Jump to content

Par OnePlus One (plusi/mīnusi)


ptsns
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Nu tad meklē 1000 pirmo aplikāciju, čerz kuru darīt to kas jau ir Android iebūvēts.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Edzhua

    24

  • Bonifacijs

    35

  • INTRASERVERNET

    19

  • ptsns

    17

INTRASERVERNET

Nu droid galvas. Es joprojam p*'%£#-+ ar Android in Vienna bridi metisu prey sienu. Es esmu jau atsledzis jebkadus spellchecker bet shamais joprojam labor. Kur in ka atsledz laid nelabo kljudas. Sadi rakatot tekstu nelabojot saturu izmaina vinjs savus vardus. In gas man besi ara.

 

P.S. Jaa in veel jautajums, kaa izdzest Android data backup no Google. Atsledzot kjeksi Backup & Restore pec Hard reset android saak likt applikaacijas vissas. Pat Kura's sasodīts esmu iznjemis no Sava's app listed pilniba. In iznjemot kjeksi no restore apps after reset taapat gas notiekas. Muah...

Kur tad visi droidisti palikushi. Katraa teemaa peerku droid telefonu, bet kad nu ir suudaa, tad visi apmeeram, es nelietoju, kas ir android?

Padalisos ar savu foto.

https://forums.oneplus.net/attachments/tmp_22944-wp_20141205_13_23_14_pro-2-100849157-jpg.206169/

Labots - Rizla
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Hmm, nu man piemēram nav tādas problēmas, ir kaut kādi appi kas ir orģinali paredzeti OnePlus One, nu lai viņi ir un atjaunojas kā vēlas, es vienkārši esmu Setings - Trebuchet - setings - Drawer - Hidden apps pielicis ķeksīšus pie 23 appiem kurus vairs nekad nevēlos redzēt kaut kur uz sava telefona un vsje, neredzu ar, un ēst viņi neprasa.

Nelietoju Google Play lai uzliktu sev vajadzīgās programmas un nekādus backupus arī nē, kā arī nesaprotu priekš kam to vispār vajag. Ir kaut vai tas pats vecais labais Dropbox un vajag vien pirms pilnīgas telefona nograušanas eksportēt telefonu grāmatas ierakstus, iesviest tos iekš Dropbox faila izmērs kaut kādi 50 kb, tas arī viss backups. Parējo (akp failus, kaut kādas savas mūzikas, video foto, dokumenti jau tāpat ir iekš Drobpox ) var no kompja pa vadu iekačāt vēlāk un 5 min laikā uzstellēt. Tas viss protams ir tad ja uzliek mīksto uz imperiālistu vēlmi noraut centu par visu ko vien var, nu ko paši vainīgi ja uztaisa tā ka cilvēkam kas par to ir samaksājis  no tā vēl rodas Rizla minētās neērtības

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nekad un principā

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ir sava pozitiivaa puse neperkot applikaacijas un ir sava pozitiivaa puse peerkot. Es esmu par applikaaciju iegaadi, ja vinja pilda savu funkciju un nav sapistas reklaamas, tad esmu gatavs un to daru, perku applikaacijas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Šodien arī tiku pie OnePlus One no ss.lv - pāršūts ķīnietis, bet starp šo un "international" versiju jau maza atšķirība (daži 4G tīkli etc, kas vajadzīgi tikai USā). Varbūt kādam ir lieks screen protektors? :) Pamanīju, ka tagad arī dažos interneta veikalos tepat sāk parādīties, bet cenas sākot ar 400 (no citas puses tā ir 2 gadu vietēja garantija).

 

Runājot par pašu telefonu - jo tālāk, jo vairāk sajūsmā, tik cerams, ka soft touch vāciņš pārāk ātri nenobružāsies.

Link to comment
Share on other sites

soft touch vaacinju var pasargaat ar liidziiga materiaala aizsargvaacinju :) 
Vieniigais keisnsh kursh mani ieintereseeja un iespeejams kura deelj sajuutas buus liidziigas,kaa panjemot rokaas bez keisa.




http://ru.aliexpress.com/item/colorful-high-quality-case-for-oneplus-one-phone-case-with-retail-box-and-screen-protector/1913461506.html Labots - guess
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Sievai dikti patīk šitāda veida:

 

Neatceros vai tieši no šitā pārdevēja ņēmu, bij dārgāk kaut kas ap 22, bet nu izskatās uz mata tāpat, ir nudien kvalitatīvas ādas sajūta un foršā piesūceknīsu fiška kas pati pamodina telefonu atverot case

http://ru.aliexpress.com/item/Original-Leather-Case-Cover-For-Oneplus-One-plus-one-OPO-mobile-phone-Case/1982359126.html

 

Pats paņēmu zilgani caurspīdīgas krāsas silikonu pa ap 4, bet finālā dikti iepatikās līdzi nākošais cietas caurspīdīgas plastmasas tipo organiskais stikls case

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vieniigais keisnsh kursh mani ieintereseeja un iespeejams kura deelj sajuutas buus liidziigas,kaa panjemot rokaas bez keisa.

