Jump to content

Neatpazīst mikrafonu Skaipā!


osmans
 Share

Recommended Posts

Laba diena. Situācija ir tāda, ka skaips neatpazīst mikrafonu. Rāda, ka nav. Papildus info izmet, ka "Nevar noteikt skaņas karti". Tehniskā ziņā viss ir sasprausts kur vajag, bet rezultāta nav. Ko iesākt?

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Jā, skaņa ir. Tikai neatpazīst mic. Kad zvanu, mani neviens nedzird, bet es dzirdu, ko runā.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Kaut kāds realtek vaii via hd audio deck nepalīdzēs?

 

Audio recording caur iebūvēto ierakstu programmu var izveidot?

Link to comment
Share on other sites

Iekš recording devices sound control opcijās mikrafonu ka tas iesprausts atpazīst?
Skype skaņas opcijās citas izvēles nav izņemot tas kas tur pašreiz uzlikts izmantot kā mic?

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu tad kāp savā Nissan Mikra un brauc nakuj.

Mikrofons visticamāk atslēgts/noklusināts OS iestatījumos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

izmet, ka "Nevar noteikt skaņas karti"
  Nu tad ar šo arī jāsāk. Ja reiz Skaips "neredz" skaņaskarti, tad protams, no mikrofona (kurš taču pieslēgts skaņaskartei) nekas netiks saņemts. 

1. Tas tā jau no sākuma, vai agrāk strādāja ?

2. Skype settingos skaņas iekārtas pareizās saliktas? 

Link to comment
Share on other sites

Agrāk strādaja skaips, viss.  Nomainīju no xp  uz win7 un tā pati shēma vairs nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad meklē vien vainu līkā konfigurācijā (skaņaskartes, skaipa) vai draiveru neesamībā. Sāc ar to, ka paskaties, vai vispār redzams, ka mikrofons piesprausts un ja ir - vai pagrabinot to, redzams, ka reaģēpost-602-0-24586200-1414095572_thumb.png. Tad jau redzēs, kur tālāk rakt.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Man sen atpakaļ bija tas pats joks ar EEE PC-701, ļoti vecais Skype gāja, bet jaunāki vairs nē. Tā arī neatradu problēmu! Nopērc "USB - sound card" - 5€, tā es vismaz atrisināju šādu situāciju.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Taka mani nedzirdēja bija visai amizanti :D skype pie cilvēka uzspiežot uz zonas mikrafona iestatijumos man div mikrafoni vai kas radijas, viens ķip datora skaņas karte utt, to tur parmainot viss aizgaja   

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...