Jump to content

Par OnePlus One (plusi/mīnusi)


ptsns
 Share

Recommended Posts

nj'ā man caur preorder no uk sanaks ap 340EUR :/ 64GB versija 

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Edzhua

    24

  • Bonifacijs

    35

  • INTRASERVERNET

    19

  • ptsns

    17

Jautājumi agregāta lietotājiem:

1.Kā ir ar uztveršanas kvalitāti? Vai zona nepazūd?

2.Pie kādām slodzēm un cik ilgi tur akumulators?

3.Kā ar GPS? Ātri "ķer" signālu? Ar WAZE darbojas un GPS signāls nepazūd?

Link to comment
Share on other sites

Jautājumi agregāta lietotājiem:

1.Kā ir ar uztveršanas kvalitāti? Vai zona nepazūd?

2.Pie kādām slodzēm un cik ilgi tur akumulators?

3.Kā ar GPS? Ātri "ķer" signālu? Ar WAZE darbojas un GPS signāls nepazūd?

 

1. Bez problēmām (LMT, 4G). Problēmas nav noverotas.

2. Ir pagajušas 15h akumulators rāda 54%. Tika noslogots vidēji (4G, Facebook, Instagram, Twitter, Gmail, ekrāns 100%). Netika lietots WiFi, AP. Līdz rītdienas vakaram izvilktu.

3. Problēmas nav noverotas.

 

P.S. Humoru mīlot būs jāpamēģina "Power saving" mode.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā ar skaņu uz austiņām ? Basi, augstie? Kvalitāte kopsummā ? Un kā fochē tumsā ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jautājumi agregāta lietotājiem: 1.Kā ir ar uztveršanas kvalitāti? Vai zona nepazūd? 2.Pie kādām slodzēm un cik ilgi tur akumulators? 3.Kā ar GPS? Ātri "ķer" signālu? Ar WAZE darbojas un GPS signāls nepazūd?

 

1) Tele2 - viss štokos, nav bijušas problēmas

2) Visu dienu darbinot ekrānu, testējot un spēlējot FIFA 2015 es pamanījos pa kādām 16h izdarbināt gandrīz visu bateriju, normālā lietošanā pagaidām 2-3 dienas tur.

3) Waze strādā bez problēmām

 

Jāsaka gan, ka ar vienu roku pie mašīnas stūres nav pārāk ērti vilkt no kabatas ārā, celt zvanus, spaidīt waze vai rakstīt ziņu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jāsaka gan, ka ar vienu roku pie mašīnas stūres nav pārāk ērti vilkt no kabatas ārā, celt zvanus, spaidīt waze vai rakstīt ziņu.

 

nu tur jāņem 4" telefons, ja grib lietot ar 1 roku. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā ar skaņu uz austiņām ? Basi, augstie? Kvalitāte kopsummā ? Un kā fochē tumsā ?
 

 

Skaņa atkarīga no austiņām... Denon viss spektrs skan labi, Apple austiņas skan kā konservbundžas :) Alumīnija korpuss un matēta gumijota apstrāde... patīkami pieskarties. Nav plastmasas sajūtas. Foto taisiju pustumsā... autofokuss un face tracking stādā ātri.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ar sakariem mob/wifi/balss viss ir very good, TELE2, satelītus atrod ļoti ātri, jo ir patstāvīgi ieslēgta orientēšanās pēc wifi+cell torņi, baterija tur izteikti jūtami labāk nekā vecajos samsungos, pluss ļoti ātri lādējas. Stipri ātrāk var uz One zarjadkas uzlādēt arī vecos samsungus. No skaļruņiem ir diezgan skaļš, austiņas nav testētas. Fočēt/filmēt vēl nav bijis laika. Korpuss ir patīkams, stingrs un subjektīvi nu ļoti labi izskatās. Personīgi es esmu iemanījies brīvi operēt ar vienu roku, kā kreiso, tā labo, pa lielam var aizsniegties gandrīz līdz jebkurai vietai ekrānā vienkārši "izmetot" aparātu mazliet vairāk ārā no plaukstas. Subjektīvi tas telefons nu nav nemaz tik liels.

Link to comment
Share on other sites

Es ar katru dienu kļūstu par aizvien lielāku OnePlus fanu. Baterijas ilgā izturība ir pateicoties Cyanogenmod (mans subjektīvais viedoklis). Cyanogenmod ir kā Windows minimālā instalācija bez visiem crapWare softiem.