Tāda veida keiss ir sūds, man ļoti līdzīgs vāks nepasargāja G2 no ekrāna saplēšanas. Jo viņš neaizsargā ekrāna malas augšā un apakšā. Ja veiksmīgi nomet, tad ekrāns ir kirdik. Vajag kaut ko tādu + plēvi. Gan jau priekš OPO arī ir saražoti. Nu vai flip keisu, bet neērti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kuriem ir nosegti stūri
Visi stūri, visi. savādāk, būs kā ar manu gādivi. (Ne)veiksmīgi nokrīt uz flīzēm ar kanti, kas nav aizsargāta un kaput...
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cik lasīts, G2 vispār tāds trausliņš gadījies. Kā zemē, tā stikls beigts.

Link to comment
Share on other sites

Domaaju tas pelosi keis ir tik pat ciets cik Žaks Noriss ieteiktie,veel treknaakaa keisaa galiigi negribeetos pakot iekshaa...
opo bamperii buus smagi izkropljots...ar sasistu displeju protams veel tragjiskaak,bet nu... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik lasīts, G2 vispār tāds trausliņš gadījies. Kā zemē, tā stikls beigts.

Hz, iespējams, no apkārtējo statistikas, G2 ir ļoti trausls (pazīstu 3 lietotājus, visiem pisec). No citas puses, kolēģis savu G2 esot visvisādi mētējis, pat pa kāpnēm, kamēr ekrāns tomēr tika sasists. Es gan veiksmīgāks lietotājs, kā snaipers, jopta, ar pirmo reizi :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ciets jau nenozīmē ka slikti sargā. Pats pirms nedēļas ar Xperia pārbaudīju cik labi ir, kad tomēr uzliek 3 dolāru pusbiezo keisu. Tieši uz stūra nogāja pret flīzēm un keisam tikai skramba.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Kur un pa kādiem ceļiem lētāk/ātrāk iegūt savā īpašumā OPO? Protams, nevēlos lieki maksāt visādām muitām, ķīniešiem utt.

Link to comment
Share on other sites

Tipa negribu maksāt bet telefonu gribu?Cik zinu uz bāliņvalsti pa tiešo šie nesūta,ar starpniekiem jādarbojas vai uz ss.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Lietoju originaalo OnePlus flip case. Teiksu godiigi, super nostraadaats. Vaacinja priekshpusee ievietots iekshpusee metala plaaksniite. Patiik ka aizverot ekraans noblokjeejas un atverot atblokjeejas. Pasuutiishu tagad OPO docking station.

http://www.fuzzdock.com/

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

 

 

Tipa negribu maksāt bet telefonu gribu?
 

 

Tipa negribu lieki pārmaksāt visādiem starpniekiem utt.

Līdz šim jēdzīgākais ko biju atradis, bija http://oneplus.eu/

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Lietojot nu jau 2 Oneplus One nu jau 2 mēnešus esmu atskārtis ka  atšķirībā no agrāk lietotajiem Samsung S3 un Note, patreiz abiem ir nepārtraukti ieslēgts GPS un mobīlais internets un neko ar vienu uzlādi tur apmēram 2 dienas vidēji intensīvi darbinot ekrānu. Vēl esmu pamanījis ka nav bijusi ne reizi vajadzība aiztikt slēdzi kas parslēdz ekrana automātisko pagriešanos grozot telefonu no off uz automatic un atpakaļ - Samsungiem to bija jādara regulāri jo navigācijaj bij vajadzīgs automatic a visam pārējam off - savādāk tracinaja ar savu nemitīgo grozīšanos nevietā. Onplus One tā nav, kaut kas algoritmā ir savādāks vai sensoru jūtība savādāk noregulēta, vai vienkārši ieradumu maiņa lietojot FullHD ekrānu, bet nu ne reizes nav bijis tā ka pagrieztos tad kad to nevēlies.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Šim gan jāpiekrīt - SGS visu laiku nācās lokot ekrāna pagriešanos, jo to darīja ik pēc mazākās kustības..

