Jump to content

Portatīvais mākslas studentam


zeltaporteris
 Share

Recommended Posts

zeltaporteris

Bļin jā aiziet jau beztēma bet besī MOPŠI kuri neko tālāk par savu locekli neredz... ........

Vot tad sēdi savā kaktā... rij savu sauso barību (noteikti sterilizētiem kustoņiem) un nerej uz garām ejosīem pieaugušiem cilvēkiem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Peleecis

    9

  • Ronalds

    16

  • zeltaporteris

    11

  • x_rays

    13

Arī meklēju kompi apmēram tajā pašā budžetā.

Lenovo Essential B590 VS HP ProBOok 430 G2. 

Lenovo procis nedaudz labāks (cik nespeciālists var netā saprast), bet HP par kilogramu vieglāks.

Kādas domas profesionāļiem? (Arī studijām, ikdienai (nets, filmas), pāris reizes nedēļā tiks vazāts pa Rīgu šurpu turpu). 

 
Link to comment
Share on other sites

Bet man patīk melni bmw ne balti. 

 

Es tākā vairāk par dzelžiem ne dizainu, vai vāka krāsu gribēju uzzināt.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Blakus forumā edzis.jpg tirgo jēdzīgu elitebook'u ar i5. Ap 300 kkur bija.

Ja vēl nav "aizgājis".

Link to comment
Share on other sites

Lenovo - vismaz jēdzīgs procesors un matēts ekrāns. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kad nopērc, ieliec bildes, varbūt IRL nav tik drausmīgs.

Da nu kāda šķirba kā izskatās? Kaut Sarkans ar baltām puķītēm, ka tik funkciju pilda... :dornis:

Link to comment
Share on other sites

Man dizains ir svarīgs... un cena... un jauda. Tāpēc parasti nevaru izlemt, ko pirkt, jo visi trīs kopā neiet.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man dizains ir svarīgs... un cena... un jauda. Tāpēc parasti nevaru izlemt, ko pirkt, jo visi trīs kopā neiet.

 

Parasts melns Tjatļeps bez nekādiem bling bling akcentiem. Iespēja radošām izpausmēm! :)

Link to comment
Share on other sites

Kas tur tik traģisks kompi apinstalēt? Viegls uzdevums, kas pa spēkam katram sakarīgam pamatskolniekam. Nav nekāds serveris, divas nedēļas papēti tutolrialus, māki ingliš un viss notiks.

Te vēl XP instalācija reizēm pasniegta kā sasniegums. Salīdzinot ar W2000 tā ir atpūta. W7 vēl vieglāk kā XP utt. Pat W2000 jebkurš tehniski domājošs ar anglenes prasmi uzliks. Tas nav datoru remonts, kur pieredzi ļoti vajag.

Pelēcis, Tu vari par labajiem monitoriem sīkāk pastāstīt? Tiem ar ko lielas fočas, grafikas labi taisīt?

Link to comment
Share on other sites

 

 

divas nedēļas papēti tutolrialus

Labs! Cilvēkiem tā vien nav ko darīt, kā nedēļām tutoriāļus pētīt...

Link to comment
Share on other sites

XP vispār tutoriāli neskatījos. Parasti es instalēju ēdot pusdienas vai vakariņas, daudz piepūles tur nevajag. W2000 pētīju ilgi, kamēr paziņas zārku apinstalēju, vēlāk šis pats ir pārinstalējis no nulles, ir pensijā un tad?

To defektu meklēšanas ir cita opera. To es parasti nedaru.

Link to comment
Share on other sites

 

 

divas nedēļas papēti tutolrialus, māki ingliš un viss notiks

 

Stipri sen, kad Win Vista tikko bija iznākusi, ar nekādām tehniskajām priekšzināšanām liku Win XP ar bakstīšanas/analīzes metodi. Pēc pāris stundām bija strādājošs Windows. Nu tā kkā. Tā kā viss ir iespējams un Win 7 un uz priekšu var uzlikt pat galīgs āpsis. Vienīgi, cik taisni, tas jau ir cits stāsts :)

Link to comment
Share on other sites

Kamēr tas ir legālais vinda, ievērojot MS vadlīnijas, līki neuzlikt.

Cits stāsts ir ar kreisajiem.Jāzina kā, paši zinat ko izdarīt un ko setingos darīries.

Gribējās lai kāds pieredzējis par moņiem, displejiem priekš fočām un mākslas sīkāk pastāsta, iesaka.

Labots - beryl
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

5€ Windows + 5€ draiveri + 5€ programmas

 

Mopsi par tādiem cipariem tikai savējiem var! :D Klientam tas viss jāreizina kā minimums ar 2.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pelēcis, Tu vari par labajiem monitoriem sīkāk pastāstīt? Tiem ar ko lielas fočas, grafikas labi taisīt?

