu lietojumprogrammas izpildās 64-bitu OS, tad reģistra API strādā ar zaru HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\. Sysinternals regmonitor utilītai to vajadzētu parādīt.

Link to comment
Share on other sites

Kā es jau saku es exportēju un importēju tos reģistrus, uz xp tas ir bez wow6432Node uz win 7 ar wow6432node.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...