 

Izlasīju, ka pāršūtajiem ķīniešiem nesanāks dabūt virsū automātisko 4.4.4 updeitu priekš CM (pašam pagaidām 4.4.2), bet tas salīdzinoši vienkārši izdarāms arī manuāli.

Link to comment
Share on other sites

nē nav :D 

vinam neviena tāda nav. ja problēmas sūtit telefonu atpakļ uz viņu biroju :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šim brīnumam ir oficiālais servisa pārstāvis Latvijā?

Nē. Viņu pat nopirkt LV īsti no veikala nevar.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Reku var jau paķert pa 400. Būs tev 2 gadi pārdevēja garantija :) bet ja kas salūzīs - tik un tā sūtīs uz Ķīnu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

neesamiibu kompensee verkja veiktspeeja un cena
300 eiro vērts lūznis sirdi nesildīs. Loģistika ( nepieciešamības gadījumā) uz Ķīnu turp atpakaļ + ebļa ar muitu arī sirdi un maku nesildīs. Es saprotu ka cilvēka optimisms ir bezgalīgs, bet vai tas tiešām ir to vērts?  
Link to comment
Share on other sites

Ir!Un ko tagad?!Teiksi nee nav un jaapeerk viss elkorveidiigajos kantoros,jo tur ir superduper garantijas,smaidiigi un laipni paardeveeji+kosmisks uzcenojums?

Link to comment
Share on other sites

Reku var jau paķert pa 400. Būs tev 2 gadi pārdevēja garantija bet ja kas salūzīs - tik un tā sūtīs uz Ķīnu.

Zini kur viņi ir spējīgi sūtīt? Uz pieciem burtiem  

 

 

Ir!Un ko tagad?

ja ir tad apsveicu un novēlu to labāko. Un neraudāt ja kas notiek. Pārējo ūdeni par elkoru utt. varēji paturēt pie sevis, tev tāpat sajēga par to visu ir tuvu nullei

Labots - m2tv
Link to comment
Share on other sites

m2tv,esi apdroshinaajis visu ko sniedz shii briizha piedaavaajums no apdroshinaataajiem,ja nee tad aidaa uz kantori,a ja kas notiek,naaksie raudaat...

Link to comment
Share on other sites

 

 

jebkuru programmu kas kaut reiz parāda kādu reklāmu vai citu gļuku momentā nahrenizēju uz visiem laikiem
Ja programma ir sakarīga var arī nopačot  lai reklāmas nerāda

@@guess,Nedaudz pārfrāzējot šībrīža Latvijas futbola izlases trenera sacīto" Ar muļķi nevajag strīdēties, pats par tādu paliksi" 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kur un pa kādiem ceļiem lētāk/ātrāk iegūt savā īpašumā OPO?
 

 

Cena mainās atšķirībā no valsts. Sūtot uz UK sanāk ap 360eur, Somija 312eur, Vācija 310eur...

 

Es atradu paziņu Vācijā, kam nosūtīt opo un viņš atrada paziņu, kas brauca uz Latviju, kopējās izmaksas 310eur... vajag tikai pacietību :)

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Varbut veel kaads lieto Firefox uz sava OnePlus One, tad ir pamaniijis ka youtube u.c. video nu nerada normaali (kads iemesls ka uz OnePlus One ir shads bugs nav skaidrs). Tas ir labojams atsledzot dzelzhu dekodesana. Taatad firefox parluka ierakstam about:config

tad augshpuse mekletaajaa ierakstam:

media.stagefright.omxcodec.flags

Un nomainam no 1 uz 8. Tas nav nekas unikals ne kas jauns. Ceru ka kadam vel noderes.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vai vēl kādam ir gļuks ar atjauninājumu XNPH38R uz oneplus one tālruņa? Ielādējās update līdz pusei, telefons rebootojās, taču atjaunināšana nenostrādā. Nekāds errors neizlec.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Slinkums salīdzināt burtus, bet 1 atjauninājums uz abiem ģimenes OPO neliekas virsū, startējoties pēc reboot paziņo ka nevar atrast kur viņš ir, manuāli ar nav ne jausmas kur viņu meklēt, nu ar par cik viss darbojas, tad i neiespringstu risinājuma meklējumos

Link to comment
Share on other sites

Burti nav jāsalīdzina, tikai cipari :D Šobrīd ir 33R un neapdeitojās uz to 38R. Lūdzu pačeko un nomierini, ka tā tam jābūt :D

P.s. Ir kāda precīza info, kad varētu iznākt čupačups uz OPO?

Labots - Edzhua
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

ir 22R un es neiespringstu, parādīsies kāds 56R tad arī sākšu domāt :)

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...