Jump to content

Bezvadu austiņas Sony MDR-RF855RK


zertan
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir doma iegādāties bevada austiņus Sony MDR-RF855RK no šejienes http://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/sony_mdrrf855rk

Bet ir jautājums, vai kāds ir vispār tā saskāries ar bezvadu ausīm priekš datoru (mūzikas klausīšanai, spēļu spēlēšanai utt)?

Kādas ir atsauksmes par bezvadu ausīm un kādi ieteikumi, un kā tur ir ar tiem trokšņiem?

Link to comment
Share on other sites

Vienam paziņam ir paR padsmit € lētākas sony bezvadnieces - fons esot baigais.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

jā, kautkādām lētākām sony fons tiešām baiss. Daļēji tika risināts nogriežot uz ~35% un avotu skaļāk. 

Link to comment
Share on other sites

man ir kaut kāds vecāks modelis, cena bija līdzīga. 845R laikam.

sākumā bija labi un tad vienā brīdī kaut kas notika un parādījās tas fons. kāpēc tā arī neizpratu, ausis joprojām stav pie tv noputējušas un nav izmantotas gadus 3.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādas ir atsauksmes par bezvadu ausīm un kādi ieteikumi, un kā tur ir ar tiem trokšņiem?

 

Iesaku Sennheiser, lietoju jau gadiem. Aktīvā lietošanā ir RS180 un RS170.

Fons nenozīmīgs, jo raidīts tiek ciparos.

Tiesa, lētākās maksā 3x vairāk nekā tavs Sony modelis.

 

AKG arī bija foršas, tām gan bija fons. Bet pēdējais modelis bija kaut kāds lēts joks.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, paldies par atbildēm.

Vēl man radās tāds jautājums, a kādas austiņas ir labākas, ar frekvenci (šim variantam laikam ir tas fons), ar bluetooth un kādi tur vēl var būt ?

Šajā lietā man vienkārši ir melna bilde :D

 

Vienkārši izskatu dažādus variantus kas kā, jo ausis ir domātas dāvanai...

Labots - zertan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Negribu veidot jaunu tēmu!

Kāds var pateikt, kā skan bluetooth austiņās mūzika (mp3)? Ciešami?

 

P.S Cik atceros bluetooth pirmsākumos bija varen lēns savienojums, kas pāris megabaitu lielu failu sūtīja ntās minūtes...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ikdienas gaitās to atšķirību nejutīsi, nav iemesla tik ļoti iedziļināties, ja tev pie auss bļaus tantuks vai mašīnas brauks garām. Ņem, kas ir pa kabatai un liekas pieņemamas pašam.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ir kads lietojis Sony mdr-10rbt? Pats svarigakais lai butu ertas, skanjas kvalitate nav tik svariga, jo parsvara izmantoju skatoties visadus tutorialus. Pasutiju no Amazona un tagad saku domat vai bij ta verts un ir kas sapratigaks tani cenu kategorija.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Man pašam ir bezvadu austiņas no creative! Pats no savas pieredzes saku, ka nekad vairāk nepirktu bezvadu austiņas, šitās kā salūzīs vai būs brīva nauda pirkšu labas ar vadu un tikai. Kas nepatīk?

 

1) Visām bezvadniecēm ir usb puļķis ar savu iebūvētu skaņas karti, tas nozīmē, ka ja gribēsi mikrafonu lietot, nekādi sound boosti nestrādās, ja nu vienīgi ražotājs par to būs parūpējies, manā gadījumā nav un piemēram ts3 daudziem nākas likt pat +15 db uz manis, lai varētu dzirdēt. Attiecīgi, ja izmanto kādu ne iebūvēto skaņas karti, tai arī zūd pilnīgi jebkāda jēga.

 

2) Bezvadu savienojums nav nemaz tik labs, dažreiz pats kaut ko noraustās un atslēdzas, kā arī trešajā istabā nemaz vairs nedarbojas, praktiski labi darbojas tikai tajā istabā kur esi.

 

Varbūt tagad jau ir bijis kāds lēciens uz pozitīvu pusi, jo savas creative pirku kādi 4 gadi atpakaļ, bet nu vairs noteikti es neņemtu bezvadnieces.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Visām bezvadniecēm ir usb puļķis ar savu iebūvētu skaņas karti

Vaitad sim austinam ir USB pulkjis? Ka tad tu vinjas saparotu ar telefonu?

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Tāpēc jau saka ka tehnoloģijas noteikti gadu gaitā ir attīstījušās.

 

Lai nu kā tā ir mana pieredze, un krietni iesaku pagūglēt kas un kā darbojas ja vēlies pirkt bezvadnieces.

Labots - EpicDamage
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...