Jump to content

Jaunākais Google telefons - Nexus 6 - vairs nav aiz kalniem


martinno
 Share

Recommended Posts

 

 

5.0 collām gan 720p īsti nav piemērots.
 Un kāds būtu pamatojums?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andza

    7

  • martinno

    15

  • Pirkss

    14

  • Žaks Noriss

    6

Es domāju, ka NEXUS 6 nav domāts kā NEXUS 5 turpinājums. Tas vienkārši ir cita izmēra produkts. Un gan jau, ka vēl ilgi turpinās ražot un pārdot abu. Tāda veidā ar NEXUS produktiem ir noklāti gandrīz visi izmēri: 5, 6 7 9 10. Un atšķirībā no Samsung spamošanas, katrā grupā ir tikai viena aktuāla ierīce, kuru tad var normāli un salīdzinoši ilgi suportēt. Klientam atliek tikai izvēleties izmēru.

Starp citu Apple tas ir nostādīts līdzīgi.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@androidz, punktu blīvums ekrānam pašvaks. Kaut kas zem 300 sanāk. 720p piederētos likt 4.5 collās, varbūt 4.7.

Link to comment
Share on other sites

@martinno: siksniņu pieliec pašam telefonam un nes rokā:

funny%2BiPhone%2Bfuture%2Brelease%2Bas%2

Link to comment
Share on other sites

Барсетку vajag iegādāties un jūs rajonā visi cienīs.

 

adidas2-1.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

@androidz, punktu blīvums ekrānam pašvaks. Kaut kas zem 300 sanāk. 720p piederētos likt 4.5 collās, varbūt 4.7.

Lai nu paliek, laikam esmu pārāk vecs, mani neviens nepārliecinās ka uz 5" vajag FullHD. Atšķirība starp HD uz FHD nav redzama, ja to atšķirību nemeklē speciāli, tīrākais mērketings, bet procesora un baterijas jaudas patērē.

Link to comment
Share on other sites

Par ekrāna DPI runājot. Zināt kādas kvalitātes fotogrāfijas taisa glancēto žurnālu vākiem? Apmēram 240 DPI. Un neviens nesūdzas ka žurnālu vāki izskatās slikti! 

Bet telefoniem nesaprotamu iemeslu dēļ vajag 2 un pat vairāk reizes lielāku punktu blīvumu. Kam gan? Tiešām kāds skatās uz telefona ekrānu ar lupu vai bāž aparātu tieši pie deguna? 

Es tagad skatos uz fullhd monitoru, ar izmēru 23'' un nekādi nejūtu ka pikseļu blīvums būtu nepietiekams. 

 

Tie pikseļi ir tīri mārketings, reāli uz 5'' ekrāna nez vai vajag vairāk par ~800x600 pikseļiem - cilvēka acs izšķirtspēja ir tāda kā viņa ir. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es tagad skatos uz fullhd monitoru, ar izmēru 23'' un nekādi nejūtu ka pikseļu blīvums būtu nepietiekams. 


Cik tuvu tev ir parasti monitors acīm un cik tuvu telefonu turi...  
Link to comment
Share on other sites

Simsons2, par monitoru tikko izmērīju - apmēram no 70 cm skatos. Uz telefonu no kādiem 40 - 50 cm skatos. Tā kā telefonam vajadzētu 2x lielāku PPI kā monitoram, Monim ir ap 100 PPI, tā kā telefonam pilnībā ar ~200 ppi pietiktu, līdzīgi kā glancētajiem žurnāliem. 

Link to comment
Share on other sites

Itkā 1080p@23 ir baigais limits, pie 70cm attāluma nav problēmu redzēt atsķirību starp 1080p/1600p/2160p(4k).

4k pie 27' ir ~160ppi , 320ish uz telefona derētu ja ejam pēc taviem aprēķiniem.

Link to comment
Share on other sites

Pie tam kaitīgs mārketings - nav jau gluži bez maksas tas lielais bļīvums - matrica dārgāka, procis noslogojas, bača sēžas. Piem, LG g3 interfeiss acīm redzami ielago, bača arī sēžas jūtumi ātrāk nekā G2, interesanti kāpēc, ja jau tur dzelži ir visnotaļ jaudīgi, iespējams pateicoties bezjēdzīgai rezolūcijai...