Par labajiem moņiem finances dzied romances . Pats apstājos uz viduslīnijas - HP ar IPS matricu . Iespējams ka vajadzēja iespringt , taču ... visu  dzelžu sakalibrēšana , vienā kopējā dziesmā man bija un ir ķīnas ābece . Ir mēģināti visādi , un pat krietni dārgi kalibratori , taču beigās pacietība , jūra izdrukātu papīru + čujs un ņuhs , ir devuši labākus rezultātus . Tapēc arī apstājos monitora ziņā ne pie tā labākā gala . Galvenais lai toņus un pustoņus attēlo ... man kaut kā ir aizdoma , ka krāsas pareizi nerāda neviens monitors..., un tad , ja ir jāsekso , tad labāk ar lētāku , ka tik tas lētais ir uz seksu pierunājams :D .Protams .. nosacīti lētais .

P.s a mož es vienkārši nemāku kalibrēt . Vai arī ... ko līdz mana superduper kalibrēšana , ja lielākā daļa ļaužu savos nekalibrētajos monitoros redzēs sū ? Un tam visam vēl klāt kaut kā fotokamera un printeris jāpiejūdz . Vienvārdsakot ... murgs

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Ar instalēšanu nepietiek, lai būtu datorists. Instalēt visādas kreisās kakas vispār neatmaksājas. Kas var tikai instalēt, vairāk nopelnīs lielveikalā. Katrā ziņā es nevienam kaut kādus sūdus kreisos netaisos meklēt un likt. Kas grib, pats dara ko grib un saliek ko grib.

Kuri arī prot instalēt serverus un remontēt datorus, papildus tam instalē parasto useru kārbas. Izdevīgāk tiem, kas prot labot arī mobilos. Tiem datoristiem daudz jāzina lai iztiku nopelnītu.

 

Monitoru modeļus Pelēci nevari ielikt?

Link to comment
Share on other sites

Sestdienas pēcpusdiena, iesākts alus un pārdomas. Te izskanēja doma, ka portatīvajos datoros priekš mākslas studentiem i7 procesors ar U burtu ir fubla. Kā būtu ar pamatojumu, kas tieši varētu nevilkt, piemēram ja procis būtu i7-4510U? Kuras būtu tās programmas, kas nespētu darboties normāli uz tāda aparāta? VGA tur būtu Geforce 840 ar 4GB un RAM 8GB. Tiešām tur būtu viss slikti tādā konfigurācijā? Nujā cenu kategorija ir, protams, virs €300, bet jautājums tīri tehniskas, ne finansiālas dabas.

Link to comment
Share on other sites

kas tieši varētu nevilkt, piemēram ja procis būtu i7-4510U?

 

Vismaz dažām spēlēm noteikti būtu par īsu :D

 

Un ātrāku proci (un vispār niknāku pc) vajag, ja gribās 3d multenes taisīt un renderēt, kā arī full HD video apstrādāt. No +/- ikdienas pielietojumiem vairs nekas nenāk prātā.

(Par ātomsprādzienu un F1 bolīdu aerodinamikas modelēšanu šeit nerunāsim) 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vismaz dažām spēlēm noteikti būtu par īsu

 

videokartei ātrāk būs par īsu kā procim. 

Link to comment
Share on other sites

@@x_rays,

 

Par kādām prasībām tu runā? Par minimumu kas nepieciešams lai kādu softu palaistu vai par to, kas vajadzīgs lai komfortabli ar kādu programmu strādātu?  

3d modelēšana un fullhd video apstrāde ir vienas no retajām jomām kur ar viduvēju pc nepietiek.

Link to comment
Share on other sites

Doma tak ir priekš studenta, ne jau profesionālim, kas ar to pelna €€€€. Un portatīvs tāpēc, ka darbosies i koledžā, i bibliotēkā, i mājās un kur tik vēl ne. Man kautkā liekas, ka šī specene priekš portatīvā gan varētu būt diezgan virs viduvējā. Tieši tāpēc gribējās konkrētas programmas zināt, kam toč ar šo būs pa īsu, lai varbūt atteiktos no domas par portatīvo un dēļ softiem tomēr vāktu vēl vienu kārbu mājās. Bet nu portatīvais būtu labāks no mobilitātes viedokļa.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Doma tak ir priekš studenta, ne jau profesionālim

 

Priekš studenta šāda konfigurācija ir perebors! pat i3 (vai pat pentium) cpu spēs izdarīt visu kas studentam vajadzīgs!  

Link to comment
Share on other sites

Nu man tas students ir diezgan advancēts un ar ambīcijām. Izdara daudz vairāk nekā tiek prasīts.

 

Vienkārši ja izskan doma, ka i7 ar U burtu ir fubla, tad gribas dzirdēt tam pamatojumu.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu man tas students ir diezgan advancēts un ar ambīcijām. Izdara daudz vairāk nekā tiek prasīts.

 

Nopērkot dārgu pc, cilvēks gudrāks nepaliks.

 

 

 

Vienkārši ja izskan doma, ka i7 ar U burtu ir fubla
  Vai ne... Nē nu ne jau visi ar Bugatti veyron braukā..... 

Tas ir viens no jaudīgākajiem laptopu cpu..... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas ir viens no jaudīgākajiem laptopu cpu..... 

tu saspiedies? tas ir ultra low power CPU, jaudas ziņā viņš ir līdzvērtīgs paaudzi vecākam i5-M.

 

varbūt viens no jaudīgākajiem starp vājajiem ultra low power, bet ne jau starp portatīvo procesoriem...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nopērkot dārgu pc, cilvēks gudrāks nepaliks.

 

Tas kaut kā nepamato sūdīgu instrumentu pirkšanu, vēl jo vairāk ja to var atļauties un lietotājs spēj to izmantot...

Link to comment
Share on other sites

Te tak biedri augstāk izteicās, ka ar U burtu nekādā gadījumā neņemt. Es tad nu gribu saprast vai tiešām tur viss ir tik slikti. Ronaldam, man students ir starp labākajiem koledžā, un man nebūtu žēl investēt, jo atdeve ir redzama.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Te tak biedri augstāk izteicās, ka ar U burtu nekādā gadījumā neņemt. Es tad nu gribu saprast vai tiešām tur viss ir tik slikti. Ronaldam, man students ir starp labākajiem koledžā, un man nebūtu žēl investēt, jo atdeve ir redzama.

 

jāskatās konkrētā laptopa cena. vai bāliņi vāju proci netirgo pa i7 M cenām.

 

bottleneck tāpat būs uz videokartes nevis cpu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

jaudas ziņā viņš ir līdzvērtīgs paaudzi vecākam i5-M

 

Un kas portatīvam datoram ir svarīgs? Enerģijas patēriņš un autonomās darbības laiks nav svarīgs?

Un pēc Tava apgalvojuma sanāk ka i5-m nav pietiekami jaudīgs cpu,....  (Tad jautājums kam nav pietiekami jaudīgs????) 

 

 

ti. Ronaldam, man students ir starp labākajiem koledžā, un man nebūtu žēl investēt, jo atdeve ir redzama.
 
Kāpēc gan kāds domā ka ja bērns lietos dārgu tehniku viņš būs veiksmīgāks? Varēs pazīmēties kursabiedru acīs? (nu pazīmēties savā laikā ir diezgan svarīgi, arī fakts....) 
Es piemēram strādāju ar 6 gadu vecu AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5400+ 
Ne jau tāpēc ka man nebūtu naudas nopirkt ko jaunāku un ātrāku, bet vienkārši nav vajadzības! Esošais pc, kam cpu  passmark ir "tikai" 1418 punkti. (vairākas reizes mazāk kā i7 ar u beigās) lieliski tiek galā ar manām vajadzībām (bilžu apstrāde, cik nu man vajag, programmēšana, tīklu administrēšana, par word/excel pat nepieminu). Spēles tiesa gan nespēlēju. 
 

 

bottleneck tāpat būs uz videokartes nevis cpu
Kam ? Spēlēm? Spēlēm jā! Bet darbam nekādi!  

 

 

jāskatās konkrētā laptopa cena. vai bāliņi vāju proci netirgo pa i7 M cenām.

Šim piekrītu!  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kas portatīvam datoram ir svarīgs? Enerģijas patēriņš un autonomās darbības laiks nav svarīgs? Un pēc Tava apgalvojuma sanāk ka i5-m nav pietiekami jaudīgs cpu,....  (Tad jautājums kam nav pietiekami jaudīgs????) 

 

tad tu mēģini ieskaidrot, ka tas ir bez maz vai top 5 jaudīgākais CPU kāds vien laptopiem pieejams, tagad kaut ko muldi par strāvas patēriņu... 

 

hasweli arī bez visa U neko netērē, un videokarte tiek piejūgta tikai uz "on demand", man 4. paaudzes i5 M velk 8h vidējā režīmā- chrome ar pāris tabiem un pāris programmām nedarbinot neko smagu (cpu max 20-25% noslodze). protams viss atkarīgs no konkrēta modeļa, bet pa lielam arī par autonomo darbības laiku ierāvi auzās.

 

 

 

Kam ? Spēlēm? Spēlēm jā! Bet darbam nekādi!  

kādām vēl tev spēlēm, video renderēšanai un tādiem sūdiem. tu te esi iedomājies, ka tapēc ka tu lieto vecu AMD bez videokartes, izmanto tikai IDE un photoshop, kuram atliektiem galiem pietiek ar HD4000, un MS word tad uz pasaules nav cilvēki kas darbina softus, kas griežas uz videokartes?

 

man sieva taisa rasējumiem vizualizācijas uz ptogrammas lumion ar 740m karti, to programmu ar intel HD4000 nemaz nevar atvērt (speciāli jāmaina nvida kontrol panelī no on demand uz force use), un renderēt 1440p 60fps 30minūšu filmiņu var nedēļu, bottleneck ir tieši 740m nevis CPU kā tu te mēģini iestāstīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Photoshop filtrs rēķināsies 2x ilgāk
 

0.5 sekundes vietā - vienu ;) 

 

Savā laikā taisīju A4 žurnāla vāka bildes uz p4 @ 133 mhz...... Skaidrs ka salīdzinājums nekorekts un uz tādu gemaroju un gaidīšanu neviens mūsdienās nebūs ar mieru (un nav arī vajadzīgs!)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...