 

Te viens labs rakstiņš par ajFona lietotāja pieredzi:

http://www.engadget.com/2014/10/30/irl-oneplus-one/


 

Šis arī labs raksts par foto kvalitāti. Noteikti būs jāpamēgina Camera FV-5 aplikācija.

 

Fočenes viņam ir sanākušas izcilas!

 

"I do think the camera on the OnePlus One is quite impressive. It has exceeded all my expectations..."

 

http://robinwong.blogspot.com/2014/09/oneplus-one-camera-review.html

http://robinwong.blogspot.com/2014/10/long-exposure-photography-fun-with.html

Labots - ptsns
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cyanogenmod ir kā Windows minimālā instalācija bez visiem crapWare softiem.

 

slidens salīdzinājums, ja man kāds pateiktu, ka telefons ir kā windows es uzreiz domātu par lagainajiem touchwiziem nevis CM 

Link to comment
Share on other sites

Bildes tiešām ir labas kvalitātes pat tumsā ... Tagad ir jautājums kā pie šī brīnuma var tikt, jo cik saprotu LV viņu īsti netirgo ...

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

iekš ss.lv viens vecis veselu kaudzi tirgo, tur arī ņēmu, virsū jau ir pareizā prošivka


Ai nē, laikam šams jau ir visus izpārdevis

Link to comment
Share on other sites

Kā man neiet :) Jā ir pa 400 Eirikiem  ... Ebajā cenas svārstās 200-300Eiriki

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds one plus one lietotajs grib mainīt savu oneplusone pret Nexus5?!

 

 

Es būtu pārsteigts ja kāds gribētu :D

 

 

Tā... kāds te interesējās par foto kvalitāti. zemāk būs pāris piemēri.

 

Viena bilde fočēta ar OnePlus standarta cameru (tika izmantots statīvs). Viena ir JPG otra RAW atvērta Photoshop un pielaboti līmeņi (bez filtriem).

 

P.S. Es esmu ļoti patīkami pārsteigts par rezultātu.

 

IMG_20141102_170748.jpg

 

IMG_20141102_170748_RAW.jpg

Labots - ptsns
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Labs. Es ar šodien nu jau vakarpusē krēslainās telpas pie mākslīgā apgaismojuma biju patīkami pārsteigts fočējot mirdzošā stiklā un metālā tērptu lietiņu - ar Panasonic LX3 ne nu pašu prastāko ziepekli nu nekādīgi nesanāca normāli nobildēt - zibspuldze visu izcūko atspulgos, a bez vispār nekas prātīgs nesanāk, a OnePlus One jau ar pirmo piegājienu izmantojot savu zipeni uztaisīja vienkārši ideālu bildi neskatoties uz trīcošām rokām utt. šoks

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bonifacijs

Beidzot atnāca pasūtītais book type case priekš mana Oneplus One, tipo orģinālas especially for - vārdu sakot tipo dabīgās ādas grāmatiņa kas uz sāniem atveras, viss jau būtu kā teikt ierasti, BET!!! šitai grāmatiņai ir 2 mazi piesūcekņi kas to aizverot piesūcas pie stikla - nu prikolīga funkcija, tipo pats neatvērsies utt. a pats labākais ko tikko kā atklāju/pamanīju ir tas ka atverot šo grāmatiņu šie piesūcekņi nostrādā like dubultpiesitiens pa stiklu ar pirkstu kas savukārt ir telefona atbloķēšanās no miega signāls - sanāk ka atverot grāmātiņu telefons pats ieslēdzas un atbloķējas - nu baisi ērti!!!

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bonifacijs

nekas negļuko

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Bonifacijs un ptsns jus rootojat savus OnePlus. Es gribu nokjert domu, kada jeega un vai vajadzigs rootot? Otrkart interese, kaa ar parlukiem? Kaa Firefox uz shamaa straadaa? Treshkart pashlaik Sygic ir lidz 60% atlaide, vai vinjam ir arii lifetime maps update?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nerūtoju, jo:

 

a) viss jau tāpat strādā lieliski un negribas spēlēt kazino mēģinot uzlabot to kas jau tāpat ir labs

b) nelietoju nevienu programmu kas prasītu root

c) nav arī prātā neviena programma kuru varētu lietot kaut kad un kurai būtu vajadzīgs tas root

 

Firefox neizsauc interesi principā, a tā Opera mini (nevis mobile - tas nav viens un tas pats) vai retos gadījumos Chrome

 

Navigācijai Navitel & iGo kam nu kuru reizi ir torrentu lielveikalā labāka piegāde :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ok. Man jautajums vai ir kada programma prieksh android kur vienkarshi var atslegt ieliekot kjeksi, pirmai, otrai, tresai lai nerada notification augshaa, ceturtai nelieku kjeksi un tai raada. Veel labaak buutu ka rada notification pie pasas programmas ikonas nevis augshaa. Ceru ka domu saprataat. No torrentu veikala nepirkshu, jo galvenais ja straadaa labi, tad no playstore. Veel kas, kaa juus ar reklamam ciinaties lapaas?

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Un kā gan Tu nonāc līdz šādiem kreņķiem, kādas programmas tad tik ļoti traucē?

Nesapratu priekš kam to vajag, tipo lai spēlītes spēlējot facebook netraucē????

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Facebook nelietoju, bet nu man pieradums ir pie taa, ka WP telefonos uz live tiles raada skaitu, cik zinjas nav izlasitas. Piemeram RSS readerim. Nevis ka augsa notification rada programmas ikonu. Un ja tev taadi notifikation ir daudz tad pilns tur buus. Man tas liekas trauceejoshi. Par reklaamaam pilnas versijas nu meedz raadiit pilnaa sparaa. Youtube programmaa meedz raadiit arii un tad spied skip ad.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ok. Man jautajums vai ir kada programma prieksh android kur vienkarshi var atslegt ieliekot kjeksi, pirmai, otrai, tresai lai nerada notification augshaa, ceturtai nelieku kjeksi un tai raada. Veel labaak buutu ka rada notification pie pasas programmas ikonas nevis augshaa. Ceru ka domu saprataat. No torrentu veikala nepirkshu, jo galvenais ja straadaa labi, tad no playstore. Veel kas, kaa juus ar reklamam ciinaties lapaas?

Notifications var izslēgt (vismaz Cyanogenmod 11 uz Samsung Galaxy S2) piespiežot un paturot uz notification, kuru gribi atslēgt un izvēlēties Ignore these type of notifications.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu es jebkuru programmu kas kaut reiz parāda kādu reklāmu vai citu gļuku momentā nahrenizēju uz visiem laikiem un līdz šim vēl neesmu izjutis piemērotu programmu trūkumu, vienmēr ir piemērotas alternatīvas vai vienkārši paķer torrentos maksas versiju bez reklāmām. Tādu mēslu ka youtube programmu vatr uzreiz izmest un lietot Opera mini grāmatzīmju logu, nu uztaisa vienu podziņu par youtube un miers.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vienmēr ir piemērotas alternatīvas vai vienkārši paķer torrentos maksas versiju bez reklāmām.

labākais padoms ever, lai veicas rakt altcoinus.

 

super loģika, nopirkt telefonu pa 300+ eur un žmogot max 5eur aplikācijai. vēl ģeniālāk būtu tikai norootot telefonu un darīt to pašu.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kroop sho tu saki labak iPhone lietotaajiem, kas uztaisa jailbreak un tad kaifo ka ir labaakais telefons ciemaa bet aplikaacijai noziedot paaris eiro centus zmogaas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tak var neņemt galvā to kroop, jau pēc bildes ir redzams ka cilvēks fano par vienu no šīs pasaules lielākajiem zagļiem, kas zog, dod kukuļus, izmanto negodīgas konkurences metodes, izvairās no nodokļu nomaksas miljaru USD apmēros ik gadu un liekulīgi klārē ploretariātam ka viņu pienākums ir gaišās nākotnes vārdā vairot šīs personas personīgo labklājību.

 

 

Maikrozombī

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

iphone jailbreikot jau ir stulbums bez visām kreisajām aplikācijām.

 

gadu atpakaļ atklājās ka viena no jailbreak versijām satur bitcoin mineri, bet cita sūta datus uz ķīnas IP adresēm.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu nezinu, manis pēc lai sūta kaut uz elli, vismaz mošķi iemācīsies latviešu valodā lasīt

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Sveiciens!

 

Ja man ir ielūgums un es vēlos to izmantot - rāda ka uz Latviju piegāde nenotiek.

Varianti, alternatīvas????

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@Rizla, tava ķekšu problēma ir novēršama pašā Android.

 

Iestatījumi --> Lietotnes --> izvēlies aplikāciju --> izķeksē Rādīt paziņojumus. 

Link to comment
Share on other sites

Ir invite.

 

Čoms gribēja lai viņam pasūtu un noleca pēdējā brīdī...

 

...tikai tas invite ir jau piesaistīts manam kontam un atlicis laika lidz 11:00 rit.

 

Ja ir intrese PM

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...