 

 

pie 70cm attāluma nav problēmu redzēt atsķirību starp 1080p/1600p/2160p(4k)
Nu ja meklēt atšķirību, iespējams var atrast, bet kā, nu kā tās nenormālākās izšķirspējas uzlabo darbu ar iekārtu?
Link to comment
Share on other sites

Nu ja meklēt atšķirību, iespējams var atrast, bet kā, nu kā tās nenormālākās izšķirspējas uzlabo darbu ar iekārtu?

Subjektīvi, more space for stuff uz ekrāna ja nav problēmas ar redzi. Vairāk cilvēku lieto mobīlos/devaisus ar lielāku ekrāna rezo = more incentive viņiem taisīt media tajā rezolūcijā...  

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

 

 

LG g3 interfeiss acīm redzami ielago, bača arī sēžas jūtumi ātrāk nekā G2
 

 

Baterijas atšķirībām kvadkore vs dualkore laikam nav pie vainas, ne?

man ir Galaxy S2 ar S3 ekrānu. saucas "Galaxy Nexus". Lago tad, ja piebāž disku pilnu un sāk rasties problēmas atrast brīvu vietu. Līdz tam - nekādi lagi nav redzēti. Vindozei identiski. Linuksim, pieņemu, arī. Bet s3 darbā testējoties lido. tīrs, protams, nevis piebāzts līdz lūpai.


tā ka ekrāns, protams, patērē vairāk, bet visādiem redzamiem lagiem un redzamām baterijas atšķirībām iemesli, visdrīzāk, ir citi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es labāk gribētu 23" monitoru ar vertikālo izšķirtspēju pie 2k, nevis telefonu ar 2560x1440. 
Ask and you shall receive HERE , pietiekami tuvu tavai prasībai.
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu jā, un maksā arī kā telefons jauns. Žēl, ka tehnikas cenas neskeilojās smuki starp Eiropas savienotajiem štatiem un Amerikas savienotajiem štatiem.

Link to comment
Share on other sites

nevertell, 16 Okt 2014 - 18:07, teica: Es labāk gribētu 23" monitoru ar vertikālo izšķirtspēju pie 2k, nevis telefonu ar 2560x1440. 

Ask and you shall receive HERE , pietiekami tuvu tavai prasībai.

 

tikai peedeejo gadu monitori ~visi~ ir ar mateeto paarklaajumu, dzidru bildi uz taadiem neredzeet,

atliek @Ronalds_ ietektais variants "ar lupu" :)

 

arii uzskatu, ka jau FullHD ir "perebors" prieksh 6" un mazaakiem.

QHD "perebors" kvadraataa

Link to comment
Share on other sites

 

 

Baterijas atšķirībām kvadkore vs dualkore laikam nav pie vainas, ne?
Hmm, kuram tad no manis minētajiem LG būtu dualcore procesors?
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Tie pikseļi ir tīri mārketings, reāli uz 5'' ekrāna nez vai vajag vairāk par ~800x600 pikseļiem - cilvēka acs izšķirtspēja ir tāda kā viņa ir. 

 

Oponēšu - lietoju Samsung S3 un ikdienā daudz lasu uz tā, tādā speciālā  lasīšanas programmā kā CoolReader, režīmā melns fons, balti burti ir pat ļoti labi redzams no kādiem kvadrātiņiem sastāv burti, bet nu ir pieciešams un kad ielasies, vairs nemana, bet kā nu nonākam pie interneta lasīšanas ir īpaši tad ja vai nu lapa nav piemērota mobīlām ierīcēm, vai nu esi piespiedu kārtā atslēdzis mobīlo versiju lai iegūtu pilnu lapas funkcionalitāti.....  eh, biezi ir tā ka ir blakus izteikti lieli burti teiksim virsrakstā vai kaut kādā frāzē un blakus tas teksts kas tev interesē maziņš, maziņš un burti sastāv no atsevišķiem ķeburpunktiņiem, tā itka būtu izdrukāts uz arhaiska adatu printera, vot tad spļaudies un gribi ne vien FullHD, bet i vēl vairāk.  Karoče tiem kas daudz lasa punktu skaits par daudz vienkārši nevar būt, kaut kā tā

Link to comment
Share on other sites

Cilvēka acs spēj redzēt atšķirību līdz ~33* pikseļiem uz collu - tālāk jau viss ir herņa. To izmanto Apple savos devaisos (Retina), nedzenoties pēc kaut kāda mistiska FHD vai citas šņagas - galvenais nodrošināt attiecīgo pikseļu blīvumu un viss...

 

Un par tēmu - HD uz 4.5" ir nedaudz par īsu - ieskatoties var redzēt pikseļus (Moto G). FHD uz 5" ir jau nedaudz overkill, bet tas jau pārsniedz acs uztveres robežu un viss ir skaisti. QHD - tikai papagaiļi...


P.S.

Pēc šīs "jaukās" ziņas par N6, lēnām sāku ar vienu acs kaktiņu skatīties Āboltelefona virzienā... Vēl jo vairāk, tikko noskatījos Apple Event - OS X 10.10 un iOS 8.1 ir kā radīts viens otram - ir tur fīčas, kuras ir lietderīgas, manā skatījumā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tikko sieva paprasīja noņemt iPad mini 2 "nejauši" uzlikto pieejas paroli, jo traucē ka katru reizi atverot ir jābaksta,  nu lūk vismaz uz manu aci ir absolūti skaidri redzami mirgojoši pikseļu kubiciņi - man traucē un acīm nepatīk - tas gan ir tagat - vakarā pie halogēna spuldžu mākslīgā apgaismojuma

Link to comment
Share on other sites

 

 

ieskatoties var redzēt pikseļus (Moto G)
Piedodiet mani un atvainojiet, nu takš i pilnīgs un absolūts poihujs var saskatīt pikseļus vai nevar, tas ka var saskatīt kaut mazākā mērā iespaidot darbu ar ierīci? Nu nē tāču.

 

 

tādā speciālā lasīšanas programmā kā CoolReader

Alreader labāka. Un man pilnīgi pie brošas ar ko lasīt ar 540 x 960 uz 4.3 vai FHD uz 5,2, var būt var saskatīt atsevišķus pikseļus, ja meklē, bet lasīšanu (lasi ierīces lietošanu) tas neietekmē ne mazākā mērā.


 

 

Subjektīvi, more space for stuff uz ekrāna ja nav problēmas ar redzi. Vairāk cilvēku lieto mobīlos/devaisus ar lielāku ekrāna rezo = more incentive viņiem taisīt media tajā rezolūcijā...

Usjo, es padodos...

Link to comment
Share on other sites

Es drusku pavilkšu uz fleimu.

Rodas nejauks iespaids, ka Google ir savācis pietiekami lielu lemingu armiju un nu sāk tos kāst - lētie Neksusi ir pagātne, nu iet top verķi par top cenu.

Vai arī - tas ir tikai tests, paskatīties kā ies?

Kantoris ar 16miljardiem Q3 2014 to var atļauties.

Link to comment
Share on other sites

Hvz kā tas viss izskatās no viņu puses, bet no lietotāju puses, gan krievu lapās, gan xda, u.c., potenciālie Nexus līnijas lietotāji par jauno "mantiņu" ir gauži vīlušies - ne tik daudz par izmēru, cik par cenu. No otras puses - USA tirgus ir vislielākais viņiem - tur tos telefonus ņems kā subsidētos + tas, ka tā ir Motorola - amīši, manuprāt, labprāt to iegādāsies - ne jau tie, kas ir Nexus līnijas lietotāji, bet gan parastie cilvēciņi. Ja ir piedāvājums SMG S5/Note 4 vai Motorola Nexus - pieļauju, ka vidusmēra amerikas iedzīvotājs slieksies par labu Motorolai, jo tas ir USA brends, tas nekas, ka sen jau pārdots...

Tas tā - manas domas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja dzīvotu amerikā es arī laikam pirktu motorolu, bet tā kā es tur nedzīvoju- man tāpat ir motorolas truba :)

Link to comment
Share on other sites

@@martinno, zini man dikti prasās Nexus 4 refresh, tāds Nexus 4 2014/2015 edition.

Ar uzlabotu SoC, LTE atbalstu protams, labāku kameru. Ekrāna izmērs un izšķirtspēja lai paliek.

Nu un protams 16/32GB 8/16 vietā.  Jaudīgāku bateriju un 3o Gorillu 2ās vietā.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Hmm, kuram tad no manis minētajiem LG būtu dualcore procesors?

 

oi, atvainojos, tajos nosaukumos un 2/3 ciparos es nez kāpēc saskatīju Samsung Galaxy S3 un Galaxy S2 salīdzinājumu, kas pilnīgi ne par tēmu. Darbā viss ap samsungiem vien griežas :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

@@Pirkss - īstenībā, būtu kruta, ja būtu Nexus 4/5/6/7/9/10 un apdeitotos dzelži 1x gadā - nosegts viss segments un visi laimīgi :) BET - diez vai tā būs... 


P.S.

Šobrīd visa luste par jauniem dzelžiem man ir pārgājusi... Vakarā jāstutē uz Mac jaunais Yosemite un jāgaida Chupa Chups telefonam :)

UN... jāgaida Project Ara starts :) Cerams, ka vispār startēs... 

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienu cilvēki kaut kā apsēsti ar tām tehnoloģijām, ka kaut kas jauns tiek izlaists.. vajag un viss, neskatoties uz to, ka pirms mēneša/trīs/sešiem/gada pirktais darbojas lieliski :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nolietojas morāli. Ne tik daudz no lietotāja puses, bet mārketings pušo visu laiku to, ka kaut kas ir uzlabots.

 

Paskaties kaut uz vakardienas Apple balli. Tur ir sazīmētas miljons augšupejošas līknes, ka vecos modeļus vienkārši noliek līdz ar zemi.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā jau jārada cilvēkos ideja, ka tas, ko tu lieto ir vecs un nelietojams, ka tev vajag to jauno, kruto, veiktspējīgāko iekārtu :D

 

bet nu 6" telefons jau ir par traku.. neatceros, kur, bet kaut kur manīju domu, rakstu par to, kā cilvēks dēļ šīm tehnoloģijām evolucionēs fiziski.. nu kurš normāls cilvēks var normāli lietot 6" telefonu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mūsdienu cilvēki kaut kā apsēsti ar tām tehnoloģijām, ka kaut kas jauns tiek izlaists.. vajag un viss

Ir gan tāda problēma, vismaz man... Bet, ar katru gadu (laikam kļūstu vecāks un gudrāks :) ) arvien vairāk pār to māniju ņem virsroku veselais saprāts :)

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši vajag atrast citu (dārgāku) hobiju un skriešana pēc jaunākās paaudzes gadžetiem beigsies. :) Bet, tā kā Nexus jaunākos atjaunojumus parasti saņem 2 pedējās paaudzes, tad arī vienu "jauno" trubu var izlaist.

 

Man tiki N5 akumulatora ietilpība neapmierina.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2
Nedaudz nepatīk AMOLED displejs (vismaz tā šur tur var lasīt, ka tas ir AMOLED)

Nesen pārgaju no Nexus5 uz GS5. Viena iemesla pēc-N5 vājās bačas dēļ,lietoju mob.net. visu laiku ieslēgtu un nexus nespēj pat dienu izvilkt. Tagad salīdzinot displejus ar galaxy amoledu ,man tas lcd tāda bērnu spēļmantiņa liekas. Tās izslavētās ^naturālās^ krāsas daudz dabīgākas un košākas tieši uz amoleda,pat baltā liekas pareizāka , melns arī ir melns nevis mēģinājums...

Domāju N5 cenas nekrišana Play veikalā liecina,ka N6 nav N5 aizstājējs bet N5.1 sekos ar tādu pašu izmēru cerams Motorolas 5collu amoledu un daudz ietilpīgāku baču,.

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

Apprasījos LV operatoriem - neviens neko par N6 pateikt nevar jo Motorola.

Laikam tikai pelēkais un melnais imports atliks.

 

Nexus 9 planšete izskatās cerīgāk, jo HTC, kurš te ir pārstāvēts.

Link to comment
Share on other sites

Gaidīju es NEXUS 6, gaidīju un baidījos ka tik nav lāpsta, jo spriedu pēc NEXUS 5 parādīšanās. Būtībā NEXUS 5 nepaņēmu jo tas ir lielāks par manu NEXUS 4. 

Gribās jau NEXUS 4 hardware update, bet lieku mazas cerības. Tāpēc laikam būs vien jānopērk ebay jauns NEXUS 4. Lai paliek rezervē - jo telefons ĻOTI apmierina, gan izmēros, gan performance. 

Link to comment
Share on other sites

agnis2005

 Ja Nexus 6 iegādāts Francijā vai Lielbritānijā un viņam kaut kas saplīst. Vai pie mums viņu varēs labot pa garantiju